Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cs 1.6 serverio Orionas.lt savininkas Mad


Marenko

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Marenko parašė:

Galiu garantuoti, kad jeigu zaistum pas mus, su mumis sueitum, dabar gintum ne oriona, o mus, o dabar atvirksciai, zaidi ten, sueini todel ir gini, taip, kad tavo argumentavimai ar kazkokios kalbos yra cia bevertes, geriau nerasyk.

I sudservius nevaikstau ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puiku, jog žinote viską geriau nei aš. turiu svarbesnių reikalų nei su vaikais aiškintis kažką. nebesivelsiu į beprasmes kalbas. Sėkmes tvarkyti modifikacija ir kovoti su vaikais kuri ddos su 100 mb internetu.

Paslaugų tiekėjas: UAB Rakrejus :DDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baikit bartis ^_^ Čia nėra tas atvejis, kai prieš mėnesį įvairiais laikotarpiais visus csgo projektus ddosino ir, buvo gana įtartinų sutapimų.
Trumpalaikės įvairaus pobūdžio atakos vyksta reguliariai, o cs'e dabar žaidėjai labiau įgūdę su ddos'ais nei dauguma savininkų/administratorių suvokia. 
Nesiveliant į jūsų barnį ir neatskleidžiant nereikalingų detalių atrašysiu tik trumpai į Jūs dominančią informaciją - taip, šiandien brigadą 'atakavo'. Kol kas nematau reikalo nei gilintis nei ką (nes padėtis kol kas įprastai valdoma). Jei kartosis, žiūrėsim..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Baikit bartis ^_^ Čia nėra tas atvejis, kai prieš mėnesį įvairiais laikotarpiais visus csgo projektus ddosino ir, buvo gana įtartinų sutapimų.
Trumpalaikės įvairaus pobūdžio atakos vyksta reguliariai, o cs'e dabar žaidėjai labiau įgūdę su ddos'ais nei dauguma savininkų/administratorių suvokia. 
Nesiveliant į jūsų barnį ir neatskleidžiant nereikalingų detalių atrašysiu tik trumpai į Jūs dominančią informaciją - taip, šiandien brigadą 'atakavo'. Kol kas nematau reikalo nei gilintis nei ką (nes padėtis kol kas įprastai valdoma). Jei kartosis, žiūrėsim..

Teisingai :) Kalbėjom su PyPKjE ką tik Discorde apie tai, ką Tu dabar parašei. Jį irgi atakuoja karts nuo karto, bet čia kažkoks veikėjas, kuris visiems projektams nori pakenkti, gal net ne iš CS +rep ;) Suvokia bent vienas.

Redaguota , nario Mad ORIONAS.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Andzy2020 parašė:

Nebenardyk xDDDDDDDD, nesenai grąsinai ddosais, o dabar jau gerutis 

Likai pajuokos vietoje. Tiesiog duosiu durniui kelią ;) 

Redaguota , nario Mad ORIONAS.LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Mad ORIONAS.LT parašė:

Likai pajuokos vietoje. Tiesiog duosiu durniui kelią ;) 

Neatsakei į kitą žodį, kad grąsinai ddos ir brigadą net mini ją tai kaip čia?

Nvm pasakiau viską ką norėjau išgirdau ir kitų nuomone, o čia kiekvieno asmeninis reikalas kuo tikės kuo ne į ką atsižvelgs ir visa kita. Sėkmės!

Redaguota , nario Andzy2020
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Mad ORIONAS.LT parašė:

Dėkui už nuomonę, o dabar nusivalyk ašaras ir marš miegot! ;) 

Aš tai neverkiu, man giliai poxui ant tavo tos eilinės masofkės, kur nieko gero nėra. Aš tik iš pažįstamų girdėjau, kad geriau pašaudantys ten neužsilaiko, dėl tokių verksnių kaip tu - iškarto išbaninat. Eik geriau savo trejas 999 atsidaryk, kol kažkas neišmušė už naglą mordą iš rankų :)

Redaguota , nario mjeshaimbot
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, mjeshaimbot parašė:

Aš tai neverkiu, man giliai poxui ant tavo tos eilinės masofkės, kur nieko gero nėra. Aš tik iš pažįstamų girdėjau, kad geriau pašaudantys ten neužsilaiko, dėl tokių verksnių kaip tu - iškarto išbaninat. Eik geriau savo trejas 999 atsidaryk, kol kažkas neišmušė už naglą mordą iš rankų :)

