Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar tiesa


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1366 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, Orion parašė:

Gerai supranti. Su noru viskas įmanoma, tik kartais tam reikia daugiau pastangų.

Nu tikrai negali taip būti, kad visos kažkokios nejasnos. Žinau, pasitaiko visokių, bet tikrai taip negali būti, kad visos vienodos. Jeigu atsitiko vieną kartą, tai nereiškia, kad atsitiks ir antrą. Apskritai, toks jausmas, kad tu nori artimo žmogaus, tačiau net nežinau kaip čia įvardinti... Galbūt per daug tu čia jas stalkini ?:D Aišku, tokius dalykus žinoti yra gerai, bet tiesiog būk chill and give it another try.

Keistų yra pasitaike ne vieną ir ne dvi ir tinderio irgi būdavo nu nieko gero galiu pasakyti. ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seni, dabar karantinas :D Užsiimk kuo nors, kas tave pavers geresniu, mokykis, skaityk, domėkis tuo kas patinka, tiesiog tobulėk, o ne švaistyk laiką verkdamas, kad visos merginos yra *Myliu SuperGames.lt*. Jeigu toks ir esi tuščias, visalaik tik galvoji apie tai, kaip gaut merginą, tai aišku nieko gero čia ir nebus :D Turi būti kažkuom išskirtinis, garantuoju, jog jeigu turėsi smegenų, tai tom merginom nelabai rupės tai, kad neturi pinigų, mašinos ir t.t. :D 

P.S. Pats merginos neturiu :D Tačiau tai nereiškia, jog neturėsiu ir bent jau nešvaistau laiko apie tai vis rašinėdamas, tiesiog produktyviai išnauduoju laiką, ta patį siūlau ir tau ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Is 15tos tokios pat temos matosi jog daugiau nieko is gyvenimo nenori kaip tik susirast drauge, o kai n metu is eiles nesiseko to padaryt jautiesi kaip sudo gabalas, ir sugebi tik bleimint jas, tokios-anokios, nori to, nori ano. Siulyciau pradeti nuo saves, tiesiog pagyvenk sau, ne egzistuot, o gyvent- tai du skirtingi dalykai. Susigalvok sau tikslu kuriu galetum siekt palaipsniui tai turetu nuvyt blogas ir tas depresiskas mintis, tiesiog bandyk tobulet. Uzssimk kazkokia veikla, bl3t pradek vazynet dviraciu, begiot, lankyt gyma. Is situ temu galiu spet jog ir su zmonem nelebai bendrauji, tai lavink soc.igudzius atrodo paprastas dalykas, bet pamatysi kaip tau tai pravers gyvenime. sitos temos lyg prasimas pagalbos, bet padet gali tik pats sau. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-04-11 18:33, Tony_Good parašė:

Sveiki ar tiesa kad šiais laikais yra labai sudėtinga susirasti paprasta mergina ypač kaip dabar daugumai tik rūpi tavo pinigai turtai ar turi masina ar esi gražus ir panašiai aišku manau ir tie visokį socialiniai tinklai daro nemažai įtakos visokį instagramai dar pastebėjau kad joms patinka tie visokį ereliai sustri nagli kurie yra o tie ramesni nelabai yra įdomus joms kurie neveikasto po klubus vakarėlius plotus visokius nes 22 metai ir niekad gyvenime neturėjas merginos kaip čia pasakius dar nekaltas esu o šiais metais bus jau 23m o kad pati mergina uzkalbintu mane nėra niekad to buvę spėju daugumai pasirodysiu nenormalus. ?

