Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki turbūt daugelis manęs čia pažįsta o kas nepažįsta trumpai prisistatysiu GRĮŽES po gan netrumpos pertraukos prie samp , nes buvau išvykęs  darbo reikalais į užsienį taigi .Mano vardas Algirdas man 21 metai .Ieškau projekto kaip bendrasavininkas/vyr administratorius .Esu patyręs , kas liečia samp projektus, senbuviai žinos kas esu o , kas nepažįsta , bet susidomėtų paslaugomis mano ir norėtų aptarti kokį reikalą, kontaktus pateiksiu.Klausite kokie projektai kuriuose dirbau ? aš galėsiu jums juos pateikti , bet nemanau ar verta nes visa tai buvo prieš 2-3 metus nepilnus paskutiniu metu buvau pasyvus stebėtojas , žaidėjas rimčiau neidamas , o kaip minėjau pastaruosius 3 mėnesius buvau užsienyje darbo reikalais

 

  • Jei nepažįstate manęs ir nežinote ką veikčiau projekte tai būtų . Reklamavimas projekto , esu žinomas tad daug žmonių ateitų kartu su manim,pilnas projekto administravimas Ts , forumo , serverio tvarkos laikymas ,atrankų darymas, atsakymas žaidėjams į klausimus,komandos ieškojimas .
  • Kontaktus mano matote apačioje kuriais galite susisiekti,priimu visu variantus o apsispręsiu pasikalbėjęs su jumis.
  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma reiktu pasimokinti skyrybos ženklus dėlioti tinkamai, norint atlikti kažkokias administracines pareigas, kadangi nepriekaištingas rašymas turi būti vienas iš standartų. Antra, teamspeak nelabai kas jau naudoja, tai atsilikęs būsite nuo naujovių, nes Discord jau "take over" padarė, paprasčiausiai dėl lengvesnės komunikacijos, daugiau jį naudoja ir galima pririšti prie jo samp sistemas atitinkamas. Trečia paprastas patarimas, geriau tokių metų jau įgavinėti rimtą darbo patirtį, o ne pradėti su vis prastėjančia situaciją rodančiu sampu, no offensive. 

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Lipalas parašė:

Visu pirma reiktu pasimokinti skyrybos ženklus dėlioti tinkamai, norint atlikti kažkokias administracines pareigas, kadangi nepriekaištingas rašymas turi būti vienas iš standartų. Antra, teamspeak nelabai kas jau naudoja, tai atsilikęs būsite nuo naujovių, nes Discord jau "take over" padarė, paprasčiausiai dėl lengvesnės komunikacijos, daugiau jį naudoja ir galima pririšti prie jo samp sistemas atitinkamas. Trečia paprastas patarimas, geriau tokių metų jau įgavinėti rimtą darbo patirtį, o ne pradėti su vis prastėjančia situaciją rodančiu sampu, no offensive. 

Pilnai pritariu, bet kadangi dabar karantinai visokie , + savi izoliaciją man grįžus , ir taip pinigų pakankamai turiu kad galiu sau leisti nedirbti pagalvojau kodėl gi ne pabandžius, ačiū už išsamią nuomonę. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-25 09:54, Sparrow. parašė:

Žmogus atsakingas bei darbštus, draugiškas ir malonus, rekomendacija.

Dėkui Domka už gražų žodį ;) 

44 minutes prieš, Eimantas // parašė:

patikimas pablas, rekomenduoju :D

Dėkui senelyzai ;) stengiuosi lygiuotis į tave ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...