Saimis.

Reikalinga skubi nuomonė

Recommended Posts

Sveiki, esu per žingsnį nuo laptopo įsigijimo, ir domina nuomonė apie šį kompiuterį. Kaip jo aušinimas, ar nekaista? Pagrinde kodėl žiūriu į būtent šį modelį dėl 17,3 144hz 1440p ekrano, ir rtx 3070 vaizdo plokštės. PAPILDAU: taip pat žinau, kad tarp ryzen 5800h ir intel i7 10 kartos, amd šiuo atveju lenkia intel

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/nesiojamieji-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-asus-tuf-gaming-a17-ryzen-7-5800h-16-512-gb-ssd-rtx-3070-8gb-win10.html

P.s. Mano planuojamam užsakyti yra 16gb ram, vietoj 8gb ir taip pat ssd 1tb talpos. 

Ačiū iškart už nuomones

Redaguota , nario Saimis.
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
prieš 3 valandas(-ų), SvíþjóðMaður parašė:

jei nelabai daug žaisi tokio stipraus neapsimoka dar tokia kainą

Tai čia ir esmė, kad darbe, tik ir žaidžiu žaidimus :D

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

TUF aušinimas kiek teko girdėti nelabai ir taip pat pakankamai daug pre-installed software turi bereikalingo. 

ačiū už atsakymą, bet jau neištvėręs įsigijau. Jungsiu cooling padą, gal numuš bent kelis laipsnelius :D

prieš 14 valandas(-ų), darrel. parašė:

TUF aušinimas kiek teko girdėti nelabai ir taip pat pakankamai daug pre-installed software turi bereikalingo. 

Namanau asus tuf geriau nei lenovo kiniškas šlamštas..(turėjau nusivyliau ir kokybe ir kas yra viduje jo)

prieš 12 valandas(-ų), Saimis. parašė:

Tai čia ir esmė, kad darbe, tik ir žaidžiu žaidimus :D

ačiū už atsakymą, bet jau neištvėręs įsigijau. Jungsiu cooling padą, gal numuš bent kelis laipsnelius :D

Cooling padą ir aš turėjau ant senojo - Man padėjo,bet padės jei aušinimo skylės yra apačioje,kitu atveju - 0 naudos.

prieš 3 valandas(-ų), SvíþjóðMaður parašė:

Namanau asus tuf geriau nei lenovo kiniškas šlamštas..(turėjau nusivyliau ir kokybe ir kas yra viduje jo)

Cooling padą ir aš turėjau ant senojo - Man padėjo,bet padės jei aušinimo skylės yra apačioje,kitu atveju - 0 naudos.

Turėjau lenovo legion, tai užkaisdavo tiek, kad nevisada išeidavo ranką pridėjus ilgiau nulaikyti :D todėl dabar jau buvau nusprendęs pirkti msi, bet nežinau kodėl nutariau išbadyti asus tuf.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.