Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau žmonių į partnerius!


Extr3me

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 509 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  Mini žaidimų MineCraft serverio kūrimas!

  ?‍♂️Sveiki, po truputį, apie 2-3 metus ruošiausi kurti MC serverį ir
pagaliau pradėjau dirbti potencialiai. Kurti noriu Lietuvišką mini žaidimų serverį. Kurti mane motyvuoja tai, jog Lietuvoje visai nėra profesionalių serverių. Turiu stiprią idėja, motyvacija ir esu iš prigimties geras strategas. Bet turiu ir daug silpnybių, kurios žinau, kad trugdys man sukurti populiariausią ir unikaliausią serverį Lietuvoje. Tai yra, nenusimanau apie įskiepių kūrimą, nemoku dirbti su grafika, turiu spragų statyme ir neturiu tiek finansų kiek reiktų. Štai ir čia sugalvojau, kaip visa to išvengti. Užsidirbsiu mažiau, bet milžiniškai didesnė tikimybė pasiekti tikslą. Taigi ieškau trijų bendraminčių, kurie turėtų tikslą sukurti žaidžiamiausia serverį Lietuvoje.

------------------

  Į partnerius ieškau:

  • Dizainerio (reklaminės nuotraukos, logotipas ir t.t.)
  • Programuotojo (įskiepių kūrimas, jų tvarkymas ir t.t.)
  • Statybininko (daugiausiai įgudžių reikalaujantys statybų darbai)
  • Ir galiausiai aš pats būčiau marketingistas, dirbčiau su finansais, kurčiau aprašymus, būčiau atsakingas už idėjas, vesčiau komandos susirinkimus ir t.t.

Taip susidėlioja darbus ir taip pat dirbdami vienas kitam padedant, manau galim sukurti šedevrą.

  Jau yra:

  • Idėja
  • Planai
  • Pavadinimas
  • Serverio sukonfigūruotas discord’as
  • 2 patikimi pagalbininkai, kurie šiek tiek prisidėtų prie serverio kūrimo ir jo egzistavimo (statybos, prižiūrėjimas, naujos idėjos ir visi kiti smulkūs darbai)

Darbo sistema, kurią dabar noriu padaryti būtų: 4 organizatoriai (savininkai) ir 2-4 moderatoriai (2 itin patikimi moderatoriai jau yra).

------------------

  Taigi, reikia visiškų MineCraft veteranų, kurie jau prieš parašant man žinotų į kokį sunkų darbą veliasi bei galėtų prisidėti finansiškai projektui po lygiai. Jei viskas pagal mano planą (4 savininkai), tai kalba eina apie 100-200eurų sukūrimui ir pirmam mėnesiui serverio išleidimui, nuo vieno žmogaus.

☎️Kontaktai: A. el. paštu [email protected] B. discord programoje Extr3me#8570 C. Facebook Juozas Žitkovas

Spoiler

Trumpai:

Misija - būti įdomiu serveriu, kuris pasižymėtu profesionalumu, patogumu, unikalumu. Vizija - būti populiariausiu serveriu Lietuvoje.

 

Redaguota , nario Extr3me
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Playaa parašė:

@Lipalas šitas yra geras statybininkas, pastatė Bizos bokštą, Vilniaus televizijos bokštą ir Titaniko laivą, tikras deimantas, užduok ką nori - padarys.

Dėkui už pasiūlymą kolega, tau kai dizaineris šio projekto padarys skrajutes, galėsi jas išdalinti visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Meluojanti parašė:

Koks žmogus norės deti į nežinomą serverį 100-200 eurų. Kur garantija, kad gavus pinigus, nebus išmestas?

Tai labai paprasta, susitinki gyvai, pasirašai sutartį, nueini pas notarą, kuris viską oficialiai patvirtina ir viskas:) gali būti partneris

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 10 valandas(-ų), Meluojanti parašė:

Koks žmogus norės deti į nežinomą serverį 100-200 eurų. Kur garantija, kad gavus pinigus, nebus išmestas?

Labas! Drąsiai galiu pasakyti, kad jokios garantijos net nereikia. Šiame skelbime aš ieškau žmonių su kuriais kurčiau kartu, o ne kurie man padėtų kurti. Tai reiškia, jog visas investicijas susitartume. Tarkim, tas žmogus kuris labiausiai bijo, gali investuoti į dalyką kurio niekaip nepavogsi, pavyždžiui, serverio hostingas. Viską dalinsimės po lygiai ir taip kaip norėsime mes visi.

