Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cs 1.6 serverio Orionas.lt savininkas Mad


Marenko

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 10 valandas(-ų), Andzy2020 parašė:

Oj atsiprašau, sveikinu radus sprendimą! Bet esmė tapati išlieka, kad šita tema matomas Orionas.lt veidas t.y "Mad'o" kuris apsimetė ahujienu žmogumi, o kaip dabar pasirodė elgiasi kaip mažvaikis ddosindamas kitus projektus.

Blefavau, kad įsitikinčiau. Niekas manes nekibino gal metus. Ir šiąnakt pas mane užėjo, reiškia faktą patvirtina :D oj kokie maži myžaliukai esat, kad net svetima gėda apima už jus :) @Mad ORIONAS.LT @Privatus asmuo

Redaguota , nario Tomas.cs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Tomas.cs parašė:

Blefavau, kad įsitikinčiau. Niekas manes nekibino gal metus. Ir šiąnakt pas mane užėjo, reiškia faktą patvirtina :D oj kokie maži myžaliukai esat, kad net svetima gėda apima už jus :) @Mad ORIONAS.LT @Privatus asmuo

Matai koks tu protingas, su tuo tave ir sveikinu, laimėjai aukso puoda. :)
Gražu supratai kas tave puola. Ploju atsistojęs. 
Dar vienas veikėjas busi, Kuris nesupranta kaip vyksta iš tikro ddos atakos.
Koks mums tikslas tave ddos? Jei gautum ddos, tavo projektas, išvis butu nepasiekiamas, savaitei ar ilgiau kaip mums buvo. :slight_smile: 
Pateik faktus, kartu pateikdamas įrodymus, Kad būtent tave puola ddos. Pirma tau siūlyčiau atlikti DoS/DDoS atakų identifikavimą, ir tada blokuoti viska. Tačiau suabejočiau, kad ten ddos buvo. :)
Patikrinau ir matau, laikai žaidimu projektą iv.lt? Turbūt juokauji žmogau? Gausi ddos 50 ar 80 gbps per sekunde iš milijonui zombiu tada ir bus ddos, ir išjungs tau paslaugas išvis ten žmogau, kaip mums buvo išjungia visiškai. ir pasiūlė ieškotis kitu tikėjų :)
Tu kaip visa laika išskirtinis, visus csgo projektus ddosino, o tavo ne. Tai įdomu ar tu tuo kartais neužsiimi?. Ploju atsistojęs negaliu patikėti tuo.

o štai ir įdomus faktas apie iv.lt.
Apsauga nuo DDoS
Realiu laiku analizuojame tinklo srautą ir aptikę į serverį nukreiptą DDoS ataką - didelį kenkėjiškų tinklo paketų srautą iš užkrėstų įrenginių - per 1 minutę pajungiame jam DDoS ugniasienę, bet kuriuo paros metu.

Nusivalyk ašaras, paverkti i support. 
Kitas dalykas ar tai išvis ddos? Gal laikas atsinaujinti viska?
https://media.discordapp.net/attachments/668447560377040937/778088808910159892/unknown.png?width=1052&height=658

Kaip ir minėjo mano kolegas - Sėkmės toliau pilti purvą ant mūsų, o už šitą šmeižtą, lazda turi du galus - sugrįš atgal per laiką ;)Turiu ir svarbesnių reikalų nei su vaikais aiškintis kažką. Ar užimti su ddos atakoms nematau tikslo. 
Beveik nežaidžiu cs, ir man visiškai neaktualu ar bus žaidėju ar ne. 
Pasėdžiu prie cs, kažką nuveikti gero. Vis laika man užtekdavo 4-12 žaidėju :) Turiu daugybe kitos veiklos nei užsiiminėti tokioms nesąmonėm.

o kiek žaidžia pas kitus manęs nejaudina. Galėtu dėl manęs ir pilni serverai kitu buti man nesvarbu. Grįžtu po darbo, kartais prisijungiu i cs, ir tai retas atvejis. o tuo labiau užsiiminėti ddos neturėčiau noro visiškai.

Ačiū už dėmesį.

