Peršokti į turinį

Sveiki, dėl pc


FFreshh

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau pasiteirauti kokį labiau verta pc būtų pirkti iš skelbimų, biudžetas maždaug 400+ labiau ieškau su monitoriumi, kad nereikalautų papildomų išlaidų, esu radęs pora variantų, kadangi nelabai nusimanau šioje srityje, norėčiau paklausti jūsų kurį variantą būtų naudingiau nusipirkti? Pc pagrinde naudosiu žaidimams.Taipogi jei turite kokių pasiūlymų ir panašiai rašykit, taip pat norėčiau paklausti ar už panašią sumą, išeitų koks buildas su monitoriumi pvz iš skytech, kuris bent padoriai vežtų gta v, csgo.

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/zaidimu-kompiuteris-49214819.html , https://www.skelbiu.lt/skelbimai/kompiuteris-su-monitoriumi-47703391.html

 

Redaguota , nario FFreshh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei vienas nei kitas, abu tragiski.. Vienas turi 2200g(kas yra Ryzen 3 1200ae su integruota gpu,kurios nepanaudosi), single channel letais 8gb ramais, leta 1050ti ir be ssd. Zodziu, kilobaito prebuildo tragedija. O antras, tai isvis, net nerandu tinkamo zodzio... Procesorius labai silpnas idetas, kuris net ir gtx 1050ti bottleneckintu, o cia rx 580 ideta...

Na, gedingai pasiulysiu savo varianta, kuris butu kilometrais uz abu geresnis:

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ryzen-5-zaidimu-ir-streaming-kompiuteris-49221849.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Zagurskis parašė:

Nei vienas nei kitas, abu tragiski.. Vienas turi 2200g(kas yra Ryzen 3 1200ae su integruota gpu,kurios nepanaudosi), single channel letais 8gb ramais, leta 1050ti ir be ssd. Zodziu, kilobaito prebuildo tragedija. O antras, tai isvis, net nerandu tinkamo zodzio... Procesorius labai silpnas idetas, kuris net ir gtx 1050ti bottleneckintu, o cia rx 580 ideta...

Na, gedingai pasiulysiu savo varianta, kuris butu kilometrais uz abu geresnis:

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/ryzen-5-zaidimu-ir-streaming-kompiuteris-49221849.html

2200g integruotos grafikos atstoja 2gb vaizdo kortą, ant csgo fps turėsi > 60 tikrai, ant full hd nežinau tiksliai, bet ant 1366x768 turėjau > 60 fps ir csgo žaist įmanoma buvo lengvai ant 60hz monitoriaus, dabar tiksliai nepamenu, bet atrodo, kad gta žaist irgi įmanoma. Šiuo metu turiu 2200g ir gtx 1060 6gb, ant csgo turiu stabilų 144 fps ant 1920x1080, bet procesorius yra silpnesnis (nei vaizdo plokšte) ir reikalingesnis tokiam žaidimui kaip csgo. (tai pagalvok pats, jei mano procesorius išneša csgo tai jis ta patį darys ir ant 2gb vaizduškes, nes csgo nenaudoja grafikų daug.

Pas mane ir ant low ir ant high tiek pat fps.

 

 

edit: beto siūlai kompiuterį už 410€ kai jis prašo už 400€ su monitoriumi. tai jis gal per telefoną naudosis kompiuteriu? procesorius pats senesnis ir brangesnis o pagal benchmarkus netgi letesnis. Kai procesorius letesnis tie 16gb ramai nieko nepakeis užteks ir 8gb. (nebent jau rimtesniuose žaidimuose kur bus naudojama ~10gb).

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Vidmantas. parašė:

2200g integruotos grafikos atstoja 2gb vaizdo kortą, ant csgo fps turėsi > 60 tikrai, ant full hd nežinau tiksliai, bet ant 1366x768 turėjau > 60 fps ir csgo žaist įmanoma buvo lengvai ant 60hz monitoriaus, dabar tiksliai nepamenu, bet atrodo, kad gta žaist irgi įmanoma. Šiuo metu turiu 2200g ir gtx 1060 6gb, ant csgo turiu stabilų 144 fps ant 1920x1080, bet procesorius yra silpnesnis (nei vaizdo plokšte) ir reikalingesnis tokiam žaidimui kaip csgo. (tai pagalvok pats, jei mano procesorius išneša csgo tai jis ta patį darys ir ant 2gb vaizduškes, nes csgo nenaudoja grafikų daug.

Pas mane ir ant low ir ant high tiek pat fps.

 

 

edit: beto siūlai kompiuterį už 410€ kai jis prašo už 400€ su monitoriumi. tai jis gal per telefoną naudosis kompiuteriu? procesorius pats senesnis ir brangesnis o pagal benchmarkus netgi letesnis. Kai procesorius letesnis tie 16gb ramai nieko nepakeis užteks ir 8gb. (nebent jau rimtesniuose žaidimuose kur bus naudojama ~10gb).

