Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip patikrinti pelytės DPI?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

8 minutes prieš, newyorkas parašė:

softa gal turi kazkoki tavo ta pelyte? jeigu turi - per softa gali pasiziureti ir pasikeisti DPI, jeigu ne, tai turbut tik keisis su peles mygtuku kazkokiu nuo 1000 iki 3200

Tai taip yra mygtukas, tik kažkaip aš netikiu kad ji turi tuos 3,2k DPI :D o softo tai tikrai neturi, nėra ir ko norėti stebuklingo iš pėlytės už 20eur. Bet visai naudinga žinoti tikraji DPI

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Mantucha parašė:

Abejotina ar pele uz 20eur turi tuos 3.2k dpi :D Realiai as turiu jau 3ia pele su 16k dpi, tai tiek net nereikia, visada naudoju iki 1,5k nes daugiau jau reguliuoji ingame sens.. Tai nebent agar.io zaidi tai gal ir reikia visu dpi :D

Man asmeniškai 1k DPI ir 1.8 sensitivity ant CSGO sočiai, tačiau man kažkaip visiškai nepanašu kad šį pėlė ant 1k DPI veiktu kaip 1k DPI ant normalios pelytės, o antrojoje padėtyje tikrai daugiau virš 1k jaučiasi, tad tiesiog lengviau nusistatyti pėlės nustatymus būtų žaidime žinant tikrus pėlės parametrus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kukme1steris. parašė:

Man asmeniškai 1k DPI ir 1.8 sensitivity ant CSGO sočiai, tačiau man kažkaip visiškai nepanašu kad šį pėlė ant 1k DPI veiktu kaip 1k DPI ant normalios pelytės, o antrojoje padėtyje tikrai daugiau virš 1k jaučiasi, tad tiesiog lengviau nusistatyti pėlės nustatymus būtų žaidime žinant tikrus pėlės parametrus.

tai jeigu žaidi su 1k ir žaisk, nieko tu neišspausi iš tos pelės :D nori daugiau funkcijų - pirk kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kukme1steris. parašė:

Man asmeniškai 1k DPI ir 1.8 sensitivity ant CSGO sočiai, tačiau man kažkaip visiškai nepanašu kad šį pėlė ant 1k DPI veiktu kaip 1k DPI ant normalios pelytės, o antrojoje padėtyje tikrai daugiau virš 1k jaučiasi, tad tiesiog lengviau nusistatyti pėlės nustatymus būtų žaidime žinant tikrus pėlės parametrus.

na tuomet reiktu investuoti daugiau i pele nezinau kas tau prie sirdies ar steelseries, roccat, razer ar glorious ir turesi programa :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As naudoju logitech g203 prodigy 2 metus mokejau apie 35e iki 8000dpi turi ir per programa galiu keist dpi tikrai nebloga pele  tik jau noretusi atsinaujinti i kokia belaide kaip g305 arba i steelseries rival 3bet biski gaila 50e dar kol gerai veikia.

Redaguota , nario BehindYou
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, BehindYou parašė:

As naudoju logitech g203 prodigy 2 metus mokejau apie 35e iki 8000dpi turi ir per programa galiu keist dpi tikrai nebloga pele  tik jau noretusi atsinaujinti i kokia belaide kaip g305 arba i steelseries rival 3bet biski gaila 50e dar kol gerai veikia.

aliexpress'e pasiziurek razer basilisk x hyperspeed, belaide, orgas kaina kazkur 35-45 tiksliai nepamenu.

Jei sutaupysiu pinigu ir laiko paspausk bent zalia :D

 

P.S jei reikia tikslios nuorodos is kur emiau parasyk i pm

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Kukme1steris. parašė:

Tai taip yra mygtukas, tik kažkaip aš netikiu kad ji turi tuos 3,2k DPI :D o softo tai tikrai neturi, nėra ir ko norėti stebuklingo iš pėlytės už 20eur. Bet visai naudinga žinoti tikraji DPI

Už 10€ daugiau būtum galėjęs Logitech G102 Prodigy nuspirkti, tai ar apsimokėjo taupyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Už 10€ daugiau būtum galėjęs Logitech G102 Prodigy nuspirkti, tai ar apsimokėjo taupyti?

Niekas ir netaupė kadangi pats Zarasuose gyveni, manau supranti koks “dydelis” pasirinkimas čia, o pėlės reikėjo čia ir dabar tai ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Niekas ir netaupė kadangi pats Zarasuose gyveni, manau supranti koks “dydelis” pasirinkimas čia, o pėlės reikėjo čia ir dabar tai ???

Todėl pagrindė tik internetu ir perku ?‍♂️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...