Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pagalba del neigiamo. Ka daryti?


Guminukas3336

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mokaus 7 klaseje gimnazijoje. Is pirmo pusmecio isejo neigiamas is matematikos. Is antro ,metinio irgi jau iseina neigiamas. Neseniai gavau laiska is administracijos kad jaigu baigsiu ir si pusmeti neigiamu neperkels į aukstesne klase. Nezinau ka daryt gal kas patarkit? (Aukletojos matematikos mokytojos nuomone apie mane ne kokia ) ar bus galima eiti pataisu vietoj palikimo antrais metais? ir keliu mokytoju nuomone apie mane nekokia ar tai labai svarbu perkeliant i aukstesne klase?

94B34EDA-A686-4663-A612-40C584B3E185.jpeg

Redaguota , nario Guminukas3336
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aišku kad pataisos laukia :D Net gi su neigiamu perkels, tiesiog neperkels jai turėsi metiniam daugiau kaip 3 neigiamus man rodos :D Bet dėl vieno tikrai perkels ir duos pataisų. Man irgi kažkada senai taip sakė sakė, bet taip ir liko tik žodžiai. Bet manau kad ir blogai sutari su mokytoją gali paprašyti darbų papildomų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kukme1steris. parašė:

Tai aišku kad pataisos laukia :D Net gi su neigiamu perkels, tiesiog neperkels jai turėsi metiniam daugiau kaip 3 neigiamus man rodos :D Bet dėl vieno tikrai perkels ir duos pataisų. Man irgi kažkada senai taip sakė sakė, bet taip ir liko tik žodžiai. Bet manau kad ir blogai sutari su mokytoją gali paprašyti darbų papildomų.

Aciu :Dd jau tikrai begalo pergyvenu del to likimo antrais metais. 

3 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Tai aišku kad pataisos laukia :D Net gi su neigiamu perkels, tiesiog neperkels jai turėsi metiniam daugiau kaip 3 neigiamus man rodos :D Bet dėl vieno tikrai perkels ir duos pataisų. Man irgi kažkada senai taip sakė sakė, bet taip ir liko tik žodžiai. Bet manau kad ir blogai sutari su mokytoją gali paprašyti darbų papildomų.

Beje jaigu mokytoju nuomone apie tave ne kokia ar tai taip pat labai svarbu perkeliant i aukstesne klase?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Guminukas3336 parašė:

Aciu :Dd jau tikrai begalo pergyvenu del to likimo antrais metais. 

Beje jaigu mokytoju nuomone apie tave ne kokia ar tai taip pat labai svarbu perkeliant i aukstesne klase?

Jie negali tau kelti problemų jai jiems nepatinki dėl savo išvaizdos, bet jai tavo elgesys kelia problemų, tada gali tiesiog pašalinti iš mokyklos, o dėl vieno neigiamo net jai ir neisi pataisų tikrai nepaliks, bet aišku siūlau vis tiek nueiti ir taisytis, ypač 7 klasėje nieko sunkaus ten. O vėliau gailėsiesi kad nesistengei ir nesimokei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Kukme1steris. parašė:

Jie negali tau kelti problemų jai jiems nepatinki dėl savo išvaizdos, bet jai tavo elgesys kelia problemų, tada gali tiesiog pašalinti iš mokyklos, o dėl vieno neigiamo net jai ir neisi pataisų tikrai nepaliks, bet aišku siūlau vis tiek nueiti ir taisytis, ypač 7 klasėje nieko sunkaus ten. O vėliau gailėsiesi kad nesistengei ir nesimokei.

Aciu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Guminukas3336 parašė:

Nezinau ka daryt gal kas patarkit?

Mokykis *Myliu SuperGames.lt*. Jei 7 klasėj negali teigiamo gaut, tai kas bus devintoj, dešimtoj? Pats turėjau problemų su matematika, bet jei tiksliai prisimenu, tai iki 6, 7 klasės dar labai nesunki buvo matematika, tai jei dabar nebandysi pasimokyt ir taisyt pažymio dar nesibaigus mokslo metam, bus tik blogiau ateityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Inn#Progress parašė:

Mokykis *Myliu SuperGames.lt*. Jei 7 klasėj negali teigiamo gaut, tai kas bus devintoj, dešimtoj? Pats turėjau problemų su matematika, bet jei tiksliai prisimenu, tai iki 6, 7 klasės dar labai nesunki buvo matematika, tai jei dabar nebandysi pasimokyt ir taisyt pažymio dar nesibaigus mokslo metam, bus tik blogiau ateityje.

