Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsiliepimas apie VanagasGFX


alch0bako

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Užsisakiau paslaugas iš VanagasGFX ir noriu parašyti išsamų atsiliepimą.

Taigi susisiekiau su juo discord'u, nurodžiau, kad noriu logotipo kuris reprezentuotų "AuRaSens", paklausiau kiek laiko užtruktų darbas, paklausiau kainos.

Atsakė, kad galėtų padaryti "per šiandien" ir paklausė ar turiu įsivaizdavęs kokio logotipo norėčiau. Dar kartą atsakiau, kad logotipas turėtų reprezentuoti AuRa Sens, nusiunčiau pavyzdžių su logotipais kurie reprezentuoja panašių raidžių kombinaciją.

Įvardino kaina 5-10 pervedžiau 20.

Taigi darbo rezultatai:

1. 

image.png.84463d77eb7ad122022c2116b11d4d0f.png

Manau nereikia GFX žinių, kad suprastumėt, kad tai nėra logotipas. Tiesiog iškarpytas tekstas. Taip pat manau tokį logotipą galėtų pasidaryti bet kuris GFX žinių neturintis asmuo.

image.thumb.png.800450837475ff5346e4a123af976967.pngimage.thumb.png.ba895dd22ba86a825812b8fe51bcc7df.png

2

image.thumb.png.80328f128d95818dc9e5090e59e108f1.png

Okay... Let's inspect 

image.png.1a1da4fe315fa939c9dff60b6a571f49.png

Ne "vector" medžiaga kuri per maža tokiam darbui ir dėl to darbo dalis pixeliuota. Bendravimas iki pinigų pervedimo atrodė profesionalesnis, tačiau man pervedus pinigus prasidėjo "juokeliai" ir "žvengai". Taigi manau man pamoka, kad turėčiau įsigilinti giliau į paslaugų tiekėjus prieš perkant paslaugą. Kas liečia šį "GFX" kūrėją manau, kad jis nėra net GFX kūrėjas, galbūt gali užlipdyt žaidimų png emblemas ant parašų ar kažką panašaus bet nieko daugiau. Nerekomenduoju dėl ir taip aiškių priežasčių.

-20

+0

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu norėjai tikrai tau patinkančio ir kokybiško darbo turėjai ir aprašyti ko nori išsamiai.Ne kartą Vanagas man padėjo su photoshop ir tikrai likau patenkintas jo žiniomis. Dar vien tai jog jis už logo nori 5-10 eurų, o tu jam duodi 20, reikia apsispręsti už kokia suma tu nori,nuo kainos priklauso ir darbo kokybė.Aplamai man atrodo jog tu čia kažkokį kaip socialinį eksperimentą daręs būtum vietoj to jog kažkokio logotipo norėtum.Galėtum prisipažinti jog tavo čia kaltė jog nesusikalbėjai su gfxeriu tiesiog,o ne tai jog tau padarė logotipą tokį kuris nepatiko, tai reiškia jog visiems jis tokį pat padarys netinkanti kaip tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Jeigu norėjai tikrai tau patinkančio ir kokybiško darbo turėjai ir aprašyti ko nori išsamiai.Ne kartą Vanagas man padėjo su photoshop ir tikrai likau patenkintas jo žiniomis. Dar vien tai jog jis už logo nori 5-10 eurų, o tu jam duodi 20, reikia apsispręsti už kokia suma tu nori,nuo kainos priklauso ir darbo kokybė.Aplamai man atrodo jog tu čia kažkokį kaip socialinį eksperimentą daręs būtum vietoj to jog kažkokio logotipo norėtum.Galėtum prisipažinti jog tavo čia kaltė jog nesusikalbėjai su gfxeriu tiesiog,o ne tai jog tau padarė logotipą tokį kuris nepatiko, tai reiškia jog visiems jis tokį pat padarys netinkanti kaip tau.

Manau vien tik dėl to, kad GFXeriu turėjau pats duot logotipo reprezentacinos idėją (liepsną) yra žemiau linijos. Ir išvis apie ką mes kalbam? Darbas buvo padarytas per 20- minučių, pilnoje rezoliucijoje matosi pixeliai. Darbuotojo lygis toks pat kaip ir administratorius ginančius privačius interesus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus, mėgėjiškai užsiimantis šia veikla, paprašė juokingos sumos, t.y. 5-10€. Normalių logotipų kainos yra dešimtimis ar šimtais kartų didesnės. Už 5€-10€ niekur nenusipirksi unikalaus logotipo, tad ko tu tikiesi? Profesionalaus darbo, kurto per vektorinę programą? Naivu.

