Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip greičiau užfiksuoti geriausias akimirkas


duke

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1449 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip greičiau užfiksuoti geriausias akimirkas ?

Sveikučiai, daug kur esu pastebėjęs, kad kiekvienas žaidėjas, ar tai norint užblokuoti žaidėją ar išsisaugoti geriausias akimirkas žaidžiant naudoja filmavimo programas kaip "bandicam" "GeForce Experience" ir pan. Tai siūlyčiau jums parsisiūsti medal.tv pats asmeniškai ją naudoju ir yra labai lengva, bei patogu.

Kaip viskas veikia ?

  • Programoje galima nustatyti kiek laiko galima filmuoti, t.y. 15 sekundžių, 30 sekundžių, 45 sekundes, 60 sekundžių ir t.t.
  • Norint užfiksuoti akimirką, tiesiog turi praeiti ta norima užfiksuoti akimirka ir tada paspaudžiate F8 ir vaizdo įrašas automatiškai atsidurs jūsų medal.tv profilyje.
  • Nuėjus į jūsų profilį galite pavadinti vaizdo įrašą kaip jūs norite.
  • Išsisaugoje vaizdo įrašą galite jį "sueditinti".

Programos atsisiuntimas

P.S. Jei prireiks kokios pagalbos su šia programa, kreipkitės į AŽ.
Taip pat atsiprašau moderatoriai, jei ne į ta skiltį pataikiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, SometimesHappy parašė:

Paaiškinsiu keliais žodžiais, specialiai tau, tai yra patogiau ir greičiau.

Kuom? GeForce Experience tu taip pat naudodamas paspaudi tiesiog viena mygtuką ir tu pradėdi įrašinėti ir ten taip pat gali redaguoti vaizdo įrašą... O tas faktas, kad įkelia į kažkokią neaiškia paskyrą, nieko nepagerina... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Kuom? GeForce Experience tu taip pat naudodamas paspaudi tiesiog viena mygtuką ir tu pradėdi įrašinėti ir ten taip pat gali redaguoti vaizdo įrašą... O tas faktas, kad įkelia į kažkokią neaiškia paskyrą, nieko nepagerina... 

Bet tai nufilmavus kad ir su tuo GeForce Experience tu turi įkelti vaizdo įrašą į YT, o per medal.tv gali tiesiog iškart pasidalinti juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, SometimesHappy parašė:

Bet tai nufilmavus kad ir su tuo GeForce Experience tu turi įkelti vaizdo įrašą į YT, o per medal.tv gali tiesiog iškart pasidalinti juo.

Kaip ir sakiau, kad jis iškarto įkelia į kažkokią neaiškią platformą, tai nieko nepagerina + jeigu jis kelia įrašus žaidimo metų, tai dar ir ping'as kyla. Tai aš jau geriau sugaišiu papildomų 30 s. keldamas į Youtube, nei nenaudosiu niekam neįdomia platformą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, darrel. parašė:

Kuom? GeForce Experience tu taip pat naudodamas paspaudi tiesiog viena mygtuką ir tu pradėdi įrašinėti ir ten taip pat gali redaguoti vaizdo įrašą... O tas faktas, kad įkelia į kažkokią neaiškia paskyrą, nieko nepagerina... 

Asmeniskai as turiu problema su shadowplay'um, kad nuleidus kazkoki tai zaidima kelis kartus man susibugina jis ir tenka zaidima perjungti, kitu atveju neveiks. Rasiau naujus driverius, rasiau naujus windowsus ir ka galiu pasakyti - same shit. O as esu vienas is tu zmoniu, kurie numire megsta prascrollinti pro fb, chatus, skelbimus ar dar kazka, tai pasakymas, kad nenuleidinet nepades.

Kazkada buvau parsisiuntes medal, nes maciau yt reklamoj, bet tiesiog uzsiregistravau ir niekada nera teke naudoti. Taigi klausimas temos autoriui: ar nera tarp medal sios pacios klaidos, kad nuleidus kelis kartus zaidima tektu ji vel perjungti, jog sistema veiktu? ar cia tektu isbandyti jau paciam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Orion parašė:

Asmeniskai as turiu problema su shadowplay'um, kad nuleidus kazkoki tai zaidima kelis kartus man susibugina jis ir tenka zaidima perjungti, kitu atveju neveiks. Rasiau naujus driverius, rasiau naujus windowsus ir ka galiu pasakyti - same shit. O as esu vienas is tu zmoniu, kurie numire megsta prascrollinti pro fb, chatus, skelbimus ar dar kazka, tai pasakymas, kad nenuleidinet nepades.

Kazkada buvau parsisiuntes medal, nes maciau yt reklamoj, bet tiesiog uzsiregistravau ir niekada nera teke naudoti. Taigi klausimas temos autoriui: ar nera tarp medal sios pacios klaidos, kad nuleidus kelis kartus zaidima tektu ji vel perjungti, jog sistema veiktu? ar cia tektu isbandyti jau paciam?

Pats žaidžiu pasijungęs žaidimą ir šią programą, kiek kartų nuleisdavau žaidimą, viskas yra tvarkoje, nieko nereikia perjungti iš naujo kad programa veiktų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), darrel. parašė:

Kaip ir sakiau, kad jis iškarto įkelia į kažkokią neaiškią platformą, tai nieko nepagerina + jeigu jis kelia įrašus žaidimo metų, tai dar ir ping'as kyla. Tai aš jau geriau sugaišiu papildomų 30 s. keldamas į Youtube, nei nenaudosiu niekam neįdomia platformą.

Žodžiu, dėl šito dalyko aš tau galiu pasakyti tikrai kad pats naudojau ir man patogu buvo, tas geforce shadow play man patiko ir naudojau labai ilgą laiką, tačiau dabar suradęs medal.tv platforma aš jo nebenaudoju nebent reik ilgesnių įrašų. Platforma galbūt ir random, tačiau jau yra susirinkus nemažą auditoriją ir pakankamai daug kas naudoja, ties kėlimais ir įrašymais tai tu paspaudi F8 tau įrašo į profilį, tačiau tu tą video profilyje matysi tik po žaidimo išjungimo ( Nežinau galbūt yra funkcija kad iškart matyti, nesidomėjau ) Ir tada galėsi jį įkelt, jo iškart nekels tik nufilmavus, kadangi prieš įkeldamas gali pasiredaguoti ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1449 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...