Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Island-Life.eu | Starto data | v1.0(atnaujinta 07.12)


nedaso

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nenori nežaisk, nieks neverčia :). Tai kam tu tada GRP žaidi? Juk yra Simsai :))). Kam žaidi Freeroamą, parsisiusk Cry Engine varikliuką ir varinėk su mašinom baltam worlde... 

Kur aš kalbu apie žaidime prote tu didysis, tiesiog konstatuoju faktus, kad tokio serverio kurti neapsimoka textdraw baisūs.. Ateinu ir nupiešiu pas save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet kiek pažiūrėjau reikės įsikelti .TXD failiuką nes textdrawai originalus tokių kiek žiūrėjau nėra originaliuose...

Sėkmės jums ;)

Nieko nereikės isikelti, viskas bus originaliame SA:MP žaidime. :)

 

 

kai keliat sistemų foto, kelkit kai jas pabaigiat, o ne tik textdrawus nupiešiat :)

Ačiū žinosim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur aš kalbu apie žaidime prote tu didysis, tiesiog konstatuoju faktus, kad tokio serverio kurti neapsimoka textdraw baisūs.. Ateinu ir nupiešiu pas save.

 

Prote tu, pirma rašyk rišlius sakinius ir tik tada man "konstatuok" savo faktus. Ne dėl textdrawų į servą eini žaist..

 

Kad ir kiek tos sėkmės belinkėtumėme, vis tiek neišpopulerėsit, nes šiandien, prasimušti su SA:MP, nu tiesiog neįmanoma.

 

Kaip sakoma, "Kas nerizikuoja, tas negeria šampano".

 

Tai kur "Logistikos Pasaulis" ?  :blink:

 

Logistikos Pasaulis pas mane laptope, prie jo nedirbu, nerandu laiko, bus laikas bus ir vaikas, neskubu. Kokią dieną jis vistiek išlys į dienos šviesą :). O ir + dabar vasara, tad nelabai norėčiau savo fabulous serveriu visus paverst zombiais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sukuriat servą, ateinu pas jus viską nukopijuoju ir sakau, kad aš sukūriau pirmas šitą projektą.

 

Pala pala, keista tavo logika :DDD. Tai kai męs paleisim serverį, tu ateisi ir nukopijuosi ir sakysi, kad pirmas sukūrei? :D. Manai, niekas apie mūsų projektą nežinos? Kažkokia fucking idiot`s logic.. :D..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala pala, keista tavo logika :DDD. Tai kai męs paleisim serverį, tu ateisi ir nukopijuosi ir sakysi, kad pirmas sukūrei? :D. Manai, niekas apie mūsų projektą nežinos? Kažkokia fucking idiot`s logic.. :D..

 

Kad net ir žinotų kas iš to? jau toks serveris bus, dar jeigu kas paplatins, galvos, kad jūs paplatinot nu velniai žino. Bet tokių daug jau bus tai nebus prasmės pas jus lošti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala pala, keista tavo logika :DDD. Tai kai męs paleisim serverį, tu ateisi ir nukopijuosi ir sakysi, kad pirmas sukūrei? :D. Manai, niekas apie mūsų projektą nežinos? Kažkokia fucking idiot`s logic.. :D..

 

Kad net ir žinotų kas iš to? jau toks serveris bus, dar jeigu kas paplatins, galvos, kad jūs paplatinot nu velniai žino. Bet tokių daug jau bus tai nebus prasmės pas jus lošti.

 

Nesuprantu ką nori pasakyt ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala pala, keista tavo logika :DDD. Tai kai męs paleisim serverį, tu ateisi ir nukopijuosi ir sakysi, kad pirmas sukūrei? :D. Manai, niekas apie mūsų projektą nežinos? Kažkokia fucking idiot`s logic.. :D..

 

Kad net ir žinotų kas iš to? jau toks serveris bus, dar jeigu kas paplatins, galvos, kad jūs paplatinot nu velniai žino. Bet tokių daug jau bus tai nebus prasmės pas jus lošti.

Pats inirtingiausias heiteris kokį esu matęs :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...