Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

serverio panelė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

59 minutes prieš, Ricci parašė:

Įsirašęs į VPS Minecraft serverį ir turėsi 24/7 prieigą prie paleidimo/išjungimo ir t. t.

tai kad vpsnet.lt jokios konsolės neturi, aš noriu restartint/pajungt serverį prisijungus prie tlf ar pnš. nes ne visada namie esu kad galėčiau prie kompo atsisėst ir pajungt serverį jeigu užcrashintu ar pnš.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tks89 parašė:

tai kad vpsnet.lt jokios konsolės neturi, aš noriu restartint/pajungt serverį prisijungus prie tlf ar pnš. nes ne visada namie esu kad galėčiau prie kompo atsisėst ir pajungt serverį jeigu užcrashintu ar pnš.

 

Visi mes ne visada galim kažką padaryti, tai normalu. Pirk Minecraft hostingą, ne VPS ir gausi tą panelę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Ricci parašė:

Visi mes ne visada galim kažką padaryti, tai normalu. Pirk Minecraft hostingą, ne VPS ir gausi tą panelę. 

Jeigu nežinai geriau nesakyk.

 

10 minutes prieš, Tks89 parašė:

Turėjau minecraft hostinga bet su juo neina ip raidinio gaut kadangi portas trukdo...

Vienintelis variantas yra Putty, gali parsisiųsti į telefoną ir iš ten paleisti serverį ir žiūrėti kas ką veikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, KayohiPlay parašė:

Jeigu nežinai geriau nesakyk.

 

Vienintelis variantas yra Putty, gali parsisiųsti į telefoną ir iš ten paleisti serverį ir žiūrėti kas ką veikia. 

Ko aš nežinau? Metas tau eiti pareklamuoti per kitus serverius ir tada gintis forume, kad ne tu taip darai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Ricci parašė:

Ko aš nežinau? Metas tau eiti pareklamuoti per kitus serverius ir tada gintis forume, kad ne tu taip darai.

ohoho, kokie mes pikti. Bėje kur įrodymai? Vienintelis serveris tai buvo sweet mc ir žinok visiems nusispjaut ką aš darau ? Beeet eina sau, kaip tu susireikšminai. Atėjai pafreepostint, o ne žmogui padėt :D

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, KayohiPlay parašė:

Jeigu nežinai geriau nesakyk.

 

Vienintelis variantas yra Putty, gali parsisiųsti į telefoną ir iš ten paleisti serverį ir žiūrėti kas ką veikia. 

opa dėkui šjp turiu konsolės plugina kuris prijungtas prie svetainės bet jeigu serveris atsijungia tai nieko nepadarysi... aišku dabar dar radau kažkokia Pterodactyl panele tai jei ta nepasijungs tai tiesiog per tlf putty versija galėsiu naudot.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tks89 parašė:

opa dėkui šjp turiu konsolės plugina kuris prijungtas prie svetainės bet jeigu serveris atsijungia tai nieko nepadarysi... aišku dabar dar radau kažkokia Pterodactyl panele tai jei ta nepasijungs tai tiesiog per tlf putty versija galėsiu naudot.

 

Aišku, yra mokamas variantas yra mc-market'e panelė jeigu neklystų pirkti pačio serverio, bet ji kainuoja ten $30 ar daugiau, žinok neatsimenu. Nors ir tai tiksliai nežinau kaip ten kas veikia, nebandžiau. Spėju rcon būdų, nes kito varianto nėra.

Jeigu iškils kokių klausimų su serveriu feel free to dm me Absolem#9634

Redaguota , nario KayohiPlay
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, KayohiPlay parašė:

ohoho, kokie mes pikti. Bėje kur įrodymai? Vienintelis serveris tai buvo sweet mc ir žinok visiems nusispjaut ką aš darau ? Beeet eina sau, kaip tu susireikšminai. Atėjai pafreepostint, o ne žmogui padėt :D

Nepanikuok galijejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra 2 pasirinkimai:

- Diegtis gražią serverių valdymo panele kaip pvz.: Pterodactyl, PufferPanel, Multicraft

- Tiesiog valdyti žaidimų serverius prisijungus prie VPS su SSH protocolu prie konsolės (per kompiuterį PuTTY ar telefoną Termius) ir naudojant screenus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, prefis parašė:

Yra 2 pasirinkimai:

- Diegtis gražią serverių valdymo panele kaip pvz.: Pterodactyl, PufferPanel, Multicraft

- Tiesiog valdyti žaidimų serverius prisijungus prie VPS su SSH protocolu prie konsolės (per kompiuterį PuTTY ar telefoną Termius) ir naudojant screenus.

bandžiau pterodactyl bei pufferpanel bet kažkodėl nei vienos neina įdiegti :| vis kokį nors errora išmeta arba  jei žiūriu per yt kokį video tai puse video nesutampa su tuo ką aš gaunu į konsole...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Tks89 parašė:

bandžiau pterodactyl bei pufferpanel bet kažkodėl nei vienos neina įdiegti :| vis kokį nors errora išmeta arba  jei žiūriu per yt kokį video tai puse video nesutampa su tuo ką aš gaunu į konsole...

Jei nepavyksta pačiam įsidiegti, ieškokis žmogaus kuris už nedidelį mokestį tau sukonfigūruos visa tai arba tiesiog naudokis SSH. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...