Peršokti į turinį

Ieškau SA:MP projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba vakarą, kaip matot iš temos pavadinimo ieškau SA:MP projekto kaip pagalbininkas (tinka ir kitos pareigos).

Man dabar 20 metų, esu dirbantis, bet laiko skirti SA:MP dar turiu po darbų, Tomas vardu esu, SA:MP žaidime jau esu nemažą laiką, pirmas mano projektas buvo Real-Life.lt (nereklama) kuriame buvau tikrai daug pasiekes mano manymu, turėjau administratorių gal 3 kartus ar 4 tiksliai dabar tikrai nepasakysiu, teko pabūti VIP prižiūrėtoju, beveik visų darbų direktorium, žaidimui galėčiau skirti darbuo dienomis nuo 2 iki 4 valandų kažkur kartais ir ilgiau, savaitgaliais tai 4-10 valandų čia jau kaip papuola išeiginės, moku dirbti taip pat ir prie svetainių, tai irgi galėčiau padėti ties svetainės priežiūra, atnaujinimu.

Norėčiau iškarto atsiprašyti už klaidas, jeigu radote.

Jeigu dar kilo klausimų su manim galima susisiekti discord programoje:

aPacer#6480

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...