Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bent senus procesorius, iki Intel Core pirmos kartos, man rodos, buvo galima overclockinti visus. Paskui po Sandy Bridge (Intel 2000) buvo galima overclockinti tik su raidė K gale (ix-xxxxK). Dar žinoma, tam reikalinga ir moitininė, kuri ta overclock palaikytu, bent dabar, tai Intel atveju reikėtų Zxxx moitininės, o AMD atveju Bxxx arba Xxxx. Kai kuriuos Intel procesorius be K raidės, taip pat, įmanoma overclockinti su Zxxx moitininė, bet tam reikia arba custom arba senu BIOS bei ten daugiau užsiknisimo. AMD atveju, beveik visus procesorius gali overclockinti, tik AMD Athlon, kai kuriu, man rodos, negali.

O šiaip, trumpai overclock pavadinčiau papildomu galios išspaudimu ir tiek. Šiek tiek procesoriaus gyvenimo laiką sumažina, bet iki to laiko tu jau procesorių būsi greičiausiai atsinaujinęs ir tas procesorius dar kelis metus gyvens kieno nors kito rankose.
 

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

36 minutes prieš, darrel. parašė:

Bent senus procesorius, iki Intel Core pirmos kartos, man rodos, buvo galima overclockinti visus. Paskui po Sandy Bridge (Intel 2000) buvo galima overclockinti tik su raidė K gale (ix-xxxxK). Dar žinoma, tam reikalinga ir moitininė, kuri ta overclock palaikytu, bent dabar, tai Intel atveju reikėtų Zxxx moitininės, o AMD atveju Bxxx arba Xxxx. Kai kuriuos Intel procesorius be K raidės, taip pat, įmanoma overclockinti su Zxxx moitininė, bet tam reikia arba custom arba senu BIOS bei ten daugiau užsiknisimo. AMD atveju, beveik visus procesorius gali overclockinti, tik AMD Athlon, kai kuriu, man rodos, negali.

O šiaip, trumpai overclock pavadinčiau papildomu galios išspaudimu ir tiek. Šiek tiek procesoriaus gyvenimo laiką sumažina, bet iki to laiko tu jau procesorių būsi greičiausiai atsinaujinęs ir tas procesorius dar kelis metus gyvens kieno nors kito rankose.
 

Tai, man siūlytai overclockinti procesoriu?

Cpu:  Intel(R) Core(TM) i5-8300H CPU @ 2.30GHz

Gpu: GeForce GTX 1050 Ti

Bei btw, kaip?

(redaguota)
5 minutes prieš, ➦Dovydas. parašė:

Tai, man siūlytai overclockinti procesoriu?

Cpu:  Intel(R) Core(TM) i5-8300H CPU @ 2.30GHz

Gpu: GeForce GTX 1050 Ti

Bei btw, kaip?

Kadangi pas tave laptopas (matau iš procesoriaus), tai vien dėl to net nerekomenduočiau overclockinti, kadangi overclock'as priverčia procesorių imti daugiau elektros, taip iškarto kyla jo temperatūra. O nešiojami ir taip dažniausiai ant aukštų temperatūrų sėdi. Taip pat, daugelis nešiojamų gamintojų, turi labai ribotus BIOS, kad viso to overclock išvengti, nes paskui pusė jų sudega dėl to, nes overclockina be saiko. O pats procesorius, jei neklystu, nepalaiko overclock.

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Kadangi pas tave laptopas (matau iš procesoriaus), tai vien dėl to net nerekomenduočiau overclockinti, kadangi overclock'as priverčia procesorių imti daugiau elektros, taip iškarto kyla jo temperatūra. O nešiojami ir taip dažniausiai ant aukštų temperatūrų sėdi. Taip pat, daugelis nešiojamų gamintojų, turi labai ribotus BIOS, kad viso to overclock išvengti, nes paskui pusė jų sudega dėl to, nes overclockina be saiko. O pats procesorius, jei neklystu, nepalaiko overclock.

Overclockinti gal ir neina, bet eina išjungti turbo boostą ir privesti cpu dirbti visą laiką ant maksimalių dažnių. Bet čia tokius dalykus daryti tik ant desktop cpu, kur yra normalus aušinimas. 

prieš 2 valandas(-ų), qrad parašė:

Overclockinti gal ir neina, bet eina išjungti turbo boostą ir privesti cpu dirbti visą laiką ant maksimalių dažnių. Bet čia tokius dalykus daryti tik ant desktop cpu, kur yra normalus aušinimas. 

Man tik įdomu, kokia iš to nauda? :D Ogi jokios...

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2234 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...