Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Buildas iki 700max


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Done subuildinau :) benchmarkų nedariau nes nebuvo laiko, o teip viskas veikia išskyrus kažkodėl ramai per bios užsidėja ant 2k+ mhz o kai uždedu ant 3200 ir pajungiu kompą meta error tai tiesiog palikau kaip buvo ir kažkiek jaučiasi manau tas 2k+ mhz nes būna kartais toks mini laggas chrome 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Tks89 parašė:

Done subuildinau :) benchmarkų nedariau nes nebuvo laiko, o teip viskas veikia išskyrus kažkodėl ramai per bios užsidėja ant 2k+ mhz o kai uždedu ant 3200 ir pajungiu kompą meta error tai tiesiog palikau kaip buvo ir kažkiek jaučiasi manau tas 2k+ mhz nes būna kartais toks mini laggas chrome 

O naujausias BIOS įrašytas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.softpedia.com/get/Tweak/Memory-Tweak/Thaiphoon-Burner.shtml atsisiusk sita programele ir isirases pasitikrink kokia memory admintis yra ramuose..

man teejo ant 3200mhz flare X CL16 g.skillu tik 2666mhz pasiekti kadangi samsung c-die stovejo ramuose).. konkretus ram tipas neskirtas ocinimui

tau turetu maksimalus prieinamas ram daznis buti arba 2666mhz arba 2733mhz, daugiau neleis zinok.. gali net nesikankinti..

@Tautedorus man atrodo kad visi ligi vieno g.skill CL16 ram;ai turi labai prastus oc skirtus chipus todel net su tinkamomis bios zmones retai kada pasiekia 2800-3200mhz.. kad butu b-die reikia CL14 ant ramu lygtais... arba kartais cl15.. bet tada mazesnis sansas na o b-die ram kainos kardinaliai aukstesnes..

@Tautedorus cia priespat ram ocinima frequencies... jeigu pas ji sitas memory jam be sansu perzengti  2866 mhz riba ar netgi 2733mhz.

IMG_20200731_205102.jpg

micron rev B ir tas geriau ocinasi

 

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/62vp2g/clearing_up_any_samsung_bdie_confusion_eg_on/

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

What the f***? jei ram nurodytas 3200mhz, tai reiškia, jis nustatytas veikti tokiu greičiu(įjungus XMP režimą) ir gali veikti, nebent naudoji intel H arba B chipsetų motininę, ir tu negali įjungt XMP. O problema ir yra XMP neįjungime - nei vienas nei kitas neįjungėt XMP užtai ir gaunat crashus, nesvarbu koks ten die įstatytas, jei nurodyta, turi veikt tokiu greičiu per xmp, kitu atveju brokuoti ram. Kitas dalykas, jei neįjungi xmp, bet vistiek gauni crashus - pakelk soc voltažą iki kokių 1.05V. Nesuprantu, kaip galima tiesiog pakelti multiplierį be voltažo ir tiesiog tikėtis, kad veiks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Zagurskis parašė:

What the f***? jei ram nurodytas 3200mhz, tai reiškia, jis nustatytas veikti tokiu greičiu(įjungus XMP režimą) ir gali veikti, nebent naudoji intel H arba B chipsetų motininę, ir tu negali įjungt XMP. O problema ir yra XMP neįjungime - nei vienas nei kitas neįjungėt XMP užtai ir gaunat crashus, nesvarbu koks ten die įstatytas, jei nurodyta, turi veikt tokiu greičiu per xmp, kitu atveju brokuoti ram. Kitas dalykas, jei neįjungi xmp, bet vistiek gauni crashus - pakelk soc voltažą iki kokių 1.05V. Nesuprantu, kaip galima tiesiog pakelti multiplierį be voltažo ir tiesiog tikėtis, kad veiks?

voltages veikia ant 1.35V ir vistiek crashina. jeigu nezinai skirtumu tarp memory types tai geriau nekomentuok.

c-die neskirti heavy oc o kad pasieks 3200visa laika labai abejoju.

tau pasakys kad usb ant ausiniu ijungiantis rgb/led papildoma jungtimi pagerina garso kokybe tu tuo patikesi :D

pas mane ryzen su ijungtu xmp veikiant ant 1.365V ir vistiek crashina po 2733mhz.

