Recommended Posts

ehXSy7IeR2aQd4zfyhZoHw.png

Kas yra Terra Dominium?

Terra Dominium - tai žaidimas - valstybės simuliatorius ir socialinis tinklas. Čia egzistuoja valstybės, vyriausybės, politika, naudingieji gamtos ištekliai, ekonomika, verslas, tarptautiniai santykiai, karai ir daug kitų realaus pasaulio reiškinių. Kiekviena šalis turi savo organizuotą valdžią su įvairiomis ministerijomis (karo, užsienio reikalų, ekonomikos, vidaus reikalų, naujokų, kultūros ir t.t.), karinius būrius, dėl politinės įtakos konkuruojančias partijas ir t.t. Šių darinių dalimi tiesiog privalai tapti ir tu!

Čia nerasite dirbtinai sukurtų, programos valdomų veikėjų (npc), tad visą žaidimo eigą lemiame vien tik mes, savo šalies piliečiai. Šis žaidimas yra tiems, kurie mėgsta mąstyti, kurti, svajoti, bendrauti, o ne vien šaudyti ekrane lakstančius kitus žaidėjus, zombius ir kitokio plauko monstrus.

Ką čia veikti?

Žaidimas tuo ir įdomus, kad kiekvienas jame pats renkasi kuo būti. Klasikiniai variantai - tai kario, verslininko, žurnalisto arba politiko kelias. Bet viskas toli gražu tuo neapsiriboja. Terradominium erdvėje egzistuoja ir diplomatai, šnipai, vagys, aferistai, troliai, net ir tokie dalykai kaip masonų ložės, pastafarų judėjimas ir pan. Aišku, galima ir nieko neveikti - tik dirbti ir miegoti - tam reikės tik dviejų minučių per dieną! Kaip ten bebūtų, kiekvienas žaidėjas tikslus sau nusistato pats, ir kiekvienam tikslui pasiekti yra savi būdai. Ir čia jums žinoma padės informacija, kurios prirašyta labai daug, ir žaidimo senbūviai, kuriems jūs rūpit tiek pat, kiek stipri Lietuva (o tai reiškia - labai rūpit). Todėl patarimas Nr. 1 neignoruokit informacijos ir pagalbos, kuri yra aplink jus - domėkitės, skaitykit, bendraukit, dalyvaukit.

Žaidimo nuoroda: https://www.terradominium.com

Spoiler

Mano referal linkas, kuris neduoda jokios naudos - https://www.terradominium.com/index?invite=121

 

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
prieš 1 valandą, Julius_P parašė:

Nu gal ir įdomus, reikės pabandyti. Gal pats esi prisidėjęs prie šito žaidimo kūrimo kaip nors?

Lauksiu prisijungiant prie vis didėjančios mūsų bendruomenės :) Buvau šio žaidimo alpha versijos testuotojas.

 

Priede europos žemėlapis ir kaip atrodo Lietuva šiuo metu.

