Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu modifikaciją los-santos mieste. 100eur galutine.


Andrius.027

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1419 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 17 valandas(-ų), Rebeka parašė:

Ammm, o kur aš reiškiausi? Aš ten nei reiškiausi nei kažką dariau. Aš senei žinojau apie projekto ateitį nes ten buvo Chilleris ? ir manęs nepridėk nes aš niekur, niekam, nieko nesakiau ?

Uoj tu.. :D

prieš 14 valandas(-ų), #Andrius# parašė:

Serveris užsidarė, nes nebuvo lankomumo ir man motivacijos nebuvo tobulinti modifikacijos, klaidos visos kurios buvo forume sutvarkytos, vistiek rašinėja į discord kiek daug klaidų, paklausius nei vienos nepasakė, tai nežinau ką jie ten išsigalvoja. Betkokiu atvėju gamemodą peržiūrinėju ir jai ką randu pataisau, galbūt ir naujų darbų įmesiu kol kas norės nusipirkt. PS temą redaguosiu, jai kas naujo atsiras pranešiu.

Prieš kuriant projektą reikėjo pamąstyti ar sugebėsi pritraukti žaidėjų, nes vien geros modifikacijos neužtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atnaujinau kainą, dabar 100euru galutinė daugiau nemažinsiu. Lietuvos rinkai nieko nebekursiu, sampą kartais pažaisiu tam tikruose serveriuose. Pirmas pardavime neinu, jai norit imkit tarpininką, neapgausiu, bet kas nepasitiki kaip sakau tarpininkas jūsų draugas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-05-28 19:34, #Andrius# parašė:

Atnaujinau kainą, dabar 100euru galutinė daugiau nemažinsiu. Lietuvos rinkai nieko nebekursiu, sampą kartais pažaisiu tam tikruose serveriuose. Pirmas pardavime neinu, jai norit imkit tarpininką, neapgausiu, bet kas nepasitiki kaip sakau tarpininkas jūsų draugas.

Patikimas žmogus, sėkmės pardavime, be to gaila kad parduodi projektą nes jis tikrai vertas yra daugiau negu 150€, tie lietuviai paprasčiausiai įdomus yra... Vienas sako daug bug'ų buvo serveryje, bet forume bug'ų ar DC temoje nemačiau jokiu parašymų kad ten yra daugybe klaidų, be to jeigu atsirasdavo tu jas sutaisydavai - problemų nemačiau tame... Man tik keista kai paskaičiau komentarus viršuje rašę visokie RANDOMAI žmonės kad projektas nėra nieko vertas t.y tiek pinigų, be to kažkaip perėjau per temas kur SA-MP modifikacijas ieško, ir nemažai rašę jog tu EDIT už 100€ normalaus nepaimsi. O čia nuo 0 lapo kurtas projektas ir taip žmonės rašo nesąmonės kad visiškai neįvertina žmogaus darbo - tik peikimai girdys... Aš sakau 150€/minimum parduok, nes ką rašo tie lietuviai 0 yra verti. Daugumai patinka kad padėta ant lėkštutės viskas būtų padėta.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), #Hooligan parašė:

Patikimas žmogus, sėkmės pardavime, be to gaila kad parduodi projektą nes jis tikrai vertas yra daugiau negu 150€, tie lietuviai paprasčiausiai įdomus yra... Vienas sako daug bug'ų buvo serveryje, bet forume bug'ų ar DC temoje nemačiau jokiu parašymų kad ten yra daugybe klaidų, be to jeigu atsirasdavo tu jas sutaisydavai - problemų nemačiau tame... Man tik keista kai paskaičiau komentarus viršuje rašę visokie RANDOMAI žmonės kad projektas nėra nieko vertas t.y tiek pinigų, be to kažkaip perėjau per temas kur SA-MP modifikacijas ieško, ir nemažai rašę jog tu EDIT už 100€ normalaus nepaimsi. O čia nuo 0 lapo kurtas projektas ir taip žmonės rašo nesąmonės kad visiškai neįvertina žmogaus darbo - tik peikimai girdys... Aš sakau 150€/minimum parduok, nes ką rašo tie lietuviai 0 yra verti. Daugumai patinka kad padėta ant lėkštutės viskas būtų padėta.

Ne nu... man keista klausyt tuos komentarus, kad modas rašytas nuo tuščio lapo, visgi pagrindas imtas ir vgp-life ir liberčio. Vos tik užėjus į projektą tai mačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Dyzelis178 parašė:

Ne nu... man keista klausyt tuos komentarus, kad modas rašytas nuo tuščio lapo, visgi pagrindas imtas ir vgp-life ir liberčio. Vos tik užėjus į projektą tai mačiau.

Ne projektas buvo rašomas nuo Blank poperiaus, bet gal idėjos kažkokios semtos gali būti panašios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1419 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...