malonek tokiu nesamoniu nerasineti kad jei 3200mhz visalaik toki dazni ir islaikys. yra realus skirtumas priklausomai nuo DIE tipo kadangi daug testu irodyta jog ne visi ram priklausomai nuo DIE vienodai spartinasi nuo gamykliskai parengto taktinio daznio ribos

21.png

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-08-10 15:37, エーシン parašė:

voltages veikia ant 1.35V ir vistiek crashina. jeigu nezinai skirtumu tarp memory types tai geriau nekomentuok.

c-die neskirti heavy oc o kad pasieks 3200visa laika labai abejoju.

tau pasakys kad usb ant ausiniu ijungiantis rgb/led papildoma jungtimi pagerina garso kokybe tu tuo patikesi :D

pas mane ryzen su ijungtu xmp veikiant ant 1.365V ir vistiek crashina po 2733mhz.

malonek tokiu nesamoniu nerasineti kad jei 3200mhz visalaik toki dazni ir islaikys. yra realus skirtumas priklausomai nuo DIE tipo kadangi daug testu irodyta jog ne visi ram priklausomai nuo DIE vienodai spartinasi nuo gamykliskai parengto taktinio daznio ribos

21.png

Aš žinau ką komentuoju, todėl ir komentuoju. Ar pasieks ar ne, priklauso nuo motininės, procesoriaus IMC, ir pačių ram. Jei soc ir dram voltage pakelti, ir dram voltage pakelti - kažkuris iš trijų minėtųjų komponentų yra brokuotas. Ir prašau pateikti šaltinį, iš kurio ištraukei, kad ne visada ram pasieks numatytas XMP apsukas.:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Zagurskis parašė:

Aš žinau ką komentuoju, todėl ir komentuoju. Ar pasieks ar ne, priklauso nuo motininės, procesoriaus IMC, ir pačių ram. Jei soc ir dram voltage pakelti, ir dram voltage pakelti - kažkuris iš trijų minėtųjų komponentų yra brokuotas. Ir prašau pateikti šaltinį, iš kurio ištraukei, kad ne visada ram pasieks numatytas XMP apsukas.:)

 

pats pasakei priklauso nuo paciu ram-reiskiasi priklauso nuo juose esancio DIE chipo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), エーシン parašė:

pats pasakei priklauso nuo paciu ram-reiskiasi priklauso nuo juose esancio DIE chipo. 

ka tu čia nusišneki? :D:D jei ramai advertisinti kaip veikiantis 3200 Mhz jie ir turi veikt 3200Mhz ir jokio skirtumo ar C-die ar koks.

Redaguota , nario ganjamanasx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ganjamanasx parašė:

ka tu čia nusišneki? :D:D jei ramai advertisinti kaip veikiantis 3200 Mhz jie ir turi veikt 3200Mhz ir jokio skirtumo ar C-die ar koks.

malonek ismokti anglu kalba pries rasant nesamones. kaip ir minejau-netgi su custom xmp over voltage profiliu ir custom timings negaliu pasiekti pateikto greicio, nusisneki :Ddu kvaileliai bando irodineti savo.

prieš 3 valandas(-ų), Zagurskis parašė:

:Ddd žmogau, aš nebesivarginsiu su tavim, aš tau pasakiau, kame yra esmė, tu man vistiek įrodinėji kitaip. Kokio velnio jie tada būtų pardavinėjami kaip 3000mhz ar didesnio greičio, jei negali tokių greičių pasiekti?

todel, kad overclokinimas yra loterija, arba issiocins kiek privaloma arba ne, neziurint i memory type. manuoju atveju-ram neskirti oc. taigi silicono loterija vienaip ar kitaip pralosta :D netgi bandant uzdeti 1.45V apie 1.5V negalejau pasiekti 2866mhz-kas reiskias beviltiska man bandyti pakelti daznius :D o tu toliau irodineji kad jei 3200mhz ram tiek ir turi turbintis :D

pardavinejami todel, kad reik isparduoti atitinkamai rinkai skirtus produktus, o ar pavyks overclockinti tiek kiek pateikta-sekmes reikalas neretai :D yra zmoniu kurie 4200mhz ram uzturbina iki 3800~ mhz ir galu gale po pusmecio juos turi gatavai numirusius :D jeigu ram butu skirti overclockinimui kaina tikrai nebutu tokia zema-apytiksliai 65-70euru :D