Susirasti merginą yra lengva. Tie kurie teigia, kad tai sunku - jie meluoja arba nemoka ieškoti. Štai 100% kaip rasti merginą arba įdomią bendramintę:

  1. Atsisiunti Tinder https://tinder.com/?lang=en
  2. Įsikeli 4-5 nuotraukas
  3. Parašai apie save pilnai (kiek leidžia esami simboliai)
  4. Spaudi Like visiems iš eilės iki limito
  5. 100% surasi merginą per 2-3 dienas
  6. Visada rašyk pirmas, nelauk, kol tau parašys
Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), taki parašė:

Susirasti merginą yra lengva. Tie kurie teigia, kad tai sunku - jie meluoja arba nemoka ieškoti. Štai 100% kaip rasti merginą arba įdomią bendramintę:

  1. Atsisiunti Tinder https://tinder.com/?lang=en
  2. Įsikeli 4-5 nuotraukas
  3. Parašai apie save pilnai (kiek leidžia esami simboliai)
  4. Spaudi Like visiems iš eilės iki limito
  5. 100% surasi merginą per 2-3 dienas
  6. Visada rašyk pirmas, nelauk, kol tau parašys

Deja nėra taip lengva rasti tinderi naudoju apie 2 metus ir tekdavo ištrinti tai per naujo susikurti nes nusibosdavo dažniausiai o kad ten visas iš eilės laikinsi nemanau kad greičiau susirasi nes pilna su spaklium negu paprastu merginų kurios nėra gražuolės labai. :) 

prieš 14 valandas(-ų), life55 parašė:

Ateis laikas ir atsiras ta mergina, nestresuok taip baisiai, visokių merginų yra, bet yra ir labai gerų, kurioms rūpi žmogus, o ne pinigai ir t.t. ;)

Kaip ji gali atsirasti papasakok. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Tony_Good parašė:

Deja nėra taip lengva rasti tinderi naudoju apie 2 metus ir tekdavo ištrinti tai per naujo susikurti nes nusibosdavo dažniausiai o kad ten visas iš eilės laikinsi nemanau kad greičiau susirasi nes pilna su spaklium negu paprastu merginų kurios nėra gražuolės labai. :)

Kaip ji gali atsirasti papasakok. ?

kliedesiai! visiški vaikiški kliedesiai.

naudojau Tinder apie 4-5 paras, buvau 8 meet'uose, išdraugavau apie 2 metus, turiu apie 10-15 draugu, kurie draugavo dar ilgiau arba tebedraugauja iki šiol ir visos pažintys buvo per Tinder

Arba tu nemoki bendrauti arba susikeli kvailas nuotraukas. Kad ir kokia tavo išvaizda būtų - susirasti merginą galima greitai (max 3-4 dienos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
18 minutes prieš, taki parašė:

kliedesiai! visiški vaikiški kliedesiai.

naudojau Tinder apie 4-5 paras, buvau 8 meet'uose, išdraugavau apie 2 metus, turiu apie 10-15 draugu, kurie draugavo dar ilgiau arba tebedraugauja iki šiol ir visos pažintys buvo per Tinder

Arba tu nemoki bendrauti arba susikeli kvailas nuotraukas. Kad ir kokia tavo išvaizda būtų - susirasti merginą galima greitai (max 3-4 dienos)

Tai matyt gražuolis vadinamas esi jeigu taip sekasi tau nes toki tai jo būna net 8 pasimatymose netgi daugiau. ? prajuokinai jeigu taip būtų lengva tai tada visi turėtų panas bet realybė yra visai kita dauguma yra labai pasikelusios išlepintos ieško kad bernas turėtų daug pinigų gera masina gražus būtų. ?

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Tai matyt gražuolis vadinamas esi jeigu taip sekasi tau nes toki tai jo būna net 8 pasimatymose netgi daugiau. ? prajuokinai jeigu taip būtų lengva tai tada visi turėtų panas bet realybė yra visai kita dauguma yra labai pasikelusios išlepintos ieško kad bernas turėtų daug pinigų gera masina gražus būtų. ?

Žiūrėk į tai iš kitos perspektyvos. Yra Tinder aprašymas, jame nurodyk priežastį, kodėl naudoji Tinder ir kokio žmogaus jame ieškai, trumpai apibūdink save. Jeigu mergina ieško to paties, ji paspaus tau Like. Šiaip, merginos visada rašo pirmos, nors ir sako "kad niekam beveik nerašo pirmos", tai yra melas ;D Būtinai parašyk, kad patinka sportiniai šokiai arba kad sportuoji, kad skaitai kažkokią literatūra.