Blogiausiu atvėju gali atsitikti taip, jog vaikiškai susipyksime, tada projektas turėtų skilti į maždaug lygias dalis. Bet tam ir ieškau kompetetingų žmonių, su kuriais galėtume galvoti apie ateitį, bent penkis metus į priekį.

Redaguota , nario Extr3me
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-04-29 00:46, Scarletas` parašė:

mažos investicijos norint tokio projekto. Ir jei nebus reklamos nebus ir žaidėjų. Geriau darytum anglu rinkai + kur tu tiek savininku dėsi

Matai jei nuo kiekvieno savininko ims po 100-200 eur, tai supratai dėlko tiek savininkų reikia :).

2020-04-22 16:16, Lauris13 parašė:

Na,nesu toks didelis progromuotojas bet galbūt su projektų tikrai padėčiau.Na galim pamėginti :) Kairėje discord'as pridėk daugiau informacijos norėčiau sužinoti apie projektą.

Iš tavo atsiliepimų matosi, koks "esi" programuotojas, jeigu rimtas projektas tokių žmonių kaip tu venkčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-04-22 16:16, Lauris13 parašė:

Na,nesu toks didelis progromuotojas bet galbūt su projektų tikrai padėčiau.Na galim pamėginti :) Kairėje discord'as pridėk daugiau informacijos norėčiau sužinoti apie projektą.

Įdomu koks iš tavęs programuotojas, jei net žmones apipisinėji ant 2.5 euro :Ddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 metų...
2020-04-19 23:34, Extr3me parašė:

  Mini žaidimų MineCraft serverio kūrimas!

  ?‍♂️Sveiki, po truputį, apie 2-3 metus ruošiausi kurti MC serverį ir
pagaliau pradėjau dirbti potencialiai. Kurti noriu Lietuvišką mini žaidimų serverį. Kurti mane motyvuoja tai, jog Lietuvoje visai nėra profesionalių serverių. Turiu stiprią idėja, motyvacija ir esu iš prigimties geras strategas. Bet turiu ir daug silpnybių, kurios žinau, kad trugdys man sukurti populiariausią ir unikaliausią serverį Lietuvoje. Tai yra, nenusimanau apie įskiepių kūrimą, nemoku dirbti su grafika, turiu spragų statyme ir neturiu tiek finansų kiek reiktų. Štai ir čia sugalvojau, kaip visa to išvengti. Užsidirbsiu mažiau, bet milžiniškai didesnė tikimybė pasiekti tikslą. Taigi ieškau trijų bendraminčių, kurie turėtų tikslą sukurti žaidžiamiausia serverį Lietuvoje.

------------------

  Į partnerius ieškau:

  • Dizainerio (reklaminės nuotraukos, logotipas ir t.t.)
  • Programuotojo (įskiepių kūrimas, jų tvarkymas ir t.t.)
  • Statybininko (daugiausiai įgudžių reikalaujantys statybų darbai)
  • Ir galiausiai aš pats būčiau marketingistas, dirbčiau su finansais, kurčiau aprašymus, būčiau atsakingas už idėjas, vesčiau komandos susirinkimus ir t.t.

Taip susidėlioja darbus ir taip pat dirbdami vienas kitam padedant, manau galim sukurti šedevrą.

  Jau yra:

  • Idėja
  • Planai
  • Pavadinimas
  • Serverio sukonfigūruotas discord’as
  • 2 patikimi pagalbininkai, kurie šiek tiek prisidėtų prie serverio kūrimo ir jo egzistavimo (statybos, prižiūrėjimas, naujos idėjos ir visi kiti smulkūs darbai)

Darbo sistema, kurią dabar noriu padaryti būtų: 4 organizatoriai (savininkai) ir 2-4 moderatoriai (2 itin patikimi moderatoriai jau yra).

------------------

  Taigi, reikia visiškų MineCraft veteranų, kurie jau prieš parašant man žinotų į kokį sunkų darbą veliasi bei galėtų prisidėti finansiškai projektui po lygiai. Jei viskas pagal mano planą (4 savininkai), tai kalba eina apie 100-200eurų sukūrimui ir pirmam mėnesiui serverio išleidimui, nuo vieno žmogaus.

☎️Kontaktai: A. el. paštu [email protected] B. discord programoje Extr3me#8570 C. Facebook Juozas Žitkovas

  Parodyti paslėptą tekstą

Trumpai:

Misija - būti įdomiu serveriu, kuris pasižymėtu profesionalumu, patogumu, unikalumu. Vizija - būti populiariausiu serveriu Lietuvoje.

 

Juozai, Juozai, Debile. Nezimazink prie bahūrų, žinau viską. Šlepa tu paskutinė, čiulpi kairę dešine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 509 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...