Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefono su sudaužytu ekranu valdymas


ES.^

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Draugas turi Huawei P10 su sudaužytu ekranu. Ekranas visiškai nieko nerodo. Ar įmanoma kaip nors prie jo prisijungti ir išsitraukti failus? Googlinau sprendimus, tačiau visi jie reikalauja leidimo valdyti per USB. Buvau radęs variantą, kad galima pasidaryti sisteminių failų redagavimą per ADB naudojant Custom Recovery, taip suteikiant teises, bet neaišku ar toks būdas suveiks būtent su šituo telefonu. Ar įmanoma prijungti telefoną prie ekrano per type-c - hdmi adapterį, ar taip pat reikalingos teises įrenginio valdymui?

EDIT: panašu, kad P10 type-c ne 3.1 versijos, tai reiškia type-c - hdmi ne variantas.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

telefono modelis yra nesvarbus, galima valdyti visus telefonus, juose esančius failus bei skaityti sms, matyti kontaktus net ir neveikiant ekranui. Teko tą daryti su iphone 6s, su samsung gio.  Bet tos aplikacijos, yra mokamos. Bent jau neteko matyti nemokamų arba nulaužtų

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), S'Jobs parašė:

Kiek pamenu įjungus „recovery mode“ suteikti kažkokių teisių prisijungti prie telefono per USB nereikia (?) .

Nežinau, reikės googlint.

prieš 7 valandas(-ų), Admin_Chilleris parašė:

Jeigu dabar nenusišnekėsiu pamėginkit, telefoną išjungti pilnai ir įjungti USB lizdą į kompiuteri ir gal prisijungs, bet aš nesu mėginęs tokį triuką, bet gal paeis...

Nemanau, kad taip pavyks.

prieš 7 valandas(-ų), akii parašė:

telefono modelis yra nesvarbus, galima valdyti visus telefonus, juose esančius failus bei skaityti sms, matyti kontaktus net ir neveikiant ekranui. Teko tą daryti su iphone 6s, su samsung gio.  Bet tos aplikacijos, yra mokamos. Bent jau neteko matyti nemokamų arba nulaužtų

Jo, nemažai apps'ų yra, tačiau su sudaužytu ekranu neįrašysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 5 valandas(-ų), Driver007 parašė:

Prieš sudaužant reikėjo adb priėjimą duoti ir tada gali kažką priburti o dabar tiesiog nešk kur tvarko telefonus ir laikinai ekraną tegu prijungia ir išsikelsi duomenis.

Na paprasti vartotojai nedaro tokių dalykų. Asmeniškai aš naudoju iCloud'ą, sinchronizuoju duomenis, turėčiau Android'ą daryčiau tą patį ir viskas. Aišku vėl gi iš to išplaukia kiti dalykai, pavyzdžiui iPhone pagal nutylėjimą sinchronizuoja compressintas nuotraukas, o ne originalias, ir retai kas tai pasikeičia. Na aš šiuo metu matau tik 2 variantus: taisykla arba bandyt kažką per recovery.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ES.^ parašė:

Na paprasti vartotojai nedaro tokių dalykų. Asmeniškai aš naudoju iCloud'ą, sinchronizuoju duomenis, turėčiau Android'ą daryčiau tą patį ir viskas. Aišku vėl gi iš to išplaukia kiti dalykai, pavyzdžiui iPhone pagal nutylėjimą sinchronizuoja compressintas nuotraukas, o ne originalias, ir retai kas tai pasikeičia. Na aš šiuo metu matau tik 2 variantus: taisykla arba bandyt kažką per recovery.

Nedaro, bet patys ir kalti lieka jog nepasirūpina, kartais google photos pas kai kuriuos galima rasti, tai bent nuotraukas turės, kontaktai kartais yra suplaukę į google contatcs.

Bet irgi kiek tekdavo tai daryti klientams tai kai kuriems nei tie dalykai nebūna įjungti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...