Jeigu viską užpildei gerai ir prispaudei Like iki limito, per artimiausias 3-4 valandas turėtum prisirinkti 99+ kas tau paspaudė Like. Tai tikrai yra lengva

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
16 minutes prieš, taki parašė:

Žiūrėk į tai iš kitos perspektyvos. Yra Tinder aprašymas, jame nurodyk priežastį, kodėl naudoji Tinder ir kokio žmogaus jame ieškai, trumpai apibūdink save. Jeigu mergina ieško to paties, ji paspaus tau Like. Šiaip, merginos visada rašo pirmos, nors ir sako "kad niekam beveik nerašo pirmos", tai yra melas ;D Būtinai parašyk, kad patinka sportiniai šokiai arba kad sportuoji, kad skaitai kažkokią literatūra.

Jeigu viską užpildei gerai ir prispaudei Like iki limito, per artimiausias 3-4 valandas turėtum prisirinkti 99+ kas tau paspaudė Like. Tai tikrai yra lengva

esmė tame kad dauguma ten nieko neieško būna for fun kad laiką prastumti ar panašiai su tuo 99+ prajuokinai ten tie gražuoliai tiek gauna tik aš daugiausiai esu gavęs likę apie 13. :D kaip ir sakiau jeigu esi gražuolis tada jo gausi bilekiek like bus tie 99 netgi anksčiau buvau pratęstaves fake susikūriau profilį su gražuolio foto iškarto per dieną 99+ buvo likę ką reiškia gražus būk ir turėsi nemažai likę o jeigu busi paprastas nesi gražuolis turėsi 10 virš likę daugiausiai jau aš šitą dalyką įsitikinau todėl tu klysti galiu pasakyti. ????

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Tony_Good parašė:

esmė tame kad dauguma ten nieko neieško būna for fun kad laiką prastumti ar panašiai su tuo 99+ prajuokinai ten tie gražuoliai tiek gauna tik aš daugiausiai esu gavęs likę apie 13. :D kaip ir sakiau jeigu esi gražuolis tada jo gausi bilekiek like bus tie 99 netgi anksčiau buvau pratęstaves fake susikūriau profilį su gražuolio foto iškarto per dieną 99+ buvo likę ką reiškia gražus būk ir turėsi nemažai likę o jeigu busi paprastas nesi gražuolis turėsi 10 virš likę daugiausiai jau aš šitą dalyką įsitikinau todėl tu klysti galiu pasakyti. ????

duok man bet kokią nuotrauką ir aš tau surinksiu 99+ per 3-4 h. nuo anketos sukūrimo,

mano nuomonė, tu ne tik nemoki savęs pristatyti, bet ir bendrauti nemoki. yra visokios bendravimo psichologijos knygos

tinder'yje išvaizda nėra svarbi norint susipažinti, paspaudęs 100 like 100% kad sutaps bent 30-40%,

jeigu esi turėjęs vos 13 match'ų, tai arba įsidėjęs buvai šleivas nuotraukas arba aprašymas kreivas buvo ;D galimai, kad nesąmones dedi, tai nesąmones ir turi

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, taki parašė:

duok man bet kokią nuotrauką ir aš tau surinksiu 99+ per 3-4 h. nuo anketos sukūrimo,

mano nuomonė, tu ne tik nemoki savęs pristatyti, bet ir bendrauti nemoki. yra visokios bendravimo psichologijos knygos

tinder'yje išvaizda nėra svarbi norint susipažinti, paspaudęs 100 like 100% kad sutaps bent 30-40%,

jeigu esi turėjęs vos 13 match'ų, tai arba įsidėjęs buvai šleivas nuotraukas arba aprašymas kreivas buvo ;D galimai, kad nesąmones dedi, tai nesąmones ir turi

Su bet kokia foto surinksi 99 + likę? :D neįmanoma žmogau. mano nuotraukos buvo paprastos nes nesu gražuolis kažkoks o jeigu desi ilga aprašymą didelė tikimybė kad gali atsirasti discorde pletku kanele jau patyriau šitą as. ?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tony_Good parašė:

Su bet kokia foto surinksi 99 + likę? :D neįmanoma žmogau. mano nuotraukos buvo paprastos nes nesu gražuolis kažkoks o jeigu desi ilga aprašymą didelė tikimybė kad gali atsirasti discorde pletku kanele jau patyriau šitą as. ?

