Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas architektas projektui.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ieškau žmogaus kuris mokinasi ar gerai moka mappinti ir galėtu atlikti keletą mapp darbų. Jai nemokate mappinti ar mapinsite pirma kartą tada negaiškim nei mano nei jūsų laiko. Geriausia būtų Interjerų mappinimas, bet ir exterjerai tinka, šiuo metu negaliu mokėt už mapp todėl, pradinukai tinka. Ateityje pamokėsiu pinigais tai tikrai.

Šiuo metu serveris yra kūrimo būsenoje, dauguma mapp darbų jau sudėta, bet trūksta papildomoms sistemoms. Serverį aprodysiu, tik kai sėkmingai patvirtinsiu, kad tikrai kažką mappinsite, pavizdžių nereikia, platintu mapp darbų taip pat nejamu.

Susisiekti galite į Discord: Andrius#5891

Prie to pačio ieškome keleto žmonių kurie padėtų testuoti modifikaciją , po serverio starto galimybė gauti nemokamą 2 lygio VIP mėnesiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man kažkaip nesikerta šitie dalykai: "Jei nemokate mappinti ar mappinsite pirmą kartą, tada negaiškim nei mano nei jūsų laiko" ir "Šiuo metu negaliu mokėt už mapp, todėl pradinukai tinka".

Tai čia kaip suprast? Gi pradinukai beveik nieko nemoka ir daro viską praktiškai nuo youtube'o, o tau gi nereik, kuris nemoka. O normalūs architektai, tie kurie moka už ačiū tikrai nedarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Eigirdas parašė:

Man kažkaip nesikerta šitie dalykai: "Jei nemokate mappinti ar mappinsite pirmą kartą, tada negaiškim nei mano nei jūsų laiko" ir "Šiuo metu negaliu mokėt už mapp, todėl pradinukai tinka".

Tai čia kaip suprast? Gi pradinukai beveik nieko nemoka ir daro viską praktiškai nuo youtube'o, o tau gi nereik, kuris nemoka. O normalūs architektai, tie kurie moka už ačiū tikrai nedarys.

Čia karočia toks ,,viliojimo menas'' :D nejaugi jeigu ieško ,,pradinukų'' negalėtų pasižiūrėti ir patys pasimappinti. Sekantis dalykas, negaliu sumokėti bet ateityje tai tikrai - absurdiškumas, kam kurti tada tokį mapp kur ieškai pradinukų, kurių įgūdžiai nieko nesužavės? Nu ždž, sėkmės jam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Citata

Jei nemokate mappinti ar mappinsite pirmą kartą, tada negaiškim nei mano nei jūsų laiko

Būtent kad negaiškime jei pirmi kartai tik mappina,ko čia nesuprasti nenoriu žmogaus kuris tik mokosi dar visko ir nežino mapp pagrindu.O daro tik kaip default darbus...

 

Citata

Šiuo metu negaliu mokėt už mapp, todėl pradinukai tinka

Tu nesupranti matau mano pasakymo,mano pasakymu pradinukai tie katrie jau mapina ir išmano kažkiek savo darba ,o ne profesionalai kurie už darba ima pinigus..

 

Jei neturi ka veikti eik jau pamiegok,neteršk mano temos man tai nepatinka...!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mantis_Script parašė:

Ieškau žmogaus kuris mokinasi ar gerai moka mappinti ir galėtu atlikti keletą mapp darbų. Jai nemokate mappinti ar mapinsite pirma kartą tada negaiškim nei mano nei jūsų laiko. Geriausia būtų Interjerų mappinimas, bet ir exterjerai tinka, šiuo metu negaliu mokėt už mapp todėl, pradinukai tinka. Ateityje pamokėsiu pinigais tai tikrai.

Šiuo metu serveris yra kūrimo būsenoje, dauguma mapp darbų jau sudėta, bet trūksta papildomoms sistemoms. Serverį aprodysiu, tik kai sėkmingai patvirtinsiu, kad tikrai kažką mappinsite, pavizdžių nereikia, platintu mapp darbų taip pat nejamu.

Susisiekti galite į Discord: Andrius#5891

Prie to pačio ieškome keleto žmonių kurie padėtų testuoti modifikaciją , po serverio starto galimybė gauti nemokamą 2 lygio VIP mėnesiui.

oho kaip nuvertinami testuotojai, liudna

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-01-20 01:34, #Rokas parašė:

Neapsimoka pas šį asmenį eiti į projekta, nebent atlikti mappinimo paslaugas už €. 
 

@Eimantas // 

:D tai reik dirbti o ne tinginiauti .. Jei degaline dariai savaite laiko ir vis nepradedavai o sarga granindavai tai zinai :D:D:D

P.S. nes as ismeciau pats pabegai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...