Screenshot_1.png

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Barryga1
   Sveiki, noriu jums forumiečiai pristatyti naują besikuriantį serverį. Galbūt nėra gerai sakyti tiesą, bet mano akimis tai yra teisingiausia. Serveris nėra unikalus, jame nėra neregėtų sistemų ir panašiai. Serveris yra labai minimalistinis ir skirtas auditorijai kuri vertina paprastus, nedidelius serverius. Tikiuosi pavyks man jums sukelti šiek tiek nostalgijos  
   Serveris yra Towny tipo. Jis yra šiokiais elementais panašus i Factions, bet tuo pačiu turintis ir daug skirtingų elementų. Su šiuo instaliuotu plugin'u galėsite tapti savo pačio/čios sukurto kaimelio Meru/e. Galėsite kviesti naujus gyventojus į savo kaimą, paskirti pareigas kiekvienam savo gyventojui ir taip sukūrę savo bendruomenę plėtoti kaimelį toliau ir kuomet jausitės pasiruošę, galėsite sukurti savo tautą, kurią sudarys ir daugiau kaimelių. Jūs būsite kaip viena stipri arba silpna šalis. Tai priklausys nuo jūsų. 
   Šis pluginas, leidžia žaidėjams susiburti ir dirbti kartu. Noriu paminėti, kad kaimelis gyvuos tol, kol mokėsite mokesčius. Kiekvieną dieną, (Skaičiuojant laiką realybėje) jūs privalėsite sumokėti gyvenvietės mokestį, antraip, jis bus nugriautas su visais jūsų gyventojų pastatais. Taip pat, serveryje kaimeliai turės galimybę kariauti tarpusavyje, užgrobinėti vienas kito kaimelius, kurti įvairias taktikas ir diplomatinius ryšius su kitais kaimeliais.
   Towny plugin'as suteikia galimybę turėti savo kaimelio banką. Į kaimelio banką įnešti pinigus gali visi gyventojai, o išsigryninti tik kaimelio meras/ė ir jos/jo asistentai. (Asistentai yra viena iš kaimelio pareigų) Įnešti pinigus į kaimelį nėra privaloma, bet tame banke būtina turėti pinigų su kuriais galėtumėte sumokėti mokesčius ar norint nusipirkti naujas žemes. Taip pat, galima paskirti kaimelio gyventojams mokesčius, kurie bus nuskaičiuoti kiekvieną savaitę, skaičiuojant dienas realiu laiku. Jeigu gyventojas nesusimoka, jis yra automatiškai ištremiamas iš gyvenvietės, bet automatiškai mokesčiai yra neįjungiami, juos reikia įjungti su komandomis kurios yra nurodytos mūsų Discord serveryje.

   Kalbant apie serverio ekonomiką, ji yra sudėtinga. Stengiausi ją sukurti sudėtingą, bet ne per daug, kad nereikėtų investuoti per daug laiko, norint turėti daugiau, nei naujai atėjęs žaidėjas. Serveryje yra parduotuvė, kurioje kainos yra didelės, o supirkimo kainos labai mažos. (Tik keli daiktai turės didesnę supirkimo vertę) Tokiu būdu, yra skatinama patiems žaidėjams kurti savo parduotuves ir nustatinėti kainas, kurios būtų patrauklios kitiems žaidėjams. Trumpai tariant, serveryje ekonomiką palaikys patys žaidėjai.
   Grįžtant truputi atgal ir kalbant apie parduotuves, serveryje yra pastatyti sandėliai, kurių patalpas bus galima nuomotis ir jose statyti savo parduotuves. Sandelių kainos svyruos įvairiai. Kaina priklausys nuo telpamų skrynių kiekio, lokacijos.
    

   Serveryje egzistuoja tik viena paslauga. Jos kaina yra PWYW (Pay what you want). Tai reiškia, kad ši paslauga neturi konkrečios kainos, o už ją galite sumokėti kiek tik norite ir tam neturėsime mes priekaištų  
    

   Serverio požiūris į cheaterius yra labai griežtas. Žaidėjas bus baudžiamas griežtu banu už smulkiausius sukčiavimus. X-ray, Kill-auros ir kitos pranašumą suteikiančios funkcijos yra netoleruojamos.

   Susirašykime McTowny Discord'e  
   https://discord.io/McTowny
   Serverio IP: Mc.McTowny.Lt
   SERVERIS CRACKED
  • Parašė iMusic
   Nemokamas virtualios valstybės politikos, ekonomikos, karo simuliatorius. Pagrindiniai žaidimo elementai yra politika, ekonomika, žurnalistika ir karas. Čia jūs galite įsteigti įmonę, turėti savo laikraštį, keliauti po kitas ešalis, dalyvauti politinėje veikloje, balsuoti prezidento/kongreso/partijos lyderio rinkimuose.
    
   Registracija: čia
    
   Jei norite daugiau informacijos apie žaidimą, rašykit į komentarus arba kreipkitės į mane per žaidimą e-sim, mano vardas iMusic.
  • Parašė nedaso
   Vyksta V2 versijos kūrimas, todėl šiuo metu serveris uždarytas. Serverio progresas: https://www.supergames.lt/topic/243093-lt-en-island-life-v2-in-progress/
    
    
   Norėdami sekti šią temą ir gauti naujausius atnaujinimus pirmi (el. paštu), spauskite mygtuką "Sekti šią temą" aukščiau.

   http://www.island-life.eu

   Jeigu iki šiol sekėte temas supergames.lt tinklapyje ir nenorite išeiti kitur, nieko baisaus - atnaujinimai bus keliami ir čia, tačiau be nuotraukų (dėl nuotraukų limito viename pranešime).


