Peršokti į turinį

MCRP.LT Visa tiesa.


Mausas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki atsimenat šita tema? 

Tai va šita tema buvo visa apgaulė. Šis žmogus apgavo apie 200 žmonių ant nitro. https://imgur.com/a/7ybRVbr. Tai net nežinau ką kalbėti apie mcrp kuriama projektą. Viskas prasidėjo nuo to kad vienas veikėjas pradėjo rašinėti į dc pagrindinį nesamones pradėjau mutint jį ir @Septynetas. pradėjo verkti nes kaip suprantu jis buvo jo draugelis. Dar įrodymų kad nitro buvo fake. https://imgur.com/a/4rlUk9T. Taip pat šis žmogus ir mane apgavo ant discord iš pradžių discordas buvo ant manęs bet po laiko susikūriau nauja ir atidaviau šita discorda jam ir susitarėm kad galėsiu pasireklamuot savo discord buvau pasireklamaves prieš 2d ir pasižiūriu šiandien kad šis veikėjas jau ištrynes mano žinute. Nu tai ką dabar pasimokink emoji įsidėt į discord nes ir tų nemokėjai pasidaryt. O kas laimėjo tuos 10e buvo jo antras accountas. Tai toks ir išeis mcrp projektas.

Redaguota , nario ♥ Suaugęs Vaikas ♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, nemeluosiu - is pradziu viska norejau daryti fake, bet poto pasikalbejes su @7x7

nusprendem, kad zmones invitina draugus, gaista laika ir nenorejau gadinti serverio reputacijos tai nepagailejau tu 10e., o del mcrp tai tik kuriu pagrinda, o ne pati serveri, net nezinau ar jis bus isleistas i viesuma, tai nekisk jo cia. Pats atidavei discord'a, reklaminais pagrindiniame, aiskiai pasakiau skiltyje #reklama... Sakei tau p*, tu man dc atidavei, nors beveik visus zmones pats pakvieciau, tu tik kokius ~30.

Irodymai (prireikus laimetojui bus istrinti):

https://imgur.com/a/T94X83Q

Redaguota , nario Septynetas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, Septynetas. parašė:

Labas, nemeluosiu - is pradziu viska norejau daryti fake, bet poto pasikalbejes su @7x7

nusprendem, kad zmones invitina draugus, gaista laika ir nenorejau gadinti serverio reputacijos tai nepagailejau tu 10e., o del mcrp tai tik kuriu pagrinda, o ne pati serveri, net nezinau ar jis bus isleistas i viesuma, tai nekisk jo cia.

Irodymai (prireikus laimetojui bus istrinti):

https://imgur.com/a/T94X83Q

Tau neuzknisa feikinti??? numest irodymus kaip parasiau kad ismestum melagis is savo friend nes butum pasigaves eilini karta. Neberasyk geriau nes bus tas pats su begedzio failais. + jei ten ne fake tai kodėl viešini žmogaus gmail?

Redaguota , nario ♥ Suaugęs Vaikas ♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie atidavimą, tai trumpai. Atidavei - reiškiasi jis tampa savininku, todėl gali daryti ką nori. Jeigu leido #reklamos reklamuoti - reikėjo ten ir reklamuotis, o nesimaivyti. O dėl Nitro Boost, tai dažniausiai visur būna netikra, šiuo atveju nieko nenustebinai. Gerai, kad prisipažino ir atėjo žmogiškumas ir atidavė tą žadėtą Nitro Boost.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, DariukasNA*UJ parašė:

Back in my days tai bijodavi keiktis christian minecraft serveriuose

Back in my days žmonės laiką leisdavo medžiuose , miškuose ir žaidimų aikštelėse darydavo nesąmones visokias namo gryždavom tik pavalgyt va čia tai days buvo, dabar vaikai gyvena virtualiam pasaulyje su savo kubeliais :D ir dėl jų laužosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Šlageris parašė:

Padaryta drama is nulio :D pats atidaviai pats ir kaltas :D nebelabai supratau kodėl pradedi velti failus ? :D tai tipo jei nepareklamuosi daugiau discorde savo reklamos idesi failus ? :D :D neblogai neblogai :D

Persiskaityk dar kartą ramiai nes rasau kad nepradėtų kaip seniau dėl failų. 

prieš 1 valandą, Ricci parašė:

Apie atidavimą, tai trumpai. Atidavei - reiškiasi jis tampa savininku, todėl gali daryti ką nori. Jeigu leido #reklamos reklamuoti - reikėjo ten ir reklamuotis, o nesimaivyti. O dėl Nitro Boost, tai dažniausiai visur būna netikra, šiuo atveju nieko nenustebinai. Gerai, kad prisipažino ir atėjo žmogiškumas ir atidavė tą žadėtą Nitro Boost.

Savo antram accountui congratz  https://www.part.lt/perziura/baf3d3d19d375b8110645b15ac5f84b271.jpg čia kaip suprantu ne fake prieš daug dienų rinko ane xdd o random pick rodo kita diena ir melagis iškrito ane. Todėl ir 10e doneitino savo kitam acc nes nitro būtų mate kiti ir būtų įtartina. 

Redaguota , nario ♥ Suaugęs Vaikas ♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, ♥ Suaugęs Vaikas ♥ parašė:

Persiskaityk dar kartą ramiai nes rasau kad nepradėtų kaip seniau dėl failų. 

Savo antram accountui congratz  https://www.part.lt/perziura/baf3d3d19d375b8110645b15ac5f84b271.jpg čia kaip suprantu ne fake prieš daug dienų rinko ane xdd o random pick rodo kita diena ir melagis iškrito ane. Todėl ir 10e doneitino savo kitam acc nes nitro būtų mate kiti ir būtų įtartina. 

Mažiau tu jaudinkis dėl tų netikrų konkursų, dalyvavau ir aš. Nei tu, nei aš nelaimėjom - mažiau verk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
35 minutes prieš, Ricci parašė:

Mažiau tu jaudinkis dėl tų netikrų konkursų, dalyvavau ir aš. Nei tu, nei aš nelaimėjom - mažiau verk.

Kaip jau įrodymus su mečiau tai mažiau verk ane xdd tik tu nebūk septyneto pakalikas kaip jukyli

dėl repu prašymo ir - rep gal jau geriau patylėsiu nes septynetas verks prašydamas +repu 

Redaguota , nario ♥ Suaugęs Vaikas ♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Ricci parašė:

Mažiau tu jaudinkis dėl tų netikrų konkursų, dalyvavau ir aš. Nei tu, nei aš nelaimėjom - mažiau verk.

Matau tu dar nesupratai jog zmogus atejo ispeti esamus zmones apie Septyneta, jog paskui nebutu dar 5+ temu apie ji ir jo fake veikla. Atejo paaiskino pats Septynetas, manau jau sita tema yra isspresta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...