Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

McWorld.Lt - Naujas Minecraft Pasaulis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

McWorldInfo.png.e0fb766448bc64ccfc3c51f780e89deb.png

Sveikučiai, taigi noriu pristatyti viena iš naujų projektų – McWorld.Lt , šis projektas nėra eilinis, ir prie jo dirba neeilinė administracija, ši administracija, dirba labai kokybiškai bei motyvuotai ir visada laiku ir greitai sureguos jog jums padėti. Ši komanda draugiška, nėra sunku susišnekėti ir paprašyti pagalbos, mes nesam jūsu baudėjai, mes esam jūsu draugai. Taigi manau galime eiti toliau, kas tai per projektas, kokia šio projekto vizija, bei ko mes norime! Tai šis projektas buvo kurtas gana ilgokai, tvarkytos visos galimos klaidos, jog žaidimas būtų kokybiškas ir smagus, mes turime unikalumo, todėl jog turime rases/herojus. Heroju pradžios žaidimo jūs privalėsit išsirinkti ir žaisti už jį. Pasikeisti herojų galės tik žmonės, kurie turi paslaugas. Kiekvienas herojus turi savo gyvybių kiekį, savo šarvus, kuriuos gali nešioti, bei savo magijas, kurias galėsite atsirakinti keldamiesi lygį. Na manau galime eiti toliau, šio projekto viziją, tai padaryti įdomų žaidimą, kuris suteiks jums gero laisvalaikio praleidimą. Šis projektas darytas dėl žaidėjų, dėl to jog administracija nori atgaivinti seną stilių, kuris buvo įdomus ir liks įdomus. Kiek projektų buvo kurta panašaus stiliaus, bet vis nieko neišėjo. Man ir mano komandai išėjo. Šis projektas buvo kurtas dieną ir naktį, jog būtų viskas kokybiškai ir nebūtų klaidų, kurios trukdytų serverio efektyviam žaidimui.

McWorldSistem.png.6c44c8012916a7c4cc13b8ac31fca781.png

Rasės - visų pirmą jus atsirasite pastatyme HUB'E kuris yra atskiram pasaulyje. Ten susirasite lentelė, kuri suteiks jums informaciją apie rases bei leis jums lengviau pasirinkti už kokį heroju jūs žaisite. Pasirinke savo norimą rase, jūs keliausit į portalą, kuris nukels jumis į pagrindinį pasaulį, kur prasidės visas jūsų žaidimas. Ten turėsit išgyventi nuo modifikuotų padarų, kurie yra daug stipresni bei turi daugiau gyvybių nei paprastam - SinglePlayer režime. Taipogi lygių sistema, jūs norint pasikelti lygi, gausite žudyti padarus, už kiekvieną skirtingą padarą duoda skirtingą kiekį EXP, pasikeldami lygi, jūs atsirakinate magijas, bei jūsų gyvybės padidėja! Magijas galėsite naudoti ant žaidėjų, padarų, ar tiesiog greičiau keliauti ir palengvinti savo žaidimą. Visa magijų saraša galėsite rasti paraše komandą: /skills , o užsidėti ant daigto su komanda: /bind {pavadinimas}. Taipogi kiekvienas herojus, turi atskirus šarvus bei ginklus. Vieni gali nešioti tik grandininius, kiti tik odinius, kiti visus. Tas pats ir su įrankiais.

CMI – Tai pluginas, kuris yra sujungtas iš labai daug pluginų į vieną. Ir labai efektyvus tiek administracijoje, tiek paprastam žaidėjui. Ši sistema yra padaryta pilnai GUI lentelėmis ir bus daug smagiau bei papraščiau naudotis įvairiomis komandomis kaip - /kit, /warp ir dar daugelis kitų.

Portalai – Cmi turi ir dar vieną sistemą tai portalai, su portalais jūs galėsite keliauti į dungeon‘us kurie bus padaryti greitu metu ir ten galėsite atlikti įvairias užduotis, kurios bus animuotos, bei padarytos lyg tikroviškos. Šiuose dungeon‘uose jūs galėsite kelti lygi, bei galėsite gauti įvairiu CUSTOM item‘ų. Kuriuos galėsite keistis, pardavinėti, naudoti saviems tikslams.

Questai – Tai dungeono ir tiesiog žaidimo bėgyje įeinanti sistema, jei jums trūkstą pinigų, ar lygio. Jūs galėsite vykdyti quest‘us, jog gauti ar daigtų, pinigų, lygių. Bus apie 40 Quest‘ų kuriuos galėsite vykdyti, ir už tai gauti įvairius prizus. Kiekvienam herojui bus po 1 quest‘ą kuris buvo skirtingas.