   Turime sukūrę skype grupę, kurioje galėsite reikšti savo nuomonę, užduoti klausimus, patarimus ir panašiai.
   http://www.island-life.eu/skype/


   Kas tai yra?

   Island Life - lietuvių ir anglų (galbūt vėliau ir kitoms kalboms) žaidėjams kuriamas serveris, kuris labai skiriasi nuo paprastų RPG, Real Life serverių.
   Pagrindinis serverio tikslas - išgyventi saloje bendradarbiaujant su kitais žaidėjais (nebent jūs norėsite žudyti, vogti. Tačiau atminkite, kad kiti žaidėjai, susibūrę į grupelę, gali netikėtai užpulti jus pačius).

   Kur viskas vyks?

   Visas žaidimo veiksmas vyksta nežinomoje saloje sudužus lėktuvui. Taip, tai panašu į serialą "Lost".
   Jūsų įgūdžiai ir žinios padės jums išgyventi.


   Jau esu matęs tokį serverį...

   Galime patikslinti, kad tokio serverio SA:MP žaidime niekuomet nebuvo.
   O jeigu ir radote bent kažką panašaus į tai, garantuojame kad VEIKIANČIO panašaus modo tikrai nėra.
   Serverio įdėja buvo sukurta dar 2012 metų pabaigoje, buvo kurtos kelios modifikacijos, tačiau jos turėjo nemažai klaidų ir netikslumų, o ir pati sala buvo nekokios išvaizdos, todėl visas kodas buvo ištrintas ir pradėtas rašyti iš naujo.


   Ką bus galima veikti saloje?

   Viską. Viską, ką galima veikti tikroje saloje norint išgyventi. Rinksite įvairiausias žaliavas, žvejosite, medžiosite, statysite pastatus.
   Galbūt jūs tiesiog norėsite tyrinėti salą ir atrasti naujų dalykų. Visoje saloje yra begalės slaptų tunelių ir urvų. Taip pat galėsite rasti daiktų ir po vandeniu, tačiau visuomet atkreipkite dėmesį į savo kūno temperatūrą, nes per ilgas buvimas šaltame jūros vandenyje gali labai pakenkti.
   Ekrane matysite keturis stulpelius, kurie atspindės jūsų jausmus (alkį,troškulį,norą šlapintis ir miegą).
   Atnaujinimų logas:

   v0.1.
     Pradėta kurti island life modifikacija.   Sukurtas žaidėjo saugojimas/krovimas.   „Sumontuota“ sala.   v0.2.
     Sukurtas pradinis vaizdas, kuomet žaidėjas skrenda lėktuvu. Žaidėjas pradeda žaidimą.   Pakeistas prisijungimo langas.   Pridėtas žaidėjo figūros (skin) pasirinkimas.   v0.3.
     Pradėta kurti Vartotojo Valdymo Panelė (VVP) žaidime.   Sukurta serverio naujienų sistema. Serverio naujienas galėsite matyti atsidarę Vartotojo Valdymo Panelę (VVP).   Serveris perkeltas į 0.3z versiją.   v0.4.
     Sukurta inventoriaus sistema. (perpiešta 09.11)  
     Sukurta žvejybos sistema. Kuomet užkimba žuvis, turite greitai spaudyti nurodytą klavišą, kitaip žuvis nutrūks.  
     Pridėta el.pašto patvirtinimo sistema.   Sukurta slaptažodžio priminimo funkcija.   Sukurtas slaptažodžio ir vartotojo vardo keitimas.   v0.5.
     Sukurtas laiko ir oro ciklas.   Sukurta audros sistema. Prasidėjus audrai, patartina susirasti pastogę, nes jus gali nutrenkti žaibas. Per audrą bus sunku vaikščioti.   Pakeistas HP baras, dabar jis ilgesnis ir atrodo gražiau.   v0.6.
     Stulpelio mirksėjimas, kuomet pasiekiamas didelis alkis,troškulys ir kiti jausmai.   Raudonas ekranas, kuomet žaidėjas patiria žalą. Ryškumas priklauso nuo žalos stiprumo.   Vykstant procesui apačioje rodomas stulpelis, kiek įvykdyta veiksmo.   Įrašytos visų valgomų ir geriamų daiktų maistinės vertės, pvz. :   Uogos atima 2 alkio
   Mėsa atima 20 alkio
   ir t.t.
   v0.7.