Nėra tekę bendrauti su Vanagu ir jo tikrai specialiai neginu, tačiau nepanašu, kad būtų už ką jį užsipulti čia. Žmogus pats įsivertino savo darbų kainą ir atsiuntė rezultatus. O ar tie rezultatai verti kainos, manau pats, paslaugas teikiantis žmogus, ir nustato, tad iš šono sakyti, kad tie darbeliai nei 5€ neverti, irgi neteisinga.

Redaguota , nario Vikarijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
32 minutes prieš, Vikarijus parašė:

Žmogus, mėgėjiškai užsiimantis šia veikla, paprašė juokingos sumos, t.y. 5-10€. Normalių logotipų kainos yra dešimtimis ar šimtais kartų didesnės. Už 5€-10€ niekur nenusipirksi unikalaus logotipo, tad ko tu tikiesi? Profesionalaus darbo, kurto per vektorinę programą? Naivu.

Nėra tekę bendrauti su Vanagu ir jo tikrai specialiai neginu, tačiau nepanašu, kad būtų už ką jį užsipulti čia. Žmogus pats įsivertino savo darbų kainą ir atsiuntė rezultatus. O ar tie rezultatai verti kainos, manau pats, paslaugas teikiantis žmogus, ir nustato, tad iš šono sakyti, kad tie darbeliai nei 5€ neverti, irgi neteisinga.

Nesu grafikos artistas ir turiu didesnių žinių bagažą negu Vanagas. Žinoma profesionalūs logotipai sutinku su tavim, kad kainuoja netgi tūkstančiais tačiau yra platformų kaip Fiverr kuriuose už tokią sumą pinigų paslaugų tiekėjo darbas bus žymiai geresnis ar bent jau ne pixeliuotas ir kažkiek bent jau paruoštas naudojimui. Už 5 ar 10 eurų galima jau netgi ir vektorizuotą logotipą nusipirkt iš fiverr, o su papildomai 10+ eurų keletą papildomų perdarymų.

Galima tiek pat jo bendravime tiek pačiame darbe rasti daugybę klaidų. Visų pirma jis padarė pirmą darbą, o paskiau parašė, kad nesuprato ko noriu aš iš jo? Nuo kada paslaugų tiekėjas daro darbą nesupratęs ko nori iš jo klientas?

Kitas dalykas niekas nepuola Vanago tiesiog reikia visiems išmokti priimti visus atsiliepimus įskaitant neigiamus. Šį kartą neigiamas ir mano patirtis su šuo "GFX'eriu" tai patvirtina.

Ir jau kaip sakiau yra mano klaida, kad vaikams užmokėjau už cigaretes kelioms dienoms už šį nenaudojamą darbą, kada iškart galėjau užsisakyti paslaugas iš Fiverr.

Redaguota , nario alch0bako
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog siūlyčiau nesirinkti tokių "dizainerių" kur pattern shadow užmeta. Tas pats, kas piešti su paint. Tiesiog nesidarykit gėdos nuo pat jaunystės. Išmokit piešti, tada teikit paslaugas. Jeigu 20 eur sumokėjai už tokį logo, tai dasimetus dar šiek tiek, būtų išėjęs pusiau profesonalus vektorinis :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasikartosiu, padariau už 5eur, koks darbas toks ir pelnas paprašiau tiek, pasisiūlė 20 sumokėt tai ir neatsisakiau ,o kas neatsisakytų daugiau euru? jei taip reikia aš tau galiu tuos 15 atgal atsiųst ;D nesilaikau aš savęs išvis "Grafikos dizaineriu" o tik užsiimu ta veikla ir tuom domiuosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, VanagasGFX parašė:

Pasikartosiu, padariau už 5eur, koks darbas toks ir pelnas paprašiau tiek, pasisiūlė 20 sumokėt tai ir neatsisakiau ,o kas neatsisakytų daugiau euru? jei taip reikia aš tau galiu tuos 15 atgal atsiųst ;D nesilaikau aš savęs išvis "Grafikos dizaineriu" o tik užsiimu ta veikla ir tuom domiuosi

5-10 o su psd 20 kaip kalbėjom? O jei gali tai atsiųsk visą info turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, alch0bako parašė:

5-10 o su psd 20 kaip kalbėjom? O jei gali tai atsiųsk visą info turi

image.png.544832a633cdfeb7f8826f2f1a260899.png
Kaip ir sakiau pasisiūlei pats pervest 20, daug ką praleidai visiem pamatyt.image.png.8ed4b0c5bb9324ea7eabb03b855c50c2.png
kalbėta buvo 5-10
Jei pats tiek pervedi ir paskui verti kalte ant manęs, jog aš netinkama darbą padariau už tokia kaina , tai nereikėjo siūlytis :D pasakiau savo kainą.
O dabar kalbant apie kaip tu sakei "Panašų kaip mano" 
image.png.425757162a33f45795de687425847839.pngimage.png.1b1c450ad06970e951529063ff58b5dd.png
 gavai šita - ir taip jis yra panašus į mano tik manasis yra ant vienos raidės, tavasis ant porą žodžių.



