Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar naudojat VPN?


Džiumandži

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar naudojat VPN kasdieniam narsymui?  

25 balsai

  1. 1. Ar naudojat VPN kasdieniam narsymui?



Recommended Posts

Pas mane jis įjungiamas kas kartą kartu su internetu. Jeigu dažnai naudoji torrent, bei perki žaidimus ne pagal savo region, tau vpn kaip ir būtinas. Premium su 130 šalim nėra toks brangus ~ 35 svarai per metus. Yra daug šalių + android / ios nemokama versija pridedama.  

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Džiumandži parašė:

Kadangi vis daugiau ir daugiau reklamu matau apie vpn pasidare idomu, kiek istikruju zmoniu naudoja paprastam narsymui :) 

Naudoju NordVPN , interneto greitis beveik nesulėtėja ir esu patenkintas, nord turi labai daug serverių įvairiausių šalių aišku naudoju dažniausiai aplinkui esančias pvz Estija, Latvija , Lenkija .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kokią naudą įžvelgi naudoti VPN tiesiog naršymui? Bent jau Lietuvoje, aš nelabai matau prasmės. Aišku, jeigu nori pasiekti region-blocked turinį ar piratauti, VPN pirkti visai prasminga. Bet jei galvoji pirkti VPN dėl privatumo ar saugumo, tai to VPN tau nesuteiks. Apie tai gali pasiskaityti čia: VPN Services | PrivacyTools.

Tai pat gali pasižiūrėti:

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudoju ProtonVPN. Man rodos sveicaru kompanija ir ten itin rimtai ziuri i privatuma. Ne veltui Proton email naudojamas visokiu whistle blower ar nepriklausomu zurnalistu ir kompaniju kurioms provatumas itin svarbus.

Ten Nord VPN ar Pia net nepasitikeciau. Shady.

Mazu maziausiai paslepia kokiuose puslapiuose lankausi ir t.t nuo internet providerio. 

Patikekit, kartais paziuri ka veikiat, gal ir atsitiktinai tvarkydami linijos sutrikimus ar pns. bet gali uzmest aki.

Taip pat tenka bendraut su simtais/tukstanciais interneto zmogeliukais, ir tiesiog ramiau galvai zinot jog mano IP slepiamas nors ir menka problema ta. 

Buna pravercia kartais apeit VPN blokus taip pat, na... Menki pinigai ir auto isijungia, tai why not.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...