Peršokti į turinį

Kompiuterio ir monitoriaus build iki 1200 eur


Charley

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1366 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

24 minutes prieš, LaurynasZ parašė:

dar iš 6 išėjima į 16 pin laiduka pridėk, nes prie RTX reikia. Bent man jau reikėjo.

Turi omeny du 8-pin kabelius? Visų pirma, šitas maitinimo blokas turi pakankamai tokių kabelių, o antra... Tik nesakyk, kad naudoji vieną 6-pin kabelį maitinti dvejų 8-pin kabelių reikalaujančią plokštę :shok:.

Jei naudoji tokią nesąmonę, kaip šioje nuotraukoje, tai tik greičiau pirk normalų maitinimo bloką kol reiklesnis žaidimas nesusvilino tavo kompo.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, LaurynasZ parašė:

dar iš 6 išėjima į 16 pin laiduka pridėk, nes prie RTX reikia. Bent man jau reikėjo.

ir dar parasyk kad mes nusisnekam ir tai tik musu nuomone. nenorek kad situo postu pasidalinciau su pazistamu overclockers.co.uk forumo moderatoriumi kuri pazistu is discordo grupes priklausancios vienai lietuvaitei streamerei.

65.png

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-08-12 20:44, Tautedorus parašė:

Turi omeny du 8-pin kabelius? Visų pirma, šitas maitinimo blokas turi pakankamai tokių kabelių, o antra... Tik nesakyk, kad naudoji vieną 6-pin kabelį maitinti dvejų 8-pin kabelių reikalaujančią plokštę :shok:.

Jei naudoji tokią nesąmonę, kaip šioje nuotraukoje, tai tik greičiau pirk normalų maitinimo bloką kol reiklesnis žaidimas nesusvilino tavo kompo.

tai kad pas mane maitblokis https://www.varle.lt/maitinimo-blokai/corsair-netzteil-850w-rm850x-atx-modular-80gold---8343475.html, todėl ir taip yra.

2020-08-12 21:36, エーシン parašė:

ir dar parasyk kad mes nusisnekam ir tai tik musu nuomone. nenorek kad situo postu pasidalinciau su pazistamu overclockers.co.uk forumo moderatoriumi kuri pazistu is discordo grupes priklausancios vienai lietuvaitei streamerei.

65.png

Mano korta reikalauja 14pin, tai todėl reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), LaurynasZ parašė:

tai kad pas mane maitblokis https://www.varle.lt/maitinimo-blokai/corsair-netzteil-850w-rm850x-atx-modular-80gold---8343475.html, todėl ir taip yra.

Mano korta reikalauja 14pin, tai todėl reikia.

Taviškiame, kaip ir mano siūlytame, maitinimo bloke kabelių yra pakankamai ir nieko papildomo pirkti nereikia. Jeigu vaizdo plokštei reikia 8-pin ir 6-pin kabelių, tai jie ir jungiami be jokių adapterių naudojant maitinimo bloko kabelius (kuriuos tavo atveju reikia dar prijungti į maitinimo bloką).

Be to, kam tau reikalingas 850W modelis?

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Tautedorus parašė:

Taviškiame, kaip ir mano siūlytame, maitinimo bloke kabelių yra pakankamai ir nieko papildomo pirkti nereikia. Jeigu vaizdo plokštei reikia 8-pin ir 6-pin kabelių, tai jie ir jungiami be jokių adapterių naudojant maitinimo bloko kabelius (kuriuos tavo atveju reikia dar prijungti į maitinimo bloką).

Be to, kam tau reikalingas 850W modelis?

Supratau, ačiū už info, žinosiu. Komplektavau į ateiti, teks išsiardit Zalmano dėžę ir ieškot likusiu laidukų. Nes pagal vizija, į ateitį pasikeisiu procesoriu į ryzen 9, ir vėliau dar geresniai vaizdo plokštei. Žadu VR pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, LaurynasZ parašė:

Supratau, ačiū už info, žinosiu. Komplektavau į ateiti, teks išsiardit Zalmano dėžę ir ieškot likusiu laidukų. Nes pagal vizija, į ateitį pasikeisiu procesoriu į ryzen 9, ir vėliau dar geresniai vaizdo plokštei. Žadu VR pirkt.

Būtų šiaip ir 650W užtekę. Na, bet maitinimo blokas vienas geriausių, tas svarbiausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Būtų šiaip ir 650W užtekę. Na, bet maitinimo blokas vienas geriausių, tas svarbiausia.

https://www.kilobaitas.lt/Korpusu_mait_saltiniai/EVGA/PSU_EVGA_SuperNOVA_750_G2_750W/220-G2-0750-XR/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_403&ID=618973 va tikroji, kažkaip užsifiksavo kita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1366 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...