Darciukas

Kas moka fizika normaliai!!??

Recommended Posts

Turiu pora u┼żduo─Źi┼│ i┼í mechanizm┼│ ir nk nesuprantu. Jeigu ka┼żkas pad─Śtu ┼íitas u┼żduotis i┼ísprest labai b┼ź─Źiau d─Śkingas. ÔŁĄ´ŞĆ┬áPara┼íykit ─» discord┬áDarciukasÓÂ×#0001

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Uz tave kiti mokyklos nebaigs, o nebaiges net 12 klasiu esi realiai *Cenz┼źra* Lietuvoj :)

P.S mes ne mokytojai, moka mokytojams atlyginimus, tai tau mokytojas ir turi isaiskint ir padet nes mokytojas ruos tau kontrolini ir zino kokios info tau reikia. Skambini mokytojai ir aiskinies

Redaguota , nario Mantucha
4 minutes prie┼í, Mantucha para┼í─Ś:

Uz tave kiti mokyklos nebaigs, o nebaiges net 12 klasiu esi realiai *Cenz┼źra* Lietuvoj :)

P.S mes ne mokytojai, moka mokytojams atlyginimus, tai tau mokytojas ir turi isaiskint ir padet nes mokytojas ruos tau kontrolini ir zino kokios info tau reikia. Skambini mokytojai ir aiskinies

Normaliai ┼żmogus para┼í─Ś, kad pra┼ío PAD─ľTI i┼íspr─Östi, o ne tiesiog I┼áSPR─śSTI. Ne visada tie mokytojai noriai mokina.

3 minutes prie┼í, mukaimas para┼í─Ś:

Normaliai ┼żmogus para┼í─Ś, kad pra┼ío PAD─ľTI i┼íspr─Östi, o ne tiesiog I┼áSPR─śSTI. Ne visada tie mokytojai noriai mokina.

Jeigu sudmalys esi tai ir nemokins, jei mato kad nori ismokt visada padeda nes toks ju darbas

prie┼í 3 valandas(-┼│), Mantucha para┼í─Ś:

Jeigu sudmalys esi tai ir nemokins, jei mato kad nori ismokt visada padeda nes toks ju darbas

Visur esi vis┼│ gal┼│ meistras matau,visk─ů baigei de┼íimtukais :D

Dabar, Sv├ş├żj├│├░Ma├░ur para┼í─Ś:

Visur esi vis┼│ gal┼│ meistras matau,visk─ů baigei de┼íimtukais :D

Tiesiog siulau nekartoti savo klaidu :D

33 minutes prie┼í, Mantucha para┼í─Ś:

Tiesiog siulau nekartoti savo klaidu :D

pavyzd┼żiui,a┼í irgi chemij─ů,fizik─ů tempiau tik d─Śl 4 kad b┼źt┼│ teigiamas,ji man─Ös nedomino i┼ívis,gal jam irgi pana┼íiai,u┼żduotys kosmosas man ten.Istorija,Geografija man buvo top.

Prie┼í 1 valand─ů, Sv├ş├żj├│├░Ma├░ur para┼í─Ś:

pavyzd┼żiui,a┼í irgi chemij─ů,fizik─ů tempiau tik d─Śl 4 kad b┼źt┼│ teigiamas,ji man─Ös nedomino i┼ívis,gal jam irgi pana┼íiai,u┼żduotys kosmosas man ten.Istorija,Geografija man buvo top.

siais laikais mokiniai gali pasirinkti kokius dalykus nori mokytis. O kad pazymys is dalyko butu neigiamas cia reiketu specialiai rasyt blogus atsakymus

Redaguota , nario Zero Two
prie┼í 6 valandas(-┼│), Mantucha para┼í─Ś:

Bet tu ┼żiuriu ir *Myliu SuperGames.lt* esi. Ne visi mokytojai vienodi. Turiu fizikos mokytoj─ů, kuri serga kas antr─ů savait─Ö. Tai kokia i┼í to nauda? Puoli ┼żmog┼│, kai jis pra┼ío pagalbos i┼íspr─Östi, o ne spoonfeedinti.

prie┼í 6 valandas(-┼│), Darciukas para┼í─Ś:

Turiu pora u┼żduo─Źi┼│ i┼í mechanizm┼│ ir nk nesuprantu. Jeigu ka┼żkas pad─Śtu ┼íitas u┼żduotis i┼ísprest labai b┼ź─Źiau d─Śkingas. ÔŁĄ´ŞĆ┬áPara┼íykit ─» discord┬áDarciukasÓÂ×#0001

Yra discordo grup─Śs angli┼íkos, kurios padeda su nam┼│ darbais ir kitomis temomis. Labai pad─Śjo man pa─Źiam, nes mano mokyklos ┼ívietimo kokyb─Ś ┼í┼źdo verta. pasigooglink.

Redaguota , nario Dovias
prie┼í 4 valandas(-┼│), Dovias para┼í─Ś:

Bet tu ┼żiuriu ir *Myliu SuperGames.lt* esi. Ne visi mokytojai vienodi. Turiu fizikos mokytoj─ů, kuri serga kas antr─ů savait─Ö. Tai kokia i┼í to nauda? Puoli ┼żmog┼│, kai jis pra┼ío pagalbos i┼íspr─Östi, o ne spoonfeedinti.

Yra discordo grup─Śs angli┼íkos, kurios padeda su nam┼│ darbais ir kitomis temomis. Labai pad─Śjo man pa─Źiam, nes mano mokyklos ┼ívietimo kokyb─Ś ┼í┼źdo verta. pasigooglink.

Bandysiu :D Deja visos uzduotis yra zodines tai reikes verst :D. Pas mus tai toks mokytojas kur rodo kaip reikia spresti tik jeigu bent vienas mokinys pasako teisinga atsakyma i ta uzduoti

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.