Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bluetooth stacionariam kompiuteriui


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal galėtumėte užvesti ant kelio kaip pajungti bluetooth kompiuteriui su motinine ASRock B550 Phantom gaming 4 (AM4)? Specifikacijoje radau "1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT module", bet daugiau nieko neišgooglinu. Ar gerai suprantu, kad principas panašus kaip laptopose, įsistato wi-fi/bluetooth plokštė ir kažkur išvedami kontaktai ar tvirtinami prie korpuso, ar perkama plokštė iš karto su laidais ir antenom, kurios turi būti išorėje? Ar įmanoma kaip nors patikrinti ar tas modulis yra, neardant kompiuterio? Neturiu tokios galimybės, bet abejoju, kad gamykliškai jis ėjo. Kokią plokštę pirkti?

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, tavo moitininė neturi plokštės, kuri palaikytų Wi-Fi/Bluetooth. Pridėti šias funkcijas galima keliais būdais, gali nusipirkti plokštę, kuri jungiasi į PCI-E Express lizdą. Jokių laidų nereikia, nu nebent maitinimo į pačia plokštę, tiesiog prisijungia PCI-E Express lizdą ir viskas. Patogiausias būdas, mano manymu. Viena iš geresnių plokščių, mano žiniomis, yra ši Asus AX3000. Dar galimas variantas jungtis USB adapterį, bet iš patikimesnių gamintojų, kaip Asus, TP-Link, neradau varianto, kuris palaikytų Bluetooth ir Wi-Fi kartu. Galima ir per M.2, bet tokių plokščių išvis mažokai ir ten jau reikėtų laidų antenoms.

EDIT: Soriukas, blogai perskaičiau, galvojau tau reikia Wi-Fi ir Bluetooth kartu. Jeigu tik Bluetooth reikia, manau, minėto UB400 pilnai užtektų.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, darrel. parašė:

Ne, tavo moitininė neturi plokštės, kuri palaikytų Wi-Fi/Bluetooth. Pridėti šias funkcijas galima keliais būdais, gali nusipirkti plokštę, kuri jungiasi į PCI-E Express lizdą. Jokių laidų nereikia, nu nebent maitinimo į pačia plokštę, tiesiog prisijungia PCI-E Express lizdą ir viskas. Patogiausias būdas, mano manymu. Viena iš geresnių plokščių, mano žiniomis, yra ši Asus AX3000. Dar galimas variantas jungtis USB adapterį, bet iš patikimesnių gamintojų, kaip Asus, TP-Link, neradau varianto, kuris palaikytų Bluetooth ir Wi-Fi kartu. Galima ir per M.2, bet tokių plokščių išvis mažokai ir ten jau reikėtų laidų antenoms.

Pažiūrėjau šį video, atrodo estetiškiausias variantas naudoti m.2, tačiau ir aš neišgooglinau jokių plokščių.

P.S: o tie USB adapteriai palaiko kelis įrenginius? Pavyzdžiui pultelį ir ausines? Neradau nei vieno su normaliu pralaidumu, visi iki 3mb/s, Bluetooth 4.0, bet gal ir tokio užtenka, nežinau.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

35 minutes prieš, ES.^ parašė:

Pažiūrėjau šį video, atrodo estetiškiausias variantas naudoti m.2, tačiau ir aš neišgooglinau jokių plokščių.

P.S: o tie USB adapteriai palaiko kelis įrenginius? Pavyzdžiui pultelį ir ausines? Neradau nei vieno su normaliu pralaidumu, visi iki 3mb/s, Bluetooth 4.0, bet gal ir tokio užtenka, nežinau.

M.2 plokštės, man rodos, visos eina kartu su Bluetooth ir Wi-Fi, o ir sakau, jų palyginus yra mažai, o ir jei neklystu, visvien reikės antenų, o tam bus reikalingi laidai and stuff ir tai tikrai nebus estetiškas vaizdas mano manymu :D O dėl kelių įrenginių, tiksliai nežinau, bet manau, kad turėtų palaikyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 16 valandas(-ų), darrel. parašė:

M.2 plokštės, man rodos, visos eina kartu su Bluetooth ir Wi-Fi, o ir sakau, jų palyginus yra mažai, o ir jei neklystu, visvien reikės antenų, o tam bus reikalingi laidai and stuff ir tai tikrai nebus estetiškas vaizdas mano manymu :D O dėl kelių įrenginių, tiksliai nežinau, bet manau, kad turėtų palaikyti.

Jo, dėl laidų ir antenų suprantu, motininė turi spec. skyles antenom pritvirtinti, laidus ir antenas jaučiu galima gauti kokioje Lemonoje. Bet įtariu viso šito malonumo kaina gali gautis net didesne nei Asus AX3000.

Supratau, ačiū!

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...