Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WordPress dizaino kodavimas mažomis kainomis!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, dirbdamas su WordPress nusprendžiau pasipildyti savo portfolio su WordPress varikliuko dizaino kodavimu. Tad jei jums reikės informacinio puslapio ir panašiai, galėčiau jums parūpinti unikalius dizainus, mano pieštus ir koduotus už mažą kainą. Nesu profesionalas, bet užtikrinu, kad savo darbų klaidas, jei tokių bus, ištaisysiu nedelsdamas.

==========================

Naudojamos technologijos:

  • Wordpress
  • Html/Css(BootStrap)
  • JavaScript(jQuery)
  • PHP
  • Adobe Illustrator / Photoshop / Xd

==========================

Jei sudomėjote, parašykite asmeninę žinutė arba DC ir ten viską aptarsime!

Redaguota , nario M!nd!s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, marcus parašė:

o gal tiesiog for fun pakoduok, o ne zmonems kurie tikesis gaut kazkoki end produkta? Nes is aprasymo as sunkiai patikeciau tau savo svetaine, vien del makaronu ?

Na pritariu iš dalies ir kiekvieno skirtinga nuomonė, į diskusijas nesivelu, tačiau bandau tiek plėsti žinias, tiek klientus (žmones) patenkinti savo turimomis žiniomis. Žmogui nuosekliai viską papasakoju apie save, kokie įgūdžiai ir visa kita ir jei aš žinau, kad mano sugebėjimai neleis man įvykdyti klientų norų, aš jam tai ir pasakau. Turiu atsiliepimų, todėl žmonės norėdami įsitikinti ir panašiai, juos galėčiau pateikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, M!nd!s parašė:

Na pritariu iš dalies ir kiekvieno skirtinga nuomonė, į diskusijas nesivelu, tačiau bandau tiek plėsti žinias, tiek klientus (žmones) patenkinti savo turimomis žiniomis. Žmogui nuosekliai viską papasakoju apie save, kokie įgūdžiai ir visa kita ir jei aš žinau, kad mano sugebėjimai neleis man įvykdyti klientų norų, aš jam tai ir pasakau. Turiu atsiliepimų, todėl žmonės norėdami įsitikinti ir panašiai, juos galėčiau pateikti.

o kam pasakoti apie save? pasidaryk geriau grazu cv - va tau projekto ideja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, marcus parašė:

o kam pasakoti apie save? pasidaryk geriau grazu cv - va tau projekto ideja.

Tą taip pat turiu kaip ir linkeding vartotoją ir panašiai, kur žmonės galės peržvelgti didžiąją dalį mano informacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu, ko jūs ji puolat? Duokit jam pasireikšt. Jei nuvils žmogus, tai nuvils. Nepatariu tau @M!nd!s čia labai reklamuotis, visiems čia rūpi tik IPS samp dizainai, kurie būna paplatinti po kelių savaičių. Pasiūlyčiau , kur į tokius dalykus rimčiau žiuri nei čia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dovias parašė:

Aš nesuprantu, ko jūs ji puolat? Duokit jam pasireikšt. Jei nuvils žmogus, tai nuvils. Nepatariu tau @M!nd!s čia labai reklamuotis, visiems čia rūpi tik IPS samp dizainai, kurie būna paplatinti po kelių savaičių. Pasiūlyčiau , kur į tokius dalykus rimčiau žiuri nei čia. 

Jo žinau, ten jau sukurta tema, bet kartais žmonėms to reikia. Dėkui už idėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Dovias parašė:

Aš nesuprantu, ko jūs ji puolat? Duokit jam pasireikšt. Jei nuvils žmogus, tai nuvils. Nepatariu tau @M!nd!s čia labai reklamuotis, visiems čia rūpi tik IPS samp dizainai, kurie būna paplatinti po kelių savaičių. Pasiūlyčiau , kur į tokius dalykus rimčiau žiuri nei čia. 

Sutinku kiek skaitau jo temas tai pastoviai puolamas yra :D labai toxic community.

Prisijunk facebook'e lietuvos webo profesionalai karts nuo karto atsiranda, kam reikia simple webo tai + lengvi pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...