   ​Medžių kirtimo sistema
   Norint pasistatyti namą - reikia turėti medienos. Jos mums duos saloje augantys medžiai. Medį nukirtus, reikia jį pasėti, o vėliau palaistyti. Medis palaipsniui augs 4 valandas.
   Kuriant medžius, reikėjo vandens. Todėl sukurta vandens pasėmimo sistema, priėjus prie vandens su kibiru, galėsite vandenį pasisemti.


   v0.8.
   Kalbėjimo sistema
   Šaukti (Shout) - Galėsite šaukti. Jus girdės 35 metrų atstumu, tačiau toks būdas naudoja energiją (prideda miego) Paprastas kalbėjimas - Šnekėti su šalia esančiu žmogumi. Jus girdės 15 metrų atstumu. Kalbėjimo rėžimą galite pasirinkti su ALT+C.


   ​​Sukurta įgudžių sistema. (Max 100lvl)

   Medžio Kirtimas(WoodCutting) - Gausite XP už kiekvieną atliktą medžio veiksmą. Nuo lygio priklausys kaip greitai kirsite medžius.
   Akmenų Kirtimas(Mining) - ​Gausite XP už kiekvieną atliktą akmens veiksmą. Nuo lygio priklausys kaip greitai kirsite akmenis.
   Žvejojimas(Fishing) - Gausite XP už kiekvieną pagautą žuvį. Nuo lygio priklausys kokios kilmės žuvį galite pagauti.
   Medžioklės(Hunting) - Gausite XP už nužudytą elnį. Kol kas nesukurta
   Daiktų Gamyba(Crafting) - Gausite XP už gaminamus daiktus. Nuo lygio priklausys kokius daiktus galėsite gaminti ir kiek laiko gaminti.
   Jėga(Strength) - Nuo jos priklausys, kokį svorį galite panešti inventoriuje bei kitiems žaidėjams daroma žala   ​​Keli daiktai, rodomi daikto vietoje, t.y Hude (jų bus daugiau):   v0.8.5
   Daiktų naudojimas

   ​ Norėdami paimti daiktą į ranką, nueisite į inventorių, pasirinksite daiktą ir spausite "Naudoti". Keletas galimų daiktų pavaizduota aukščiau.
   Žuvys

   ​ Pagautos žuvies rūšis priklausys nuo jūsų lygio.
   Žuvų rūšys:
   ešerys
   strimelė
   lašiša
   ungurys
   raja
   tunas
   stinta
   skumbrė
   Daiktų gamyba

   ​ Nuotrauka 4 puslapyje, nes čia netilpo.
   Paspaudus "gamybos režimas", pasirinksite 2-4 daiktus, iš kurių norite gaminti. Paspaudus "Gaminti" bus parodyti visi galimi receptai, jų reikalavimai (daiktai, jų kiekis ir reikalingas gamybos lygis).
   Gaminimo sparta priklauso nuo jūsų gamybos lygio ir gamybai reikalingų daiktų kiekio.
     Garsų sistema   ​ Serveris turės savo garsus. Beveik kiekvieną akimirką išgirsite ne SA:MP garsus - kertant medį, jį nukirtus, semiant vandenį, patyrus žalą ir t.t.
   Vos pradėjus žaisti turėsite parašyti "/audiomsg", kad nebūtų rodomos garsų žinutės (neįmanoma jų išjungti su kodu, todėl turėsite tai padaryti patys).

   v0.9.0
     Keitimosi sistema   ​Paspaudus TAB galėsite matyti prisijungusius žaidėjus, o paspaudus ant žaidėjo - su juo keistis daiktais. Keitimosi langas atrodo štai taip: http://puu.sh/bGo5y/20a40016bd.jpg
   Daiktų keitimas neįvyks, kol abu žaidėjai nepaspaus "sutikti" mygtuko. Jeigu kitas žaidėjas nori jus apgauti, ir greitai pakeis daiktą, "sutikti" mygtuką vėl teks paspausti abiems. Taip garantuojama, jog žaidėjai nebus apgauti.