Puikiai žinau kas Tu toks esi, tad nereik slėptis (Confis). Ašaras nusivalyk kaip ir minėjau ir marš miegot :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Mad ORIONAS.LT parašė:

Na ir labai puiku, jog žinote viską geriau nei aš pats. O už šitą šmeižtą, patys problemų tik prisidarysit :) Labai gerai, kad įkėlei čia "paverkt" kaip projektas Jūsų lūžta nuo kažkio "ddoserio", nes nesugebat patys per savo spragas ir kvailumą apsaugot jo. Daugiau nebesivelsiu į beprasmes kalba, o Jums sėkmės. Linkiu, kad ši tema būtų pati aktyviausia šiame forume, taip padėsit labiau plėstis mūsų projektui. Ačiū ir geros dienos! ;)

Žinok tiesa, padeda, Greit atvyksiu pažaisti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Mad ORIONAS.LT parašė:

Puikiai žinau kas Tu toks esi, tad nereik slėptis (Confis). Ašaras nusivalyk kaip ir minėjau ir marš miegot :)

Apie šitą kalbi ?  https://www.supergames.lt/profile/30049-odinrazpokazivau/

 

Nemaišyk žmonių, jeigu nežinai. Aš tau dar kartą sakau, kad parašiau tą, ką girdėjau apie tavo serverį iš kitų žmonių, kurie žaidė ar žaidžia ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, mjeshaimbot parašė:

Apie šitą kalbi ?  https://www.supergames.lt/profile/30049-odinrazpokazivau/

 

Nemaišyk žmonių, jeigu nežinai. Aš tau dar kartą sakau, kad parašiau tą, ką girdėjau apie tavo serverį iš kitų žmonių, kurie žaidė ar žaidžia ten.

Tai pasako, jog kalbomis labiau tiki ir apart Taves "nesi žaidęs mūsų serveryje", tai reiškia, jog savo nuomonės neturi ir kliauniesi kitų ir viskas tuo pasakyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, mjeshaimbot parašė:

Apie šitą kalbi ?  https://www.supergames.lt/profile/30049-odinrazpokazivau/

 

Nemaišyk žmonių, jeigu nežinai. Aš tau dar kartą sakau, kad parašiau tą, ką girdėjau apie tavo serverį iš kitų žmonių, kurie žaidė ar žaidžia ten.

Tai, kad tu katik užsiregistraves :) Prieš valandą, kaiptik kai pradėjo ta tema čia siautėt, pasakėi tai ką kiti sako, tai gal kiti tada prisiregistruoja ir pasako, ar tu čia jų dūchas esi ? :) Į šulinį šokt pasakys, šoksi ?

 

Išviso aš nesuprantu, jeigu jus ddosina, tai turit vistiek ip adresus tų kurie siunčia threadus, tai meskit nuotraukas, tų ipu, padėsim kaip galėsim. :) VDS guli nenaudojamas kaiptik, tik va baigiasi, galiojimas, gal bent panaudosiu biški. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Deskoreris parašė:

Tai, kad tu katik užsiregistraves :) Prieš valandą, kaiptik kai pradėjo ta tema čia siautėt, pasakėi tai ką kiti sako, tai gal kiti tada prisiregistruoja ir pasako, ar tu čia jų dūchas esi ? :) Į šulinį šokt pasakys, šoksi ?

 

Išviso aš nesuprantu, jeigu jus ddosina, tai turit vistiek ip adresus tų kurie siunčia threadus, tai meskit nuotraukas, tų ipu, padėsim kaip galėsim. :) VDS guli nenaudojamas kaiptik, tik va baigiasi, galiojimas, gal bent panaudosiu biški. 

Be sansu sugaudyt tokius, ip changeriau egzistuoja ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Deskoreris parašė:

Aš tai realiai net netikiu, kad čia kažkas kažką ddosina, atsiūsk screena, kaip tie ipai pakeisti neva ddosina  ar ką ten, nes čia man atrodo puti burbulą iš oro. 

Taip ir yra, o šiaip aš manau jie nemoka patikrint. :D Kitas dalykas daznai ataku tipas net ne ddos buna. :)

Redaguota , nario Privatus asmuo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...