Aciu

Taip pat gal kas zinote ar mokytoja gali atsisakyti pataisu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, FancySocks parašė:

Patarciau viena dalyka. Rodyk iniciatyva, kad nori taisytis ir t.t. stenkis palaikyti gerus rysius su mokytoju. Jokiu budu nepradek konfliktu ir nesisakok su mokytojais, geriau viska stenkis ispresti graziai, taip ir mokytojai tau bus atlaidesni ir praleis 100% :)

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakysiu tiesiai šviesiai, tiesiog nebūk lo.hu ir bendrauk normaliai su mokytojais, pradėk rimčiau mokytis. Pats turiu pora klasiokų, kurie jau pora metų visiškai *Myliu SuperGames.lt* ant mokslų ir galiu pasakyti, iki gero tai nepriveda. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jeigu tingi mokytis tai bent bandyk ta daryt. kita ko bandyk savireisktis mokydamasis bent jau 2-3 papildomas uzsienio kalbas neskaitant rusu/vokieciu/lenku su anglu kalba. jeigu tektu isvykt i uzsieni tai tau pravers, ypac UK... daugiataute salis ligi siolei beto rumuna kalba ganetinai svarbi turint nekvalifikuota darba-galetum jeigu matys zmoniska poziuri ir pakilt pareigose iki superwiserio ar team leaderio ir pan. nebuk l0peta. taipogi tie patys mokytojai su savo nuomone prisisnekes veliau jeigu  jiems tektu susidurt su tavim uzsienyje ateity, aisku tam kada nors ivykus ypac zinant jog tai ju mokinys turi galva kuri keike. sakau is patirties-dalis mokytoju vyresnio amziaus senamadiski, istrige akmens amziuje. issilavinimas visad reikalingas taciau zmogus realiai neturi patirties eiti toliau. mano darbe kol buvau uk yra pana kalbanti 8iomis kalbomis lietuvaite o jai kazkur tik 27-32metai. konkretaus amziaus nezinau.

bet svarbiausia tai, neleisk lipti ant sprando mokykis stenkis bet netapk mokytojos pastumdeliu-vyresni perzengia ribas neretai, sakau is patirties. vienintelis budas juos nusodint yra padaryt taip kad taves nekestu ir susiprotetu kad uz savo ilga liezuvi atsakys ateityje nors tau nereiks net pirsto pajudint. visi sitie savi teismai yra lietuviskos kulturos degradacija. viskas buna gerai ligi kol neprieini ribos kada kazkam kantrybe plys ir tave ims del visko kaltint nors patys prisidirbe bus. tiesiog nesigilink i tai ir siek savo tikslu, bet nenuleisk ranku mokslams. vyresnis zmogus man ne visad yra autoritetas ypac zinant kad jis toliau nebejudes ir tenkinas tuo ka turi kad ir kokiu budu tai pasieke, jie nebegali daugiau tobulet. 

ypac jeigu mokytoja yra moteris tada nenustebk kad liezuvio uz dantu neprilaikys ir prisnekes ko nereikia. moterys pirma padaro poto pagalvoja ka padare ypac kai joms ima svilt. ir bando save pateikt aukomis, nesigilink i mokytoju nesamones. 

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Synthwavez parašė:

jeigu tingi mokytis tai bent bandyk ta daryt. kita ko bandyk savireisktis mokydamasis bent jau 2-3 papildomas uzsienio kalbas neskaitant rusu/vokieciu/lenku su anglu kalba. jeigu tektu isvykt i uzsieni tai tau pravers, ypac UK... daugiataute salis ligi siolei beto rumuna kalba ganetinai svarbi turint nekvalifikuota darba-galetum jeigu matys zmoniska poziuri ir pakilt pareigose iki superwiserio ar team leaderio ir pan. nebuk l0peta. taipogi tie patys mokytojai su savo nuomone prisisnekes veliau jeigu  jiems tektu susidurt su tavim uzsienyje ateity, aisku tam kada nors ivykus ypac zinant jog tai ju mokinys turi galva kuri keike. sakau is patirties-dalis mokytoju vyresnio amziaus senamadiski, istrige akmens amziuje. issilavinimas visad reikalingas taciau zmogus realiai neturi patirties eiti toliau. mano darbe kol buvau uk yra pana kalbanti 8iomis kalbomis lietuvaite o jai kazkur tik 27-32metai. konkretaus amziaus nezinau.

bet svarbiausia tai, neleisk lipti ant sprando mokykis stenkis bet netapk mokytojos pastumdeliu-vyresni perzengia ribas neretai, sakau is patirties. vienintelis budas juos nusodint yra padaryt taip kad taves nekestu ir susiprotetu kad uz savo ilga liezuvi atsakys ateityje nors tau nereiks net pirsto pajudint. visi sitie savi teismai yra lietuviskos kulturos degradacija. viskas buna gerai ligi kol neprieini ribos kada kazkam kantrybe plys ir tave ims del visko kaltint nors patys prisidirbe bus. tiesiog nesigilink i tai ir siek savo tikslu, bet nenuleisk ranku mokslams. vyresnis zmogus man ne visad yra autoritetas ypac zinant kad jis toliau nebejudes ir tenkinas tuo ka turi kad ir kokiu budu tai pasieke, jie nebegali daugiau tobulet. 

