Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau "Discord" serveriu kūrimas/redagavimas!


-Simonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

? Sveiki šio forumo nariai! ?

Nuo šiol pradėjau teikti "Discord" serverių kūrimo/redagavimo/pagalbos paslaugas.
Galiu sukurti serverį nuo pačios pradžios, tačiau Jums reikėtu surašyti viską, ko Jūs norite savo serveryje arba galite pateikti pavyzdį.
Galiu redaguoti esamą serverį, tačiau privalomas sąrašas, kuriame būtų surašytą tai, ko jūs norite savo serveryje.
Galiu padėti, pamokyti kaip reikia sukurti ar redaguoti tai, ko Jūs nemokate.

NEUŽSIIMU BOT'Ų KŪRIMU! 

Informacija apie mane galite rasti čia -> Prisistatymas
Mano pagrindinis serveris -> "Dievai Naktimis Nemiega"

Šiuo metu, laikinai darau nemokamai! Tačiau tema redaguosiu, tad atkreipkite dėmesį į temos redagavimą!

Susisiekimas su manim:

Discord: Simonas#5567
Facebook: Simonas

Ačiū nariams, kurie kreipiatės į mane! Turėjai reikalų? ? Parašyk atsiliepimą apačioje! ?

Redaguota , nario Simonas /A/
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, iVron parašė:

Eini I fiver ir viskas ten daugiau sulauksi paklausos :) Kur Kuriems to reikia.

Na galbūt, tačiau man gerai ir čia. Laiko tikrai užima darbas, todėl ir gerai, jog mažai prašančių :D Spėsiu atlikti darbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu per daug dedi pastangas kurie nori kad uz juos viskas butu pateikta ant rankuciu jugi kiekvienas botas yra sukurtas atliks funkcijas kurias nori susirasti reikia komandos surasytos tik komandas reikia su copy/paste surasyti pats pagalvok ar apsimoka apsimti tokiu darbu geriau nedaryk viska uz juos o isaiskink bent siokia tokia nauda bus is tu zmoniu kurie nieko nesugeba padaryt. T.Y Pateik linkus commandas ir paaiskink kad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Hypocrite. parašė:

Mano manymu per daug dedi pastangas kurie nori kad uz juos viskas butu pateikta ant rankuciu jugi kiekvienas botas yra sukurtas atliks funkcijas kurias nori susirasti reikia komandos surasytos tik komandas reikia su copy/paste surasyti pats pagalvok ar apsimoka apsimti tokiu darbu geriau nedaryk viska uz juos o isaiskink bent siokia tokia nauda bus is tu zmoniu kurie nieko nesugeba padaryt. T.Y Pateik linkus commandas ir paaiskink kad.

Labas, parašyta manau puikiai, jog galiu padėti arba sukurti. Su bot'ais neužsiimu, nes pats nenaudoju jų, geriausia naudoti patvirtintus bot'us pačio discord'o. Turiu laisvo laiko, tai noriu kažkam padėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Simonas /A/ parašė:

Labas, parašyta manau puikiai, jog galiu padėti arba sukurti. Su bot'ais neužsiimu, nes pats nenaudoju jų, geriausia naudoti patvirtintus bot'us pačio discord'o. Turiu laisvo laiko, tai noriu kažkam padėti.

Apie tai ir kalbu 

Spoiler

Galiu sukurti serverį nuo pačios pradžios, tačiau Jums reikėtu surašyti viską, ko Jūs norite savo serveryje arba galite pateikti pavyzdį.

Tai vietoj to kurimo tu daryk pagalba nedaryk uz juos nieko tik paaiskink viska kad patys moketu jeigu nesigauna paziurek kas blogai ir visa kita ir paaiskink kad patys kazka semtusi i galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Hypocrite. parašė:

Apie tai ir kalbu 

  Paslėpti tekstą

Galiu sukurti serverį nuo pačios pradžios, tačiau Jums reikėtu surašyti viską, ko Jūs norite savo serveryje arba galite pateikti pavyzdį.

Tai vietoj to kurimo tu daryk pagalba nedaryk uz juos nieko tik paaiskink viska kad patys moketu jeigu nesigauna paziurek kas blogai ir visa kita ir paaiskink kad patys kazka semtusi i galva

Čia jau priklauso nuo jų pačių. Aš laisvo laiko turiu, tad noriu vis kažkuom užsiimti. Tad parašiau jog galiu sukurti. Na žinoma, ten kosmosinio serverio nekursiu nemokamai, tačiau naudojimui geram sukurti galiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...