     Daiktų grupės   ​Daiktai bus skirstomi į 6 grupes. Kiekviena grupė turi savo spalvą, t.y. daiktai bus nuspalvinti tam tikra spalva:
   Maistas - raudona Įrankiai - žydra Iškasenos - mėlyna Misijų daiktai - rožinė Mediena - ruda Augalai - žalia
   Vaizdas inventoriuje: http://puu.sh/bHOJE/9f4c048d6a.jpg
   Prieš įjungiant inventorių, galėsite pasirinkti, kokios grupės daiktus norite matyti savo inventoriuje.
   Daiktų išmetimas Inventoriuje ​ Inventoriuje paspaudus ant daikto, atsiras mygtukas "išmesti". Jį paspaudę galėsite pasirinkti kiekį, kurį norite išmesti. Išmestas daiktas atsiras jūsų pozicijoje, jo spalva priklausys nuo grupės.
   Vaizdas prie išmesto daikto: http://puu.sh/bHOLu/21e137fd8f.jpg

   Mirštant Taip jau kartais atsitiks, jog mirsite. Galbūt jūs manėte, kad turite sparnus, ir bandėte šokti nuo kalno viršūnės, tačiau nepavyko. Galbūt jūs mirėte iš alkio. Galbūt jus nužudė kitas žaidėjas. Bet kokiu atveju mirę jūs prarasite dalį savo daiktų. Prarastų daiktų kiekis priklausys nuo jūsų karmos - kuo ji didesnė, tuo daugiau daiktų prarasite.
   Karma kyla kuomet jūs darote blogus darbus - žudote, keikiatės, erzinate kitus.
   Išmestų daiktų kiekis apskaičiuojamas pagal formules-
   Karma 0-4 = išmesite 0 daiktų
   Karma 5-9 = (jūsų daiktų kiekis / 100) * 10, rezultatas suapvalinamas. Pavyzdžiui, turėdami 30 daiktų išmesite 3 daiktus.
   ​ Karma 10-19 = (jūsų daiktų kiekis / 100) * 20, rezultatas suapvalinamas.Pavyzdžiui, turėdami 30 daiktų išmesite 6 daiktus.
   ​ Karma 20-29 = (jūsų daiktų kiekis / 100) * 30, rezultatas suapvalinamas. Pavyzdžiui, turėdami 30 daiktų išmesite 9 daiktus.
   ​ Karma 30-39 = (jūsų daiktų kiekis / 100) * 40, rezultatas suapvalinamas. Pavyzdžiui, turėdami 30 daiktų išmesite 12 daiktų.
   ​ Karma 40-100 = (jūsų daiktų kiekis / 100) * 50, rezultatas suapvalinamas. Pavyzdžiui, turėdami 30 daiktų išmesite 15 daiktų.

   Išmetami daiktai pasirenkami atsitiktinai.
    
   Kūno temperatūra ​ Jūsų gyvybė priklausys nuo jūsų kūno temperatūros - jeigu ji per aukšta ar per žema, jums mažės gyvybės. Nepatartina ilgai plaukyti šaltame vandenyje toli nuo kranto ar būti dideliame karštyje (pvz ugnikalnio viduje). Jeigu jūsų temperatūra žema, sušilti galėsite prie laužo.

   v.0.9.3
   Pilnas atnaujinimas su nuotraukomis https://sampislandlife.wordpress.com/ (senas puslapis)