Nesakyčiau, kad visi mokytojai yra tokie :D Nuo 0 iki 10 klasės, esu sutikęs, gal tik kelis mokytojus, kurie tikrai yra tragedija. Viena matematikos mokytoja, kuri ir buvo mano auklėtoja nuo 5 iki 8 klasės, vat ten tai buvo tragedija. Ant kiek ji klasiokų stumdavo, vienam net sakė eiti į profkę, nes ateities jis gimnazijoje vis vien neturi, jis vis vien nuėjo į gimnaziją ir sakyčiau jam neblogai sekasi. Nesimoko žinoma dešimtukais, bet ir ne ketvertais. Buvo ir dar kita matematikos mokytoja, kuri pirma pusmeti devintoj klasėj pavadavo normalia mokytoja, nes ji sirgo. Ta irgi, vos nekiekviena pamoka primindavo, kokie mes visi lopai nieko nemokantys :D Bet grįžus normaliai mokytojai, nesvarbu, ar tu darai durnas klaidas ar ne, ji tau vis vien padės, paaiškins ir dar tuo pačiu kartu su visais ir tavimi pasijuoks, bet iš to kažkokios tragedijos nedarys. O ir dar daug kitų mokytojų teko turėti puikių, su kuriais per pamokas galėdavai ir normaliai pabendrauti ir kurie visada buvo pasiruošė padėti.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, darrel. parašė:

Nesakyčiau, kad visi mokytojai yra tokie :D Nuo 0 iki 10 klasės, esu sutikęs, gal tik kelis mokytojus, kurie tikrai yra tragedija. Viena matematikos mokytoja, kuri ir buvo mano auklėtoja nuo 5 iki 8 klasės, vat ten tai buvo tragedija. Ant kiek ji klasiokų stumdavo, vienam net sakė eiti į profkę, nes ateities jis gimnazijoje vis vien neturi, jis vis vien nuėjo į gimnaziją ir sakyčiau jam neblogai sekasi. Nesimoko žinoma dešimtukais, bet ir ne ketvertais. Buvo ir dar kita matematikos mokytoja, kuri pirma pusmeti devintoj klasėj pavadavo normalia mokytoja, nes ji sirgo. Ta irgi, vos nekiekviena pamoka primindavo, kokie mes visi lopai nieko nemokantys :D Bet grįžus normaliai mokytojai, nesvarbu, ar tu darai durnas klaidas ar ne, ji tau vis vien padės, paaiškins ir dar tuo pačiu kartu su visais ir tavimi pasijuoks, bet iš to kažkokios tragedijos nedarys. O ir dar daug kitų mokytojų teko turėti puikių, su kuriais per pamokas galėdavai ir normaliai pabendrauti ir kurie visada buvo pasiruošė padėti.

as praeitam pranesime siektiek paatviravau, bet patikek-zmogus savo tikraji veida parodys tik tada kai jam ims subine svilti. esu mates kaip zmogus kuris man padejo ar pan eme elgtis kaip su niekuo ir galu gale sau prisidare dar daugiau, galiausiai bande kalte versti man kadangi nenori pripazint savo klaidu. zmones lojo ir los, mokytojai pastoviai mokinius apkalba ypac moterys, ypatingai momentais kai jos susitinka prie kavos. gali but visiskas *Myliu SuperGames.lt* tiek gyvenime tiek mokykloje, bet daugkas atsiskleidzia atsidurus uzsienyje ar kitoje visuomeneje neisprastoje iprastam gyvenimo budui ne tik kiek pasieki bet ir kaip sugebi issirangyt is kvailiausiu situaciju kur tau bando visa kalte suverst. ir galiausiai tiems zmonems tenka uz viska atsakyt kai tu pasisalini is ju debilisko rato.