Apmokymai – Taipogi turime sistema, kuri padės naujokams susipažinti su sistemomis, tai bus kaip quest‘as kurį privalėsite įvykdyti, jog nukeliauti į pagrindinį pasaulį. Tai bus apmokymai apie rases ir kitas sistemas, kurios mano atžvilgiu yra nematytos Lietuvoje ir tiesiog, jog lengviau būtų susipažinti ir mokėti jomis pilnai naudotis – apmokymai tam bus skirti.

McworldStart.png.0cb4c948f38a467970fca88a0d6bbeab.png

Ar projektas jau startaves?:

Šis projektas jau dalinai yra startaves, tai atidarytas ir sutvarkytas forumas, bei discord‘as.

Svetainė! Spustelk!

IP Adresas: mc.mcworld.lt

Discord‘as! Spustelk!

 

Serveris vis dar yra tvarkymo darbuose.

Taipogi skelbiami dažni atnaujinimai forume!

 

Redaguota , nario LffyFresh / Wacky
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, or1onas? parašė:

Dizainas matytas, gfx silpnoki, pacio community kaip matau dar nera, tai pirmas ivaizdis prastokas, bet pacio serverio sistemos patrauke aki. Nezinau kas nauja per tiek laiko i mc iejo, nes seniai junges mc, bet sekmes.

Sveikas, ka tu turi omenį pačio community kaip matau dar nėra? Taipogi dėkui už sėkme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Ricci parašė:

Kur gi ne.

Žiurėk, pasakysiu tau vienintelį ir paskutinį kartą, čia dar draugiškai. Tu net neik į mano temas postint, vistiek nieko gero neparašysi, esi apšmeižes mane, sakei į policija paduosi, tik vat nežinau nei už ką, nei dėl ko. :d Tad tavo freepostinimas man tik juoka kelia ;d 

prieš 14 valandas(-ų), or1onas? parašė:

13 nariu, o 70% vienu metu tikrai nebus prisijunge. Stai ka turejau omenyje.

Discord'e daug daugiau narių nei forume, forumas atsidarė ganėtinai neseniai, o discord'as buvo sukurtas pats pirmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Barryga1 parašė:

Sekmes ir kantrybes komandai :)

Sveikas gyvas po šimto metų. Kur dingęs buvai, ar jau projekto nebesulauksim? :D 

 

Beto kalbant apie patį projektą linkiu kuo didžiausios sekmės. Savinininkas draugiškas, galima lengvai ir konkrečiai su juo sutarti. Projektas nusimato gan rimtas, būtinai užsuksiu pas jus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rasės - visų pirmą jus atsirasite pastatyme HUB'E kuris yra atskiram pasaulyje. Ten susirasite lentelė, kuri suteiks jums informaciją apie rases bei leis jums lengviau pasirinkti už kokį heroju jūs žaisite. Pasirinke savo norimą rase, jūs keliausit į portalą, kuris nukels jumis į pagrindinį pasaulį, kur prasidės visas jūsų žaidimas. Ten turėsit išgyventi nuo modifikuotų padarų, kurie yra daug stipresni bei turi daugiau gyvybių nei paprastam - SinglePlayer režime. Taipogi lygių sistema, jūs norint pasikelti lygi, gausite žudyti padarus, už kiekvieną skirtingą padarą duoda skirtingą kiekį EXP, pasikeldami lygi, jūs atsirakinate magijas, bei jūsų gyvybės padidėja! Magijas galėsite naudoti ant žaidėjų, padarų, ar tiesiog greičiau keliauti ir palengvinti savo žaidimą. Visa magijų saraša galėsite rasti paraše komandą: /skills , o užsidėti ant daigto su komanda: /bind {pavadinimas}. Taipogi kiekvienas herojus, turi atskirus šarvus bei ginklus. Vieni gali nešioti tik grandininius, kiti tik odinius, kiti visus. Tas pats ir su įrankiais.

*cough* *cough* mckingdom.lt, na bet nėra ko čia pykt, unikalumo ten nebuvo, nors pats buvau vienas iš savininkų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Dovias parašė:

Rasės - visų pirmą jus atsirasite pastatyme HUB'E kuris yra atskiram pasaulyje. Ten susirasite lentelė, kuri suteiks jums informaciją apie rases bei leis jums lengviau pasirinkti už kokį heroju jūs žaisite. Pasirinke savo norimą rase, jūs keliausit į portalą, kuris nukels jumis į pagrindinį pasaulį, kur prasidės visas jūsų žaidimas. Ten turėsit išgyventi nuo modifikuotų padarų, kurie yra daug stipresni bei turi daugiau gyvybių nei paprastam - SinglePlayer režime. Taipogi lygių sistema, jūs norint pasikelti lygi, gausite žudyti padarus, už kiekvieną skirtingą padarą duoda skirtingą kiekį EXP, pasikeldami lygi, jūs atsirakinate magijas, bei jūsų gyvybės padidėja! Magijas galėsite naudoti ant žaidėjų, padarų, ar tiesiog greičiau keliauti ir palengvinti savo žaidimą. Visa magijų saraša galėsite rasti paraše komandą: /skills , o užsidėti ant daigto su komanda: /bind {pavadinimas}. Taipogi kiekvienas herojus, turi atskirus šarvus bei ginklus. Vieni gali nešioti tik grandininius, kiti tik odinius, kiti visus. Tas pats ir su įrankiais.

