Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Island-Life.eu | Starto data | v1.0(atnaujinta 07.12)


nedaso

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nepirmasis Lietuvoje, ir toli gražu tirkai ne vienintelis užsienyje.

Tačiau sėkmės, man patinka tai ką darot tiek su trucking tiek su šiuo projektu, nuėjot šiektiek toliau nei kiti "geriausi" lietuvos skripterei, kurie neišlipa iš GRP, G"R"PG. Ir kalbu ne kaip gerai rašot kodą o ką naujo ir unikalaus įnešat į samp pasaulį, mano tikslas tokspat.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepirmasis Lietuvoje, ir toli gražu tirkai ne vienintelis užsienyje.

Gal galima plačiau sužinoti apie šiuos projektus?

Vien parašius į google "samp island" ir atradus serverį, nereiškia kad jis panašus į mūsiškį.

8DYnW.png

 

Net ir gerokai pasiknisęs sa-mp forumuose neradau panašios modifikacijos.

 

Betkokiu atveju, ačiū už komentarą ir pagyrimą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal galima plačiau sužinoti apie šiuos projektus?

Vien parašius į google "samp island" ir atradus serverį, nereiškia kad jis panašus į mūsiškį.

Net ir gerokai pasiknisęs sa-mp forumuose neradau panašios modifikacijos.

Paieškok per samp 'Internet', nesakau, kad panaši modifikacija turėtų būti paplatinta, žinau tiek, kad tikrai buvo serveris salose, nes ir aš ten žaidžiau ( nelietuvių ) Island RP vadinos jis rodos... Buvau ir aš pradėjas panašų kurti, tačiau nustojau kai mapperis paliko projektą, o dabar manau kurti nereikės nes kuriat jūs, todėl pakaks ir jūsų serverio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

siulyčiau padaryt kaip nors pvz iš tu ten rastu ir kokiu akmenų galėtum koki nameli pasistatyt ten pvz daiktus galėtum laikyt ir panašiai

Taip ir bus :)

 

 

Paieškok per samp 'Internet', nesakau, kad panaši modifikacija turėtų būti paplatinta, žinau tiek, kad tikrai buvo serveris salose, nes ir aš ten žaidžiau ( nelietuvių ) Island RP vadinos jis rodos... Buvau ir aš pradėjas panašų kurti, tačiau nustojau kai mapperis paliko projektą, o dabar manau kurti nereikės nes kuriat jūs, todėl pakaks ir jūsų serverio.

 

Turi omenyje šitą http://samp-scripts.com/post/13406/Island_Survival_Roleplay/RedWolfX/gamemodes/rp ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepykit, bet tokie dalykai ne sa-mp'ui ką čia bandot padaryt.. Tam ir yra visokie išlikimo žaidimai kaip kažkas minėjo, o ne sa-mp'e tai daryt.

 

Nenori nežaisk, nieks neverčia :). Tai kam tu tada GRP žaidi? Juk yra Simsai :))). Kam žaidi Freeroamą, parsisiusk Cry Engine varikliuką ir varinėk su mašinom baltam worlde... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...