Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalinga pagalba dėl blokavimo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu tokia problema, neleidžia man atsisiūsti programa bandžiau įvairiais būdais bet nepavyksta, esu išjungęs avast antivirusine, windows defender ir visvien blokuoja kaip tik gali, ką aš ne taip darau? ar ko aš dar nesu dar padaręs? Padėjusiam atsilyginsiu +rep rašykit čia arba į A.Ž

https://www.part.lt/perziura/e3996156f2055eccf1b3622d491a05fc601.png

Redaguota , nario PuffO
Klaidų taisymas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galimai pati naršyklė blokuoja failus, kuriuos bandai atsisiųsti(gal svetainės blacklist, gal dar kas). Jei svetaine pasitiki, dažniausiai problemą galima išspręsti nuėjus tiesiai į atsisiuntimus ir ten pasirenkant papildomus pasirinkimus. Dabar neprisimenu, koks tai pasirinkimas, bet lyg "Palikti". Tikrai nerokomenduočiau išjungti apsaugas, kaip pasiūlė prieš tai komentaro autorius, nebent tai daroma laikinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...