2200G igpu atitinka 2 gb vaizdo korta. KA?:D nuo kada VRAM nurodo plokstes nasuma? Ant 60 gal ir turesi, bet ant low. 768p ir 1080p toks didelis skirtumas, jezus marija, apie ka mes isviso snekam? Procesorius silpnesnis nei vaizdo plokste, kaip tu gali lygint du skirtingus komponentus? Taip, tavo procesorius kazkiek bottleneckintu vaizduske, bet CS:GO jokio bottlenecko nelieka, nes sis game remiasi SINGLE CORE perofrmance. 

tai pagalvok pats, jei mano procesorius išneša csgo tai jis ta patį darys ir ant 2gb vaizduškes, nes csgo nenaudoja grafikų daug.

 

galvoju daug, ir visaip, ir kitaip, is vieno kampo, ir is kito... bet nesuprantu kokia nesamone tu cia parasei.

procesorius pats senesnis ir brangesnis o pagal benchmarkus netgi letesnis

Senesnis, pagal benchmarkus letesnis? Kad 2200g prasideda 2xxx, nereiskia, kad geresnis, Ryzen APU naudoja viena karta senesnius procesorius, tai reiskia, kad 2200g naudoja ta pati 14nm zen1 node, o tai reiskia, kad 2200g atitinka, geriausiu atveju, 1300x. Pagal kuriuos benchmarkus letesnis, jeigu literaliai, tai yra tas pats procesorius, su dvigubai daugiau threadu?

tie 16gb ramai nieko nepakeis užteks ir 8gb

 

Vat sita yra didziausia klise, kuria esu girdejes savo gyvenime:) Tu esi neteisus siuo atzvilgiu. Man paciam, net ir negeiminant, 16gb pritruksta kartais:)

Manau, kad tu akivaizdziai nesuvoki apie ka tu sneki, ir bandai apginti savo kompiuteri, snekedamas vejus, kurie tau atrodo kaip logiski teiginiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Zagurskis parašė:

2200G igpu atitinka 2 gb vaizdo korta. KA?:D nuo kada VRAM nurodo plokstes nasuma? Ant 60 gal ir turesi, bet ant low. 768p ir 1080p toks didelis skirtumas, jezus marija, apie ka mes isviso snekam? Procesorius silpnesnis nei vaizdo plokste, kaip tu gali lygint du skirtingus komponentus? Taip, tavo procesorius kazkiek bottleneckintu vaizduske, bet CS:GO jokio bottlenecko nelieka, nes sis game remiasi SINGLE CORE perofrmance. 

tai pagalvok pats, jei mano procesorius išneša csgo tai jis ta patį darys ir ant 2gb vaizduškes, nes csgo nenaudoja grafikų daug.

 

galvoju daug, ir visaip, ir kitaip, is vieno kampo, ir is kito... bet nesuprantu kokia nesamone tu cia parasei.

procesorius pats senesnis ir brangesnis o pagal benchmarkus netgi letesnis

Senesnis, pagal benchmarkus letesnis? Kad 2200g prasideda 2xxx, nereiskia, kad geresnis, Ryzen APU naudoja viena karta senesnius procesorius, tai reiskia, kad 2200g naudoja ta pati 14nm zen1 node, o tai reiskia, kad 2200g atitinka, geriausiu atveju, 1300x. Pagal kuriuos benchmarkus letesnis, jeigu literaliai, tai yra tas pats procesorius, su dvigubai daugiau threadu?

tie 16gb ramai nieko nepakeis užteks ir 8gb

 

Vat sita yra didziausia klise, kuria esu girdejes savo gyvenime:) Tu esi neteisus siuo atzvilgiu. Man paciam, net ir negeiminant, 16gb pritruksta kartais:)

Manau, kad tu akivaizdziai nesuvoki apie ka tu sneki, ir bandai apginti savo kompiuteri, snekedamas vejus, kurie tau atrodo kaip logiski teiginiai.

nieko nebūčiau sakęs jei nebūčiau pats pasidomėjęs koks yra vega 8 galingumas. Spėk kodėl aš pirkau 6gb vaizdo kortą vietoj 2gb vaizdo kortos? nors tai ir yra mano pirma vaizdo korta kurią esu turėjęs. Pirkau dėl to nes domėjaus benchmarkais ir panašiais dalykais ir pamačiau, jog ryzen tapatį siūlo su vega8 kaip ir 2gb vaizdo korta. Kai kurias aspektais tavo tas 1400 gal ir geresnis, bet ir 30€ brangesnis, o fps naudos beveik neduodantis + 2200g turi savo grafikas kurias galima naudoti ir be papildomos investicijos.

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1379 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...