Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Sanwood.lt | Viskas prasideda čia! |IP: samp.sanwood.lt


Aurelijus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

22 minutes prieš, Aurelijus. parašė:

:DD Fenixo tavo turiu vat tikrai platintas.

Ar mes su tavim discord neišsiaiškinom? ar man screen mesti? Nu tu rimtai ? gi paaiškinau ,kad tu klysti čia ne eagle roleplay , bet kilo iš to pačio pagrindo , o iš jo dar trys modai kurie net neveikia normaliai ,o  imti pagrindą nėra nieko blogo... užtat tavo Legendary RP tikrai yra platintas... atrodo viską paaiškinau .. nu nesupranta vaiks ir viskas... plius prie ko čia melongo gm jei jis čia ne prie... ne nu tu sakiai karų nenori , o pats pradedi .. nu aš be žodžių vaikai su jumis. P.S esi laisvas dalintis ale panašiu į mano modą , vistiek jis neveiks normaliai... 7 mėnesiai darbo ir taisymų perdarinėjimų ir su originalaus GM skripteriu... ten pusės komandų nėra arba neveikia ir dard augg baisių dalyku, taip kad beverčiai tavo vaikiški grąsinimai tikrai beverčiai.

Redaguota , nario lapius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Lukas'P03/27/2020

Tikrai ne 
 
 
 
[12:07 AM]
Čia sistemu yra begale
 
 
 
[12:07 AM]
Nei vieno darbo nepažiūrėjot
 
 
 
[12:07 AM]
Na neesmė
 
 
 
09e26844112a220cd9d7cdf8ce067ed9.webp?si

.Misha03/27/2020

tai kad išjungei
tai kad išjungei
 
 
Ten kur tai, kad išjungei turbūt jau ištrynei žemiau ką rašei :DD
Redaguota , nario Aurelijus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Aurelijus. parašė:

Lukas'P03/27/2020

Tikrai ne 
 
 
 
[12:07 AM]
Čia sistemu yra begale
 
 
 
[12:07 AM]
Nei vieno darbo nepažiūrėjot
 
 
 
[12:07 AM]
Na neesmė
 
  
 
09e26844112a220cd9d7cdf8ce067ed9.webp?si

.Misha03/27/2020

tai kad išjungei
tai kad išjungei
 
 
Ten kur tai, kad išjungei turbūt jau ištrynei žemiau ką rašei :DD

Nebesiek skripteri... modifikacijos kūrėjau ar geriau kreiptis kaip į vertėja ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai va, nenoriu čia labai peikti projekto. Bet labai susidomėjau juo ir daug ką sužinojau apie jį. Šiaip labai sudomino pats savininkas ir jo projekto modifikacija. Dauguma žino jog projektai savo sistemas ir t.t. ima iš kitų projektų ( angliškų ir t.t. ) jas perkuria į savotiškas. Bet apie tavo projektą tai nelabai tep pasakyčiau, ir tikrai nesakyčiau kad savotiškom padarei, tikrai hate neskiriu tavo projektui bet tu sistemas Visiškai pasiimi iš kito projekto jų neperkūręs tieisog pakeitęs tam tikrus smulkius dalykus ir jas priskiri kaip savo projektui ir bandai pasiimt sau laurus. Nemanau kad tai yra normalu. Kitas dalykas labai susidomėjau kad visur skirtingais vardais registruojisi tai Lukas, tai Aurelijus, ir t.t. Nu čia okey tavo reikalas. Bet nemanau kad normalu yra imt iš kitų projektų sistemas ( angliškų ) jas priskirti sau. Nes apie tave šiaip sužinojau kad net sistemos normaliai sukoduot negalėjai kurią sukoduotų pradėjantysis koduotojas. Šiaip no hate tikrai nejaučiu nieko. Bet mano manymu projektą jai kuri tai turi normaliai į jį žiūrėt ir bent savų sistemų įdėt. Pas tave to nematau, nekeliam diskusijų jei reikės pateiksiu į discord platformą sistemas kurias savo projekte ale tipo padaręs nors jos angliškos platformos  Sampe yra. Sėkmės projektui ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Rebeka parašė:

Tai va, nenoriu čia labai peikti projekto. Bet labai susidomėjau juo ir daug ką sužinojau apie jį. Šiaip labai sudomino pats savininkas ir jo projekto modifikacija. Dauguma žino jog projektai savo sistemas ir t.t. ima iš kitų projektų ( angliškų ir t.t. ) jas perkuria į savotiškas. Bet apie tavo projektą tai nelabai tep pasakyčiau, ir tikrai nesakyčiau kad savotiškom padarei, tikrai hate neskiriu tavo projektui bet tu sistemas Visiškai pasiimi iš kito projekto jų neperkūręs tieisog pakeitęs tam tikrus smulkius dalykus ir jas priskiri kaip savo projektui ir bandai pasiimt sau laurus. Nemanau kad tai yra normalu. Kitas dalykas labai susidomėjau kad visur skirtingais vardais registruojisi tai Lukas, tai Aurelijus, ir t.t. Nu čia okey tavo reikalas. Bet nemanau kad normalu yra imt iš kitų projektų sistemas ( angliškų ) jas priskirti sau. Nes apie tave šiaip sužinojau kad net sistemos normaliai sukoduot negalėjai kurią sukoduotų pradėjantysis koduotojas. Šiaip no hate tikrai nejaučiu nieko. Bet mano manymu projektą jai kuri tai turi normaliai į jį žiūrėt ir bent savų sistemų įdėt. Pas tave to nematau, nekeliam diskusijų jei reikės pateiksiu į discord platformą sistemas kurias savo projekte ale tipo padaręs nors jos angliškos platformos  Sampe yra. Sėkmės projektui ?

Čia  tas pats kaip ir su Forumo dizainu tas pats sh, sako kad pirko :D Bet kaip pasirodo css'uose kitaip rodo kad atsisiustas. 
plius bugintas xD O sako kad jie iemė pagal užsakymą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Rebeka parašė:

Tai va, nenoriu čia labai peikti projekto. Bet labai susidomėjau juo ir daug ką sužinojau apie jį. Šiaip labai sudomino pats savininkas ir jo projekto modifikacija. Dauguma žino jog projektai savo sistemas ir t.t. ima iš kitų projektų ( angliškų ir t.t. ) jas perkuria į savotiškas. Bet apie tavo projektą tai nelabai tep pasakyčiau, ir tikrai nesakyčiau kad savotiškom padarei, tikrai hate neskiriu tavo projektui bet tu sistemas Visiškai pasiimi iš kito projekto jų neperkūręs tieisog pakeitęs tam tikrus smulkius dalykus ir jas priskiri kaip savo projektui ir bandai pasiimt sau laurus. Nemanau kad tai yra normalu. Kitas dalykas labai susidomėjau kad visur skirtingais vardais registruojisi tai Lukas, tai Aurelijus, ir t.t. Nu čia okey tavo reikalas. Bet nemanau kad normalu yra imt iš kitų projektų sistemas ( angliškų ) jas priskirti sau. Nes apie tave šiaip sužinojau kad net sistemos normaliai sukoduot negalėjai kurią sukoduotų pradėjantysis koduotojas. Šiaip no hate tikrai nejaučiu nieko. Bet mano manymu projektą jai kuri tai turi normaliai į jį žiūrėt ir bent savų sistemų įdėt. Pas tave to nematau, nekeliam diskusijų jei reikės pateiksiu į discord platformą sistemas kurias savo projekte ale tipo padaręs nors jos angliškos platformos  Sampe yra. Sėkmės projektui ?

Prašau čia viešai parodyk ,, anglisku platformu ‘’ sistemas kurios yra mano projekte?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Aurelijus. parašė:

Prašau čia viešai parodyk ,, anglisku platformu ‘’ sistemas kurios yra mano projekte?

Tavo ne tik dizainas yra kopijuotas bet ir sistemos yra imtos iš kitų projektų Lukai, Aurelijau ir kitų daug turinčių vardų asmenybe. Visi tiesą žino ir tosėl pas tave niekas nežaidė nuo 2018 metų. Ir neapsimetinėk durnu, nes visi žino koks tu koduotojas - kuris nemoka pradinių darbų. Moki tