Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

15sec reklaminiai video samsung ismaniuosiuose uzrakto ekrane!


LeCasualH0e

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.xda-deve...en-ads-problem/
taigi samsung planuoja si nuostabu atnaujinima OneUI sistemos interface;ui vadinama OneUI 2.5. kasdieniniam vartotojams tai bus didziausias dziaugsmas negalint iskart atrakinti telefono.
ar samsung stebina savo inovatyviuju technologiju pletimu ir telefonu aukstos klases "palaikymu"?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

6 minutes prieš, DariukasNA*UJ parašė:

Jeigu gerai supratau, ant lock screen bus reklama kurios negalesi skipinti ir atrakint telefono kol nesibaigs?

Juk parašyta, kad nebus reklamų ant lockscreeno, o ta nuotrauka yra tiesiog mockup... Bet still... Samsungo flagshipai pushina reklamas i notificationus, o tai yra apgailetina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Str33t parašė:

 

Juk parašyta, kad nebus reklamų ant lockscreeno, o ta nuotrauka yra tiesiog mockup... Bet still... Samsungo flagshipai pushina reklamas i notificationus, o tai yra apgailetina...

butu nebloga inovatyvi funkcija :D 

samsung pakiltu dar labiau i aukstumas :D 

kad ir kiek zmogui beaiskintum kad samsung apgailetini kaip brand;as del tokiu isdaigu perka kaip bepirke ir nesupranta iskur tos reklamos.

6 minutes prieš, Str33t parašė:

 

Juk parašyta, kad nebus reklamų ant lockscreeno, o ta nuotrauka yra tiesiog mockup... Bet still... Samsungo flagshipai pushina reklamas i notificationus, o tai yra apgailetina...

taip pat reklamas meto ir stock appsuose.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nei iphone, nei samsungu taip nesidziaugiau kaip savo jau 3~ metu turimu xiaomi. Geriausias telefonas kainos ir kokybes santykiu, nera nei karto duzes, kazkokiu dideliu problemu ar nesklandumu su juo nei karto neturejes.

Redaguota , nario or1onas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), or1onas parašė:

Nei iphone, nei samsungu taip nesidziaugiau kaip savo jau 3~ metu turimu xiaomi. Geriausias telefonas kainos ir kokybes santykiu, nera nei karto duzes, kazkokiu dideliu problemu ar nesklandumu su juo nei karto neturejes.

Na telefono dūžimas priklauso nuo userio naudojimo, jeigu tu ji mėtai ant žemės kur papuola, tai sadly, visi telefonai dušta, jeigu ne, tai ir tas pats samsungas ar iphone laikys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Xaomi mi something turiu jau 2-3 metus. Su android one, man rodos pats pirmas toks xaomi buvo. 200eu kainavo. 

Nzn ko ten telefonui reikia, bet po siai dienai pilnai patenkina mane. Baterija laiko ilgai, ekranas be priekaistu, spaudinejas kaip turi, internetas veikia.

Samsung deda kokias nesamones, perki kita brand. Tie apple, samsung... niekad man tinkami telefonai nebuvo, vien uz varda kiek sumoki.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Xaomi mi something turiu jau 2-3 metus. Su android one, man rodos pats pirmas toks xaomi buvo. 200eu kainavo. 

Nzn ko ten telefonui reikia, bet po siai dienai pilnai patenkina mane. Baterija laiko ilgai, ekranas be priekaistu, spaudinejas kaip turi, internetas veikia.

Samsung deda kokias nesamones, perki kita brand. Tie apple, samsung... niekad man tinkami telefonai nebuvo, vien uz varda kiek sumoki.

Tokie telefonai labiau pasipuikavimui/klasės simbolis, kaip rolex laikrodžiai. Realaus skirtumo pagal kainos skirtumo jie nepateikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...