 

 

Pas tave ganėtinai žemas intelektas. Tau kažką aiškinti būtų tas pats kas nusipirkti Ferrari ir gyventi džiiunglėse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, taki parašė:

Pas tave ganėtinai žemas intelektas. Tau kažką aiškinti būtų tas pats kas nusipirkti Ferrari ir gyventi džiiunglėse.

Iš patarimų į patyčias? Jeigu nesutariat abu ir neturit panašios nuomones, nereikia iškart žemint žmogų ir teist, kad jis nemoka to ar ano kaip pavyzdžiui tu moki.. Negalit padėt, patart, tai ir nerašykit nieko, o jeigu patariat ką nors ir nepriema jūsų nuomones, tai ir praleiskit pro akis, bent pabandėt, o jei nenori - nereikia. O šiaip Tony, mažiau rašyk apie tokius asmeninius dalykus tokiam forume, pabandyk apsilankyt draugas, one forumuose ( gal nekonkurentai ten, tai negausiu įspėjimo ) ten gal rasi paprastesnių panelių ( nesilankęs, tai negarantuoju ). :beers::taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
26 minutes prieš, Robke. parašė:

Iš patarimų į patyčias? Jeigu nesutariat abu ir neturit panašios nuomones, nereikia iškart žemint žmogų ir teist, kad jis nemoka to ar ano kaip pavyzdžiui tu moki.. Negalit padėt, patart, tai ir nerašykit nieko, o jeigu patariat ką nors ir nepriema jūsų nuomones, tai ir praleiskit pro akis, bent pabandėt, o jei nenori - nereikia. O šiaip Tony, mažiau rašyk apie tokius asmeninius dalykus tokiam forume, pabandyk apsilankyt draugas, one forumuose ( gal nekonkurentai ten, tai negausiu įspėjimo ) ten gal rasi paprastesnių panelių ( nesilankęs, tai negarantuoju ). :beers::taika:

Nu čia forumo skiltis yra apie viską tai manau nieko blogo čia kad paklausiau o čia pyktis netejau tiesiog žmogus nusikalba nes aš tiek metų išbandęs visokius tinderius baddo draugas.lt flirtas ir panašiai tai geriau žinau kokios merginos yra šiais laikais. :) o dar kaip pasakė kad žmogus su bet kokia išvaizda gali rasti greit mergina tai tuo labiau prajuokino pasakymas šitas. ?

43 minutes prieš, taki parašė:

Pas tave ganėtinai žemas intelektas. Tau kažką aiškinti būtų tas pats kas nusipirkti Ferrari ir gyventi džiiunglėse.

Tu paskaityk ką pats rasai pirma nes nusikalbi totaliai ir tada sakyk kažką man. ? nes jeigu betkokios išvaizdos vaikinas galetu lengvai susirasti mergina tai nebūtų daug vienišų vaikinų beveik visi panas tada turėtų proto bokšte tu. :DDD ?

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Nu čia forumo skiltis yra apie viską tai manau nieko blogo čia kad paklausiau o čia pyktis netejau tiesiog žmogus nusikalba nes aš tiek metų išbandęs visokius tinderius baddo draugas.lt flirtas ir panašiai tai geriau žinau kokios merginos yra šiais laikais. :) o dar kaip pasakė kad žmogus su bet kokia išvaizda gali rasti greit mergina tai tuo labiau prajuokino pasakymas šitas. ?

Tu paskaityk ką pats rasai pirma nes nusikalbi totaliai ir tada sakyk kažką man. ?

Dabar pats konfliktą pratęst bandai, kuris tiesiog nereikalingas, nu tiesiog abu mąstot skirtingai ir nesutarsit vienas su kitu, tai ir nediskutuokit, kuris teisingesnis :hi:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1366 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...