   Akmenskaldystė
   Priėję prie akmens ir paspaudę ENTER galėsite kapoti akmenį. Be įrankių, žinoma, tai yra labai lėtas procesas. Kiekvieną akmenį bus galima kirsti tam tikrą skaičių kartų, paskui teks laukti nustatytą laiką, kol akmuo "ataugs"
   Likęs laikas apskaičiuojamas pagal formulę:
   1800s - (Žaidėjų skaičius * 3)
   Iškapojus akmenį galite gauti šiuos daiktus:
   1-3 akmenys (80% tikimybė)
   1 titnagas (20% tikimybė)
   1-2 geležis (40% tikimybė)
   1-3 anglys (40% tikimybė)
   1 aukso rūdos gabalas (20% tikimybė)

   Sklypai ir statybos
   Tai viena sudėtingiausių sistemų Island-Life modifikacijoje. Norint pradėti statybas, jums visų pirma bus reikalingas plotas, kurį galėsite nusipirkti parašę /sklypas (arba /plot).
   Yra trys sklypų dydžiai:
   Mažas - prieinamas visiems žaidėjams - maksimalus pastatų skaičius 20
   Vidutinis - prieinamas tik privilegijuotiems asmenims (vip,donatoriams) - maksimalus pastatų skaičius 35
   Didelis - jį bus galima tik pirkti tik už realią valiutą. - maksimalus pastatų skaičius 50
   Nusipirkus sklypą, jį valdyti galėsite su komanda /namai (/house) arba per VVP. Galimi valdymo pasirinkimai:
   Statyti
   Perkelti/griauti pastatus
   Žymėti ploto vietą (kad žinotumėte, kur baigiasi jūsų ploto ribos)
   Perduoti sklypą kitam žaidėjui

   Kiekvienas pastatas gali turėti iki 4 daiktų, reikalingų jam pastatyti.
   Pastatai skirstomi į 4 rūšis:
   Interjeras / Eksterjeras - Tvoros, kėdės, augalai, stalai, durys ir t.t.
   Pagrindai - Namo pagrindai
   Sienos - aiškinti nereikia
   VIP - pastatai, prieinami tik privilegijuotiems asmenims - vazos, vazonai, kai kurios spintelės ir panašiai

   Pastatai statomi ir perkeliami naudojant SA:MP objektų perkėlimo sistemą.
   Paspaudžius išsaugojimo mygtuką prasidės pastato statybos, kurios truks nustatytą laiką.
   Laužai ir kepimas

   Laužo užkūrimas ir temperatūros didėjimas esant prie laužo
   Vienas iš svarbiausių pastatų - laužas. Jis reikalingas sušilti, jeigu jūsų temperatūra žema arba kepti maistą ir kai kuriuos daiktus.
   Norėdami uždegti laužą, priėję prie laužo rašykite /laužas (/fire). Laužui uždegti būtinos sąlygos:
   Laužas privalo būti jūsų. Kitų žaidėjų laužų uždegti nebus galima. Jeigu laužas jau dega, jo uždegti negalima.
   Įprastai laužą uždegti trunka 30 sekundžių, naudojant titnagą - 5 sekundes.
   Kuomet esate prie laužo, jūsų temperatūra didėja 0.002°C per sekundę arba 0.12°C per minutę. Jeigu esate prie kelių laužų, pavyzdžiui , trijų laužų, temperatūra kyla 3 kartus greičiau
   Kepimas
   Kepimas vyksta esant prie laužo ir parašius /kepti (/cook). Kepimas nevyksta, jeigu:
   Jūs nesate prie laužo Laužas, prie kurio esate, yra neuždegtas. Laužas, prie kurio esate, yra ne jūsų. Ant laužo, prie kurio esate, jau kepa daiktai.
   Jeigu visi aukščiau išvardyti veiksniai tinkami, tuomet pasirodo kepimo langas.

