Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkite kokį monitorių pirkti.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip ir iš temos pavadinimo supratote ieškau naujo monitoriaus, kurio kaina labai nesikandžiotų. Žiūrinejausi keletą variantų, bet neradau sau patinkančio. Taigi, kokio monitoriaus tiksliau norėčiau? 144hz, įstrižainė: >24"(didesnė nei 24"). Laukiu pasiūlymų, kadangi nerandu to kas man patinka. 

Edit:  dabar turiu 24" monitorių, tad labiau domina ~27" monitoriai. 

Redaguota , nario M@rtynas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

naudoju pats šitą: http://www.skytech.lt/g2590fx-aoc-g2590fx-144hz-gaming-led-monitorius-amd-freesync-technologija-245-co-p-399618.html viskas kaip ir normaliai, > 24 colių :D (24.5) :D

 

edit: kai pirkau kaina buvo 200€ :D

image.png.c5a005f4331c14375b6eb2754d51bded.png

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), DesignFlow parašė:

betkuris iš AOC jei nori nesikandžiojančios kainos, naudoju iš aoc 27 coliu 1440p 144hz nesiskundžiu

Aš turiu AOC C24G1 ir pastebėjau, kad po kelių mėnesių atsirado burn-in. Jei pas tave modelis su VA panele, ar yra nepastebėjai burn-in'o, ypač taskbar'e? Turbūt geriau būtų galima rekomenduoti AOC monitorius tik su IPS panele. 

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tautedorus parašė:

Aš turiu AOC C24G1 ir pastebėjau, kad po kelių mėnesių atsirado burn-in. Jei pas tave modelis su VA panele, ar yra nepastebėjai burn-in'o, ypač taskbar'e? Turbūt geriau būtų galima rekomenduoti AOC monitorius tik su IPS panele. 

Nea dar burn-in nėra bent jau pas mane. Vienintelis man minusas su šia panele tai ghostingas, bet casual žaidėjui realiai net nesimato, nes ir pats tik atidžiau pažiūrėjas, pastebiu. ir aš naudoju G2 tai gal ten jau sutvarkyta, nes googlinau ir su G2 serija nusiskundimų nerandu.

Tiksliau tai naudoju : AOC CQ27G2 tai burn-in požymiu po 2 mėn naudojimo dar nėra.

Redaguota , nario DesignFlow
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, DesignFlow parašė:

Nea dar burn-in nėra bent jau pas mane. Vienintelis man minusas su šia panele tai ghostingas, bet casual žaidėjui realiai net nesimato, nes ir pats tik atidžiau pažiūrėjas, pastebiu. ir aš naudoju G2 tai gal ten jau sutvarkyta, nes googlinau ir su G2 serija nusiskundimų nerandu.

Tiksliau tai naudoju : AOC CQ27G2 tai burn-in požymiu po 2 mėn naudojimo dar nėra.

O jeigu užeitum į Google Chrome inkognito režimą ir paspaustum F11, nesimatytų apačioj išdegusio Start mygtuko? Nes burn-in'as geriausiai pilkame fone matosi.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Tautedorus parašė:

O  jeigu užeitum į Google Chrome inkognito režimą ir paspaustum F11, nesimatytų apačioj išdegusio Start mygtuko? Nes burn-in'as geriausiai pilkame fone matosi.

pas mane visas taskbaras baltas, o start mygtukas juodas, betkuriuo atvėju padarius kaip sakei, jokių burn-in požymiu nesimato, nors ekranas buna ir per nakti paliktas ijungtas dažnai per tuos 2 mėnesius

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudoju du monitorius: Aoc IPS tipo ir TFT IPS tipo. "IPS" tipo monitorius saugo akis, dėl to jis labiau vertas tiems, kurie intensyviai kažką daro prie pc: braižo, žaidžia, dirba su nuotraukomis. 

Man asmeniškai, nepatinka Aoc IPS. Maždaug po 3-4 d. naudojimo pastebėjau, kad ryškios spalvos išlieka ekrane, jas išjungus. Tai nėra brokas, tiesiog toks monitorius. Jeigu tarkim atsiverti raudoną foną, ir greitai pakeiti jį į baltą, matai tokius raudonus plėmus kelias sekundes, kas erzina. Aš padarysiu jam refund. Amazon priima tokius dalykus. 

TFT IPS - man patinka labiau. Visiškai nedirgina akių. 3 ar 5 ms reakcijos laikas, kas nėra tokia tragedija žaidimuose. Turiu jį apie 2 metai. Kolkas jokių minusų nei ekranui, nei pačiam monitoriui.  Aš siūlyčiau TFT + IPS. 

Monitoriaus dydį rinkis pagal atstumą - kokiu atstumu nuo monitoriaus sėdi. Man asmeniškai, 27 ganėtinai per didelis būtų, 21'5-24 pats tas

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...