Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ieškau TextDraw


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki ieškau normalaus textdraw editoriaus nes kai atsisiunciu lenkiskus ten kiniskus kažkokie keisti man jie nes kai inkeliu i textdrawa man jo nerodo tai nesuprantu kodėl tai gal mano textdraw problema ar pns tai jeigu kam negaila ir naudoja kelis metus veikia gerai tai gal pasidalinsit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Vinkis parašė:

aš nesuprantu kodėl mėta žmones free -rep kad žmogus paprašė textdraw normalaus tai jums reaikia mest @Zero Two

Greiciausiai todel jog visko reikalauji siame forume uzdyka ir visi turi pult tau viska duot kaip ant lekstutes ko tik paprasysi? Del to ir gauni -rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Vinkis parašė:

nu aš ta suprantu bet tai supergames jame gali paprašyti pagalbos ar kažkokios programos ir pns

Teisingai, bet matai tavo postuose tu reikalauji o ne prasai. Pasiziurinek kaip kiti nariai kazka siulo mainais ar ta pati rep ar f.eurus, ar jei tai rimtas dalykas siulo pinigus na truksta siektiek mandagumo :D na neisizeisk, bet turbut pagauni apie ka as :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

Teisingai, bet matai tavo postuose tu reikalauji o ne prasai. Pasiziurinek kaip kiti nariai kazka siulo mainais ar ta pati rep ar f.eurus, ar jei tai rimtas dalykas siulo pinigus na truksta siektiek mandagumo :D na neisizeisk, bet turbut pagauni apie ka as :)

tai jo jeigu duos kokius reikalavimus už ką jis gali duot ir man atitiks tai ir duosiu jam rep limit ar pns

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), iMinde_ parašė:

Šiais laikais nieko už dyka nėra :D 

Visais laikais buvo free dalykų ir bus, nešnekėk nesąmonių. 
 

pagooglink ipleomax textdraw editorių gal rasi arba nickk’s editorių, kuris panašus į anksčiau minėtą.

 

ir šiaip jei tiesiog būtum pagooglines “samp textdraw editor” jau seniausiai būtum radęs ir nebūtų reikėję laukti, kol kažkas ras už tave. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...