paimkim praktiskai nekvalifikuota darba uzsienyje tiek uk tiek kitur-dauguma zmoniu dirbanciu per lietuvius buna narkomanai ar arkoholikai arba su laiku tokiais tampa. nueje i kitatauti kolektyva kur vadovybe salies gyventoju kur jie dirba-neretai viskas baigiasi jiems patiems blogiau uz sitas problemas. UK pas mane darbuose kategoriskas NE tiek alkoholikams tiek narkomanams, privartojai kokio heroino ar zolytes ir tave prigavus darbe ar ivykus incidentui-susizeidus ar suzalojus kita, kazka sugadinus. gauni drug ir alko testa paimant seiliu. galiausiai supildomas reportas ir buni kita diena ismestas is darbo. tokiu maciau N skaiciu ir nei vienas is tu zmoniu daugiau nebebuvo taip pat siltai priimtas atgal dirbti nors ir grizo i to pacio managerio kolektyva su siektiek pakitusiais darbuotojais. kadangi ziures i zmogu kaip neatsakinga o ta istaisyt bus labai sudetinga. tarp lietuviu apskritai yra cackinamasi su sitais  zalingais iprociais-tai tape jau kaip rutina, tokius nevykelius kaiptik ir surenka dirbti kadangi gali isnaudot nesvarbu kad jie sukelia pavoju ne tik sau bet ir kitu sveikatai bei gerovei. pats dirbes esu ir gyvenes tokiam kolektyve, nei uz ka daugiau negrizciau.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mokyklinis matematikos kursas yra labai lengvas, ypač žemesnėse klasėse. Turėk noro ir išmoksi. Vaikams dažniausiai atrodo kitaip, bet, iš patirties, jeigu mokytojas tavęs nemėgsta, tai 99% būna tavo kaltė, matyt kažkada užsirovei, elgeisi nepagarbiai ar pan. Parodyk, kad tau rūpi, kad nori išmokti, kad gerbi mokytoją, sąžiningai stenkis atlikti darbus, ne paskubom, ir viskas bus gerai. Dėl vieno neigiamo nepaliks kartoti metų, bet eik pataisų ne iš reikalo, o pabandyk iš tikrųjų kažką išmokti, kitais metais bus lengviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, tepalas parašė:

Mokyklinis matematikos kursas yra labai lengvas, ypač žemesnėse klasėse. Turėk noro ir išmoksi. Vaikams dažniausiai atrodo kitaip, bet, iš patirties, jeigu mokytojas tavęs nemėgsta, tai 99% būna tavo kaltė, matyt kažkada užsirovei, elgeisi nepagarbiai ar pan. Parodyk, kad tau rūpi, kad nori išmokti, kad gerbi mokytoją, sąžiningai stenkis atlikti darbus, ne paskubom, ir viskas bus gerai. Dėl vieno neigiamo nepaliks kartoti metų, bet eik pataisų ne iš reikalo, o pabandyk iš tikrųjų kažką išmokti, kitais metais bus lengviau.

Aciu:)

3 minutes prieš, tepalas parašė:

Mokyklinis matematikos kursas yra labai lengvas, ypač žemesnėse klasėse. Turėk noro ir išmoksi. Vaikams dažniausiai atrodo kitaip, bet, iš patirties, jeigu mokytojas tavęs nemėgsta, tai 99% būna tavo kaltė, matyt kažkada užsirovei, elgeisi nepagarbiai ar pan. Parodyk, kad tau rūpi, kad nori išmokti, kad gerbi mokytoją, sąžiningai stenkis atlikti darbus, ne paskubom, ir viskas bus gerai. Dėl vieno neigiamo nepaliks kartoti metų, bet eik pataisų ne iš reikalo, o pabandyk iš tikrųjų kažką išmokti, kitais metais bus lengviau.

O jaigu net gimnazijoje sako kad paliks antrais metais administracija jai neigiama isves, tai tiesa?pas mane tik vienas is matematikos neigiamas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu realiai 7 klasej tureti neigiama is matematikos yra didziulis apsileidimas ir apskritai ne tik is matematikos. As 10 klasej visiskai nesimokindamas dar kazkaip islaikiau 6, tai neisivaizduoju kaip imanoma taip apsileisti. Dabar tiesiog rodyk nora, kad stengiesi mokintis ir daryti uzduotis. Jeigu kazko nesupranti, tai nenumesk, o paprasyk, kad paaiskintu. Pats turejau neigiama is chemijos, nes tai turbut vienintelis mokslas, kuriame visiskai nieko negaliu parasyti ir esu visiskai *Myliu SuperGames.lt*, bet pradejus rodyti iniciatyva ir nora bent kazka kazkiek padaryti, tai mokytoja isvede tuos 4 ir dabar rami galva. Siaip tikrai mokykis, nes jeigu taip ir toliau, tai 8 klases kursa galesi kartoti kelis metus is eiles. Jeigu jau tikrai yra zjbal ant tu mokslu, tai pasistenk isbuti tas 10 klasiu ir pedink i pole ar uzsieni, nes realiai nezinau ka dar tau pasiulyti. Cia jau tikrai pasakymas, kad nesupranti nepades, nes toje 7 klaseje nera ko moketi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man dar neteko matyti ar girdėti, kad žmogus turėtų neigiamą mokykloje ar gimnazijoje, tai juk čia mokykla/gimnazija, kas ten gali būti sudėtingo, nusirašinėti gali, pasiimti atsakymus iš kitų klasių? ;D eik į profkę tada, ten bus lengviau, jeigu čia per sunku ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...