*cough* *cough* mckingdom.lt, na bet nėra ko čia pykt, unikalumo ten nebuvo, nors pats buvau vienas iš savininkų.

Tai faktas, jei Lietuvoj projektas turės Heroes, ir darys rases, bus kingdomo kopija. Atrodo, kad jūs ta stilių čia sukurėt ? Bet nieko nesakau, tai nėra kingdomo kopija, ir nebus. 

prieš 14 valandas(-ų), Foot'as parašė:

Sveikas gyvas po šimto metų. Kur dingęs buvai, ar jau projekto nebesulauksim? :D 

 

Beto kalbant apie patį projektą linkiu kuo didžiausios sekmės. Savinininkas draugiškas, galima lengvai ir konkrečiai su juo sutarti. Projektas nusimato gan rimtas, būtinai užsuksiu pas jus.

Dėkui, lauksiu užsukant, kai tik startuosim.

prieš 14 valandas(-ų), Barryga1 parašė:

Sekmes ir kantrybes komandai :)

Dėkui, prireiks.

prieš 15 valandas(-ų), vieška. parašė:

Malonu matyti tokius veidus kaip ankščiau, vairuotojau...

Sėkmės tau!

Ačiū Mantai, tikiuos sulauksiu ir tavęs pas save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, LffyFresh / Wacky parašė:

Tai faktas, jei Lietuvoj projektas turės Heroes, ir darys rases, bus kingdomo kopija. Atrodo, kad jūs ta stilių čia sukurėt ? Bet nieko nesakau, tai nėra kingdomo kopija, ir nebus. 

Dėkui, lauksiu užsukant, kai tik startuosim.

Aš nekūriau šito stiliaus, jį kūrė Xofteris jei neklystu, aš buvau tik savininkas kuris norėjo tai kažkuom pakeisti, bet oh well ką padarysi, sėkmės, tik pasikeiskit GFX darbus, nes atrodo kad žmogus pirmą kartą photoshopą įsijungė ir blending options pamaigė, nesupykit.

Redaguota , nario Dovias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Foot'as parašė:

Sveikas gyvas po šimto metų. Kur dingęs buvai, ar jau projekto nebesulauksim? :D 

Uzsikroves reikalais dabar, o kazkada minejau, kad mano "projekto" tikslas buvo tik pasimokinti ir pajausti ta virtuve projekto kurimo. Kazkada ateityje grisiu su didesniu tikslu, tik tam reikalui reikia prisiruosti. 

Beje, malonu, kad atpazinai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Dovias parašė:

Aš nekūriau šito stiliaus, jį kūrė Xofteris jei neklystu, aš buvau tik savininkas kuris norėjo tai kažkuom pakeisti, bet oh well ką padarysi, sėkmės, tik pasikeiskit GFX darbus, nes atrodo kad žmogus pirmą kartą photoshopą įsijungė ir blending options pamaigė, nesupykit.

Ką tu čia svaigsti, kad xofteris sukūrė tą stilių? nebent jis yra Heroes plugino kūrėjas, o tuo labai abejoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-24 13:59, Dovias parašė:

Aš nekūriau šito stiliaus, jį kūrė Xofteris jei neklystu, aš buvau tik savininkas kuris norėjo tai kažkuom pakeisti, bet oh well ką padarysi, sėkmės, tik pasikeiskit GFX darbus, nes atrodo kad žmogus pirmą kartą photoshopą įsijungė ir blending options pamaigė, nesupykit.

Šis stilius atsirado kai VladasX pradėjo kurti McKingdom, kitaip sakant, jis parodė Lietuvai, kad toks pluginas yra, kuris RPG dalelių labai daug prideda, jei pilnai išnaudoji Heroes plugino, bet Vladas to nepadarė. Xoftas tik peremė Vlado darba, berodos pirko, ar ne, tiksliai nepamenu. Bet Žaidžiau Kingdoma nuo pat jo gyvavimo, kai dar tik Vladas kurt šį projektą buvo pradėjas. O plugina jis tik parodė, o ne sukurė, tai va. Dėkui. GFX darbai, bus perdaryti ir pakeisti kitais. Šiektiek labiau profesionalesniais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1271 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...