   Kepti galima daugiausiai 5 daiktus.
   Paspaudę "Pasirinkti Daiktą" matysite jūsų inventoriuje esančius daiktus. Paspaudę ant daikto, kurį galima kepti, jį įdėsite į kepimo sąrašą. Paspaudę X šalia sąraše esančio daikto, jį atšauksite. Dešinėje lango pusėje galėsite matyti, koks rezultatas gausis iškepus pasirinktą daiktą.
   Paspaudus KEPTI mygtuką matysite kepimo laiką ir kepamų daiktų kiekį. Patvirtinus kepimą, daiktai bus uždėti ant laužo ir pradėti kepti. Jeigu laužas kepimo metu užgęsta, kepimo procesas sustabdomas iki tol, kol vėl uždegsite laužą.
   Pasibaigus kepimo laikui, priėję prie laužo ir paspaudę ENTER galėsite susirinkti iškepusius daiktus.

   v.0.9.4
   Pastaruoju metu modifikacija vystosi gan lėtai, todėl kad misijoms sugalvoti reikia daug laiko ir pastangų. Vis dėlto aprašysiu, kas naujo sukurta modifikacijoje.
   Miego sistema
   Kaip jau žinote iš anksčiau, jūsų energiją rodo ketvirtas, violetinis stulpelis ekrano dešinėje. Stulpelis pilnai užsikrauna per truputį daugiau nei 1h. Kuomet jis pasiekia 90%, ekranas pradeda temti, taip įspėdamas, jog jūs norite miego. Stulpeliui pasiekus maksimumą jūs užmiegate ant žemės, tačiau toks miegojimo būdas sumažins stulpelio vertę tik 10%, t.y. jeigu jūs pasiekiate 100%, po miego jūs liekate su 90%. Norint pilnai pamiegoti jums reikalinga lova, kurią galite pasistatyti kartu su kitais pastatais.
   Krūmai
   Salose kartu su medžiais ir akmenimis bus ir krūmai, kurie teiks jums tokius resursus, kaip uogos, medvilnė, žolelės, gėlės ir panašiai. Jų nereikia atsodinti, išrinkus visus resursus iš krūmo, jis vėl atsinaujins po 2 minučių.
   Misijos ir pasiekimai
   Ši sistema jau sukurta, tačiau pačios misijos dar nesukurtos.
   Pasiekimų sistema kalba pati už save - už kiekvieną pasiekimą (pavyzdžiui, laikas praleistas serveryje, nukirstų medžių skaičius) gausite tam tikrą atlygį.
   Kiekviena misija supažindins jus su atskiromis salomis, apmokymų misijos išmokys jus pagrindų. Misijos skirstomos į 6 rūšis:
   Apmokymų misijos Vulkano salos misijos Ukiwa salos misijos Hatari salos misijos Jamii salos misijos Bendros misijos
   Įvykdžius misiją, gausite nustatytą kiekį XP ir atlygį.
   Kol kas yra sukurtos 5 apmokymų misijos, kiekvieną dieną jų sugalvosime vis daugiau.
   -------------------------------------------------------------------------------------------
    
    
    
    
   Šiandien paleidome paskutinį BETA atnaujinimą.
   BETA stadijos metu buvo sukurta virš 180 vartotojų ir mes jau pasiruošę pagrindiniam startui.
   Ačiū tiems, kurie žaidė BETA stadijos metu bei pranešinėjo bugus administracijai. Šiems žmonėms bus paskirtas atlygis (dar nežinome koks ).
   Jeigu viskas eis pagal planą, serveris turėtų pilnai startuoti Liepos 17 dieną 18 valandą Lietuvos laiku.
    
   IP: -
    
   Serverio progresas: 100%
    

    
   http://www.island-life.eu/skype/
   © Nedas_Infrox,DreDas ir eXactly
  • Parašė iMusic
   Sveiki, prieš porą dienų atsidarė visiškai naujas e-sim serveris.
    
   Trumpai apie žaidimą:
   Nemokamas virtualios valstybės politikos, ekonomikos, karo simuliatorius. Pagrindiniai žaidimo elementai yra politika, ekonomika, žurnalistika ir karas. Čia jūs galite įsteigti įmonę, turėti savo laikraštį, keliauti po kitas ešalis, dalyvauti politinėje veikloje, balsuoti prezidento/kongreso/partijos lyderio rinkimuose.
    
   Registracija: čia
   Būtinai registruokitės per duotą linką, nes taip gausite daugiau žaidimo aukso ir galėsite greičiau sustiprėti.
    
   Sekmės
    
   Jei turite klausimų tai klauskite, aš visada atsakysiu.
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.