Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Island-Life.eu | Starto data | v1.0(atnaujinta 07.12)


nedaso

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

v0.8.5

  •    Daiktų naudojimas

​             Norėdami paimti daiktą į ranką, nueisite į inventorių, pasirinksite daiktą ir spausite "Naudoti". Galimi daiktai rodomi aukščiau.

  •     Žuvys

​             Pagautos žuvies rūšis priklausys nuo jūsų lygio.

             Žuvų rūšys:

             ešerys
             strimelė
             lašiša
             ungurys
             raja
             tunas
             stinta
             skumbrė
  •     Daiktų gamyba

​             

 

8WsUU.jpg

 

8WsWn.jpg

 

8WsXf.jpg

             Paspaudus "gamybos režimas", pasirinksite 2-4 daiktus, iš kurių norite gaminti. Paspaudus "Gaminti" bus parodyti visi galimi receptai, jų reikalavimai (daiktai, jų kiekis ir reikalingas gamybos lygis).

             Gaminimo sparta priklauso nuo jūsų gamybos lygio ir gamybai reikalingų daiktų kiekio. 

  •    Garsų sistema

​             Serveris turės savo garsus. Beveik kiekvieną akimirką išgirsite ne SA:MP garsus - kertant medį, jį nukirtus, semiant vandenį, patyrus žalą ir t.t.

             Vos pradėjus žaisti turėsite parašyti "/audiomsg", kad nebūtų rodomos garsų žinutės (neįmanoma jų išjungti su kodu, todėl turėsite tai padaryti patys). 

Redaguota , nario Nedas_Infrox
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip šaunu, kad kuriat, but this shit .. "

Pirmoji realaus išgyvenimo modifikacija Lietuvoje ir užsienyje "

Klausykit tikrai užsienyje aš tokių modifikacijų matęs, tad nereikia čia man pisti proto. :) Vientik užėjus į forum.sa-mp.com tarp gamemode scripts jau daug jų, tai ką bekalbėt. :) Sėkmės.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Šiaip šaunu, kad kuriat, but this shit .. "

Pirmoji realaus išgyvenimo modifikacija Lietuvoje ir užsienyje "

Klausykit tikrai užsienyje aš tokių modifikacijų matęs, tad nereikia čia man pisti proto. :) Vientik užėjus į forum.sa-mp.com tarp gamemode scripts jau daug jų, tai ką bekalbėt. :) Sėkmės.

 

Prašau čia numesti bent vieno linką. Pačio pirmo pasitaikiusio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Šiaip šaunu, kad kuriat, but this shit .. "

Pirmoji realaus išgyvenimo modifikacija Lietuvoje ir užsienyje "

Klausykit tikrai užsienyje aš tokių modifikacijų matęs, tad nereikia čia man pisti proto. :) Vientik užėjus į forum.sa-mp.com tarp gamemode scripts jau daug jų, tai ką bekalbėt. :) Sėkmės.

 

Kiek žiurėjau tikrai nemačiau nei vieno tokio panašaus tipo serverio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

  1. Čia roleplay
  2. Pas mus RPG, todėl tai skiriasi
  3. Nėra tokių sistemų kaip pas mus

 

1 ; 2. Klausyk kam rūpi ar RPG ar RP, aš įrodžiau tiesą, kad yra tokie gamemodai kaip jūsų, ir man vistiek vienodai ką sakysi, sakei numest gm, numečiau, kokios problemos? Atmazkės ;]

3. lel, tu sakei numesk gm, numečiau, dabar čia pradės pist protą, kad nėra tokių sistemų kaip pas jus.... Sakiau kad tokios modifikacijos yra, ir vsio, nesakiau kad būtent JŪSŲ SISTEMOS VISOS, bet yra. 

So stfu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

BOOOM, EKSTUDIO FAILS. First time?

 

Kaip tai koks skirtumas ar RPG AR GRP AR Roleplay? Nebūk mažas vaikas, ir pats atmazkių nesvaidyk. Jeigu *Myliu SuperGames.lt* ar GRP,RPG,RP tai eik tada į FR, juk žaidimo stilius tai nesiskiria :?. Serverio įdėja yra visai kitokia, kažkas panašesnio į MineCraftą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

BOOOM, EKSTUDIO FAILS. First time?

 

Kaip tai koks skirtumas ar RPG AR GRP AR Roleplay? Nebūk mažas vaikas, ir pats atmazkių nesvaidyk. Jeigu *Myliu SuperGames.lt* ar GRP,RPG,RP tai eik tada į FR, juk žaidimo stilius tai nesiskiria :?. Serverio įdėja yra visai kitokia, kažkas panašesnio į MineCraftą...

sakė numest survival tipo, numečiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas iš to, ar yra panašus GM ar ne ? Lietuvoj tokių serverių nėra, arba labai reti (kurių aš nežinau), tai kam įdomūs tokie serveriai, tie išbandys šį. Dažniausiai esu tas kuris mėgsta pist prota iš oro, bet dabar nepagavau visos šios neapykantos tam servui :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...