@Tautedorus malonek paaiskinti sitam kadrui kad skaiciai realiai ne visada yra tokie patys kaip ant popieriaus :D

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), エーシン parašė:

malonek ismokti anglu kalba pries rasant nesamones. kaip ir minejau-netgi su custom xmp over voltage profiliu ir custom timings negaliu pasiekti pateikto greicio, nusisneki :Ddu kvaileliai bando irodineti savo.

todel, kad overclokinimas yra loterija, arba issiocins kiek privaloma arba ne, neziurint i memory type. manuoju atveju-ram neskirti oc. taigi silicono loterija vienaip ar kitaip pralosta :D netgi bandant uzdeti 1.45V apie 1.5V negalejau pasiekti 2866mhz-kas reiskias beviltiska man bandyti pakelti daznius :D o tu toliau irodineji kad jei 3200mhz ram tiek ir turi turbintis :D

pardavinejami todel, kad reik isparduoti atitinkamai rinkai skirtus produktus, o ar pavyks overclockinti tiek kiek pateikta-sekmes reikalas neretai :D yra zmoniu kurie 4200mhz ram uzturbina iki 3800~ mhz ir galu gale po pusmecio juos turi gatavai numirusius :D jeigu ram butu skirti overclockinimui kaina tikrai nebutu tokia zema-apytiksliai 65-70euru :D

@Tautedorus malonek paaiskinti sitam kadrui kad skaiciai realiai ne visada yra tokie patys kaip ant popieriaus :D

kai irodinėji tai kame visiškai nesigaudai, bent jau pradžiai nusipirk CPU ir MOBO kuris supportina tavo RAM'us, o tada gali aiškint kad C-die nesiekia 3200Mhz dėl neaiškių priežaščių :) geros dienos 
and just for the record
https://imgur.com/a/4Q9ddrj su A320 mobo :) 

Redaguota , nario ganjamanasx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), ganjamanasx parašė:

kai irodinėji tai kame visiškai nesigaudai, bent jau pradžiai nusipirk CPU ir MOBO kuris supportina tavo RAM'us, o tada gali aiškint kad C-die nesiekia 3200Mhz dėl neaiškių priežaščių :) geros dienos 
and just for the record
https://imgur.com/a/4Q9ddrj su A320 mobo :) 

mano pastaraji komentara pasalino moderatoriai taigi.

kadangi turi rimta problema su demesio sutrikimais ir kuo toliau tuo labiau nusisneki

irodymas kad motinine ram palaiko.

kaip ir minejau priestai-turi rimta sutrikima demesiui del kurio nesugebi perskaityti kas yra parasyta nuo A iki Z.

gal geriau tu nesidaryk sau gedos XDD

4554.png

456544.png

 

545454.png

45.png

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, エーシン parašė:

mano pastaraji komentara pasalino moderatoriai taigi.

kadangi turi rimta problema su demesio sutrikimais ir kuo toliau tuo labiau nusisneki

irodymas kad motinine ram palaiko.

kaip ir minejau priestai-turi rimta sutrikima demesiui del kurio nesugebi perskaityti kas yra parasyta nuo A iki Z.

gal geriau tu nesidaryk sau gedos XDD

4554.png

456544.png

 

545454.png

45.png

tai tu man aiškini kad brokuoti ramai yra pavyzdys visiem C-die ramam? beviltiška diskutuot su tavim kai į kekvieną sakinį įveli įžeidima, nes nesugebi pagrįst savo nuomonės normaliai :) viskas tuo ir pasakyta. 

Ramai rodo kad MOBO supportina

MOBO ir CPU rodo kad nesupportina :) nu tai ka tu man įrodinėji?
ikišt ikiši, veikt veiks bet ir negausi tu savo 3200Mhz :) 
Užtrukau 2 min pasigooglint oficialiuose gskill forumuose kur patys modai rašo kad defected unitas ir siųst į RMA.

Redaguota , nario ganjamanasx
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...