okey, supratau neapsisprendęs esi, tvarkoj praleidžiam einam prie kito. 
 image.png.7a645811d4e88dcee51f753c3cfaba70.png
Aura
Sens
Tokį ir gavai, kaip supratau taip padariau, aš iš savo pusės nebeturiu ką pasakyt tiesiog neapsisprendęs žmogus esi, arba nesugebėjai išreikšt kokio tikslaus norėjai. Ir taip aš ta darbą galiu koreaguot tau ,kad ir 20 kartų iki tol kol tau jis tiks, bet tu tiesiog išbėgai ir sakėi , jog tau tinka.
image.png.da83c7b37c26a5bbbac1e1e3510b5548.png

 

image.png

image.png

image.png

Susidublikavo nuotraukos, nepykit....

Redaguota , nario VanagasGFX
dublikavos nuotraukos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

image.png.e125dee5b4340377f2c65753f6e8ce8f.png

image.png.5811da7084e806db60c86c9e624a1da2.png

image.png.bb06f811015fd5a56f67cb738d9d64c4.png

Panašus kaip tavo t.y. V reprezentuoja Vanagas ir įvardinau V - vanagas, tai pat atsiunčiau reprezentuojančių pavyzdžių. Už tokią sumą gali ir psd reiškiasi už 10 net psd nebūtum atsiuntęs :D... O kaip dėl pixelių? Aš ir tau liepiau, kad būtų naudojama pixeliuota medžiaga? :D

Prieš 1 valandą, VanagasGFX parašė:

jei taip reikia aš tau galiu tuos 15 atgal atsiųst ;D nesilaikau aš savęs išvis "Grafikos dizaineriu" o tik užsiimu ta veikla ir tuom domiuosi

Gali atsiųst ar irgi tik kalbos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, alch0bako parašė:

image.png.e125dee5b4340377f2c65753f6e8ce8f.png

image.png.5811da7084e806db60c86c9e624a1da2.png

image.png.bb06f811015fd5a56f67cb738d9d64c4.png

Panašus kaip tavo t.y. V reprezentuoja Vanagas ir įvardinau V - vanagas, tai pat atsiunčiau reprezentuojančių pavyzdžių. Už tokią sumą gali ir psd reiškiasi už 10 net psd nebūtum atsiuntęs :D... O kaip dėl pixelių? Aš ir tau liepiau, kad būtų naudojama pixeliuota medžiaga? :D

Gali atsiųst ar irgi tik kalbos?

į discord'a sąskaita atsiųsk, ir kitam kartui žinok , kad tavo minčių niekas neskaito ;) ir dar vienas dalykas, jei tau pasako kaina tai su ją sutinki arba ne, nes paskui va tokios situacijos ir būna, kurie bando pasirodyt ,kad sėdi prie eurų gauna darbą kurios vertė pačio atlikėjo kaina nurodyta, o ne ta kurią tu pasiūlai, nes magiškai pinigai grožio neprideda ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, VanagasGFX parašė:

į discord'a sąskaita atsiųsk, ir kitam kartui žinok , kad tavo minčių niekas neskaito ;) ir dar vienas dalykas, jei tau pasako kaina tai su ją sutinki arba ne, nes paskui va tokios situacijos ir būna, kurie bando pasirodyt ,kad sėdi prie eurų gauna darbą kurios vertė pačio atlikėjo kaina nurodyta, o ne ta kurią tu pasiūlai, nes magiškai pinigai grožio neprideda ;) 

Ne pirmas kartas užsisakinėju grafikos paslaugas, bet pirmas kartas kada paslaugų tiekėjas nelaimingas gaunantis "arbatpinigių", žinoma kiekvienas žiūri savo interesų bet manau, kad kiti užsakovai prieš užsisakydami tavo paslaugas supras, kad už 5-10 eurų jie gaus pixeliuotą darbą, be .psd source failo kuris kai kurių akims bus vertas tik recycle-bin'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, alch0bako parašė:

Ne pirmas kartas užsisakinėju grafikos paslaugas, bet pirmas kartas kada paslaugų tiekėjas nelaimingas gaunantis "arbatpinigių", žinoma kiekvienas žiūri savo interesų bet manau, kad kiti užsakovai prieš užsisakydami tavo paslaugas supras, kad už 5-10 eurų jie gaus pixeliuotą darbą, be .psd source failo kuris kai kurių akims bus vertas tik recycle-bin'o.

o kur aš sakiau , kad aš nelaimingas gaudamas "Arbatpinigius"? tu čia sukėlei visa drama, kad pervedei per daug :D ne aš , Good morning 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1134 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...