Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl GTA V MP skilčių


MarcoD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ties GTA:V serverių reklamavimo skiltimi padaryta, jog privaloma uždėti tag'ą, t.y. pažymėti kokios platformos serveris yra. Manau vietoje papildomo kalno skilčių būtų galima pritaikyti šitą sistemą ir kitoms V:MP skiltims, kadangi jeigu 7 esamas skiltis dar skaidyti po 3, tai gausis per daug papildomų kategorijų ir šitaip bus apsunkintas ieškojimas, diskusijos ir tuo pačiu darbas mums.

Citata

ice_screenshot_20201202-125036.png.1bdfcf5409e114b1999eaef221bdd9ba.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, d0Se parašė:

Ties GTA:V serverių reklamavimo skiltimi padaryta, jog privaloma uždėti tag'ą, t.y. pažymėti kokios platformos serveris yra. Manau vietoje papildomo kalno skilčių būtų galima pritaikyti šitą sistemą ir kitoms V:MP skiltims, kadangi jeigu 7 esamas skiltis dar skaidyti po 3, tai gausis per daug papildomų kategorijų ir šitaip bus apsunkintas ieškojimas, diskusijos ir tuo pačiu darbas mums.

 

Geriau jas išskirti nes vistiek nelogiškai atrodo tas pats kas sujungti mta ir sa-mp skiltis į vieną. 

18 minutes prieš, d0Se parašė:

Ties GTA:V serverių reklamavimo skiltimi padaryta, jog privaloma uždėti tag'ą, t.y. pažymėti kokios platformos serveris yra. Manau vietoje papildomo kalno skilčių būtų galima pritaikyti šitą sistemą ir kitoms V:MP skiltims, kadangi jeigu 7 esamas skiltis dar skaidyti po 3, tai gausis per daug papildomų kategorijų ir šitaip bus apsunkintas ieškojimas, diskusijos ir tuo pačiu darbas mums.

 

Nu gal ne taip supratai aš siulau forumo kategorijai GTA V MP sukurti tris subforumus Fivem RageMP alt:v

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Eryo parašė:

Nu gal ne taip supratai aš siulau forumo kategorijai GTA V MP sukurti tris subforumus Fivem RageMP alt:v

Tas tris skiltis vis tiek reiktų skaidyti į atskiras, todėl nebūtų trys, o daugiau, kadangi viso turinio nekursi vienoje kategorijoje, turi būti ir sub-forumai kiekvienam atskirai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Adomas J. parašė:

Sub-forumus neverta kurti,v:mp gamemodes skiltyje FiveM failai dominuoja,dabar geriausia tuos tag'us padarysiu ir prie dabartinių temų juos pridėsiu su moderatorių pagalba.Dabar išvis nėra nei alt:v ir ragemp failų (nebent aš klystu ir pataisyk mane).

Turi vistiek atskiros būti nes, ten pilna lua skriptų kurių rage nepanaudosi, nežinau nelogiškai atrodo kelis multiplayerius į vieną sub skiltį sukišti, nors rage atskirai nes aš noriu pasidalinti savo skriptais, mapais ar modais 
 

Redaguota , nario Eryo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Eryo parašė:

Turi vistiek atskiros būti nes, ten pilna lua skriptų kurių rage nepanaudosi, nežinau nelogiškai atrodo kelis multiplayerius į vieną sub skiltį sukišti, nors rage atskirai nes aš noriu pasidalinti savo skriptais, mapais ar modais 
 

Tam ir sakau yra tagai,kurdamas temą turėsi būtinai pasirinkti tagą (fivem,ragemp,alt:v).Tikrai neapsimoka dabar atskirų skilčių ypač kai jos ilgai būtų tuščios, nes nemačiau jog kažkas pradėtų aktyviai kelti scriptus ragemp arba alt:v platformų.

P.S Jeigu ką jau padariau jog kuriant v:mp scriptai ir v:mp gamemodes skiltyse reikia pasirinkti tagą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...