Peršokti į turinį

Mambo445

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  25 +Pervesti

Reputacijos taškai

-2 Nepataikantis į temą

Apie Mambo445

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 • Gimtadienis 2000.01.21

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Panevėžys.

Paskutiniai lankytojai

871 profilio peržiūros
 1. Sveiki, ieškau kas gali pasiūlyti nešiojamą kompiuterį pagrinde skirtą darbui, bet taip pat būtu ir žaidimams. Norisi lengvesnio, nes dažnai bus transportuojamas. Biudžetas 1000-1200 eurų.
 2. Hey, kas nupieštu facebook grupėj logotipą bei porą reklaminių banerių, ne nemokamai. Su darbų pavyzdžiais rašome discord: Lenc #7247
 3. Mambo445

  Telefono su sudaužytu ekranu valdymas

  Turėjau tokią pat problemą, negaištant laiko bei perkant kažkokias mokamas programas, savo mieste susiradau specialistą dirbantį su telefonais, kuris už kelis eurus (8) prijungė prie kito (veikiančio) ekrano ir persikėliau reikiamus duomenis.
 4. Mambo445

  Ieškau kompanijos MM/Faceit pažaisti

  Jeigu vis dar ieškau komandos pažaisti retkarčiais, pridėk discord: Lenc #7547
 5. Sveiki, Norėčiau nusipirkti "Clash of Clans" paskyrą daug neprašysiu, pagrindiniai kriterijai, kad paskyrą nebūtu mažesnė nei "Town Hall 8" Kad paskyrą sukūręs žmogus nebūtu "rushines" Kad būtu bent 4 "Builder Hut's" Rašome skype: fabrikas69 (jeigu nepavyksta pridėti parašykite asmeninę žinutę forume)
 6. Galbūt yra žaidžiančiu Clash of Clans ir į klaną prisijungti norėtumete? Klano pavadinimas LithuanianTEAM

 7. Sveiki, Kviečių į naujai besikuriantį "Clash of Clans" klaną Litva žaidėju mums tikrai trūksta kol kas jų turime 11, dažni "clan wars" visi esantys žmonės draugiški, visą laiką duosime karių kokių reikės, nereikės laukti. Trumpai pakviečiau ką sudomins ateikit, ir galėsite daugiau pamatyti mūsų klaną. Kol klanas kuriasi neturime jokių trofėjų limitų todėl stoti gali bet kas, su laiku pakeisime ir padarysime stipresnį klaną. Nuo 750 trofėjų duodama "Elder" grupė klane.
 8. Sveiki, Sumasčiau nusipirkti kompiuterį iki 400 eurų. Šį kompiuterį neplanuoju naudoti žaidimams, bet norėčiau, kad būtu galimybė įsijungti (CS:GO, Rust) bet pagrinde kompiuterį naudosiu darbui. Galbūt galėtumėte pasiūlyti maždaug pagal trumpą nusakytą informaciją, ar šiaip pasiūlyti kokį žinomą kompiuterį iki 400 eurų būtinai (Nešiojamas). Iš anksto dėkoju jums už pasiūlytus kompiuterių variantus!
 9. Bent jau kurdami kažką investuokite nors biški, nes pradėti serverį su "us.lt" domėnu nėra labai gerai, bei nepritrauks vyresnės žmonių bendruomenės ties jūsų projektu. "Stilius: Survival/Factions/PvP" kai išgirstame šituos žodžius visos nuomonės pasikeičia, kodėl jums reikia kurti serverius kurių jau yra pilną ir jūs tikrai neįsitvirtinsite su tokių serveriu, geriau investuoti ir sukurti nors kažkokią rimtą idėją kuri būtu įdomi bei nauja Lietuvos rinkai. Nesakau, kad iš karto ir joje būtu žaidėjų ir pasidarytumėte pelno, bet jeigu atėjote ne jo tada pritrauktumėte po biški galbūt ir visokių
 10. Perku polygon "coin's" už 5 eurus bankiniu pavedimu.

 11. Perku polygon "coin's" už 5 eurus bankiniu pavedimu.

 12. Perku polygon "coin's" už 5 eurus bankiniu pavedimu.

 13. Perku polygon "coin's" už 5 eurus bankiniu pavedimu.

 14. Nupirkčiau polygon coisų už 5 eurus skype: fabrikas69

×
×
 • Sukurti naują...