Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar pavežtu gta v


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1275 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
11 minutes prieš, Oxiz parašė:

Pastebėjau čia netiksliai rodo nes per YouTube žiūrėjau žaidžia su už mano PC silpnesniais paleidžia :D tik aišku ne ant gerų grafiku net su i3 žaidžia.

.

 

 

gU1xzA2Yeu8

Pvz čia vaizdo plokštė invidia GTX 335m kaip ir mano. :)

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tony_Good parašė:

Sveiki ar paveztu mano PC gta v nes žiūrėjau per YouTube kad paleidžia su i3 procesoriumi :) ir pas mane Gt 335m.

https://www.part.lt/perziura/d69717e516eaff5366322e46f065df73614.jpg

Labai sunkiai :X, bent fps dorpų turėtu nemažai būti . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Nu kiek mačiau su i3 procesoriumi žaidžia o pas mane i5 ?

Tai priklausomai koks i3 ar koks i5 (kiti i3 geresni nei i5), bet ne vien į procesorių reikia atkreipti dėmesį, bet ir į vaizdo plokštę, kuri pas tavęs tikrai silpnoka. Pavežti ant low galbūt ir paveš- tačiau būs fps dropai "mini lagai" ir malonumo žaist manau nebus, o ir kompiuterį kankinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Rks.Bestas parašė:

Tai priklausomai koks i3 ar koks i5 (kiti i3 geresni nei i5), bet ne vien į procesorių reikia atkreipti dėmesį, bet ir į vaizdo plokštę, kuri pas tavęs tikrai silpnoka. Pavežti ant low galbūt ir paveš- tačiau būs fps dropai "mini lagai" ir malonumo žaist manau nebus, o ir kompiuterį kankinsi.

Vaizdo plokštė invidia GTX 335m kaip ir sakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Nu kiek mačiau su i3 procesoriumi žaidžia o pas mane i5 ?

žaidimams labiau aktualu yra vaizdo plokštė bei ramai. tas procesorius tokios didelės įtakos neturi. pas mane dažniausiai yra visual novelės ir VR žaidimai, tų fps žaidimų nesu mėgėjas, bet VR žaidimams, pocesoriaus gero nereikia. kiek teko žaisti VR žaidimų ant aukščiausių nustatymų, viskas priklauso nuo vaizdo plokštės ir ram'ų, bet tai yra mano nuomonė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, orinis banas nuo ALFRED ;D parašė:

žaidimams labiau aktualu yra vaizdo plokštė bei ramai. tas procesorius tokios didelės įtakos neturi. pas mane dažniausiai yra visual novelės ir VR žaidimai, tų fps žaidimų nesu mėgėjas, bet VR žaidimams, pocesoriaus gero nereikia. kiek teko žaisti VR žaidimų ant aukščiausių nustatymų, viskas priklauso nuo vaizdo plokštės ir ram'ų, bet tai yra mano nuomonė

Nu ramų pas mane 4gb.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Nu ramų pas mane 4gb.

4 gb ram nėra skirta žaidimams, ypač gta v. Tu žaidimą galėsi žaisti, bet tas performance bus labai ne koks. O GTA V Online apskritai nepažaisi. Jeigu nori žaisti GTA V Online be jokių problemų, tau reiktų 16 gb ram kaip minimum. Galimai užtektų ir 8 gb ram, bet vietomis tikrai pajausi lag + užkrovimai bus žiauriai lėti. lagins ten kur daug textūrų, net ir ant žemiausių nustatymų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), orinis banas nuo ALFRED ;D parašė:

4 gb ram nėra skirta žaidimams, ypač gta v. Tu žaidimą galėsi žaisti, bet tas performance bus labai ne koks. O GTA V Online apskritai nepažaisi. Jeigu nori žaisti GTA V Online be jokių problemų, tau reiktų 16 gb ram kaip minimum. Galimai užtektų ir 8 gb ram, bet vietomis tikrai pajausi lag + užkrovimai bus žiauriai lėti. lagins ten kur daug textūrų, net ir ant žemiausių nustatymų. 

Pilnai užtenka ir 8GB RAM GTA Online, o ir tekstūros nesikrauna dėl trash HDD, o ne RAM trūkumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1275 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...