 

Redaguota , nario Privatus asmuo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Privatus asmuo parašė:

Matai koks tu protingas, su tuo tave ir sveikinu, laimėjai aukso puoda. :)
Gražu supratai kas tave puola. Ploju atsistojęs. 
Dar vienas veikėjas busi, Kuris nesupranta kaip vyksta iš tikro ddos atakos.
Koks mums tikslas tave ddos? Jei gautum ddos, tavo projektas, išvis butu nepasiekiamas, savaitei ar ilgiau kaip mums buvo. :slight_smile: 
Pateik faktus, kartu pateikdamas įrodymus, Kad būtent tave puola ddos. Pirma tau siūlyčiau atlikti DoS/DDoS atakų identifikavimą, ir tada blokuoti viska. Tačiau suabejočiau, kad ten ddos buvo. :)
Patikrinau ir matau, laikai žaidimu projektą iv.lt? Turbūt juokauji žmogau? Gausi ddos 50 ar 80 gbps per sekunde iš milijonui zombiu tada ir bus ddos, ir išjungs tau paslaugas išvis ten žmogau, kaip mums buvo išjungia visiškai. ir pasiūlė ieškotis kitu tikėjų :)
Tu kaip visa laika išskirtinis, visus csgo projektus ddosino, o tavo ne. Tai įdomu ar tu tuo kartais neužsiimi?. Ploju atsistojęs negaliu patikėti tuo.

o štai ir įdomus faktas apie iv.lt.
Apsauga nuo DDoS
Realiu laiku analizuojame tinklo srautą ir aptikę į serverį nukreiptą DDoS ataką - didelį kenkėjiškų tinklo paketų srautą iš užkrėstų įrenginių - per 1 minutę pajungiame jam DDoS ugniasienę, bet kuriuo paros metu.

Nusivalyk ašaras, paverkti i support. 
Kitas dalykas ar tai išvis ddos? Gal laikas atsinaujinti viska?
https://media.discordapp.net/attachments/668447560377040937/778088808910159892/unknown.png?width=1052&height=658

Kaip ir minėjo mano kolegas - Sėkmės toliau pilti purvą ant mūsų, o už šitą šmeižtą, lazda turi du galus - sugrįš atgal per laiką ;)Turiu ir svarbesnių reikalų nei su vaikais aiškintis kažką. Ar užimti su ddos atakoms nematau tikslo. 
Beveik nežaidžiu cs, ir man visiškai neaktualu ar bus žaidėju ar ne. 
Pasėdžiu prie cs, kažką nuveikti gero. Vis laika man užtekdavo 4-12 žaidėju :) Turiu daugybe kitos veiklos nei užsiiminėti tokioms nesąmonėm.

o kiek žaidžia pas kitus manęs nejaudina. Galėtu dėl manęs ir pilni serverai kitu buti man nesvarbu. Grįžtu po darbo, kartais prisijungiu i cs, ir tai retas atvejis. o tuo labiau užsiiminėti ddos neturėčiau noro visiškai.

Ačiū už dėmesį.

 

tiek daug veiklos turi, bet skyrei puse dienos atrasinet i komentarus zaidimu forume del zaidimo, kurio BEVEIK nezaidi? you gotta be smart

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, the.rsrytis parašė:

tiek daug veiklos turi, bet skyrei puse dienos atrasinet i komentarus zaidimu forume del zaidimo, kurio BEVEIK nezaidi? you gotta be smart

Pasinaudojau proga. Todėl ir skyriau, Ačiū už pastebėjimą. ir tai paskutini žinute šitam forumą mano. Užteks diskutuoti apie nieką. Reikia išregistruoti iš čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Privatus asmuo parašė:

Pasinaudojau proga. Todėl ir skyriau, Ačiū už pastebėjimą. ir tai paskutini žinute šitam forumą mano. Užteks diskutuoti apie nieką. Reikia išregistruoti iš čia.

tavo draugelis @Mad ORIONAS.LT jau pirmam puslapy rase, kad daugiau nekomentuos, bet visi puslapiai pilni jo asaru. tu irgi bliausi toliau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau tikrai ne tau Terorai šnekėt, atidarai minimum 4 -5 1.6 projektus į metus ir iš visų jų pabėgi, o failai kiekvienam iš jų su tuo pačiu likusiu šaudyk lt pavadinimu:DDDDD ant tiek tinginys esi, kad nėra net komentarų, pavadinimą failų pakeisk bent jau į dbaartinio projekto

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi LT projektai buvo dosinami vienu metu, tame tarpe ir mano :)

Žinoma, kas tokiais dalykais užsiima, dažniausiai pats nieko neturi, todėl pradeda kenkti kitiems. 

Na, bet tai juk normalu, kiekvienam žmogui duok galymibes ir laisve ir jis darys to ko nederėtu :)

 

 

 

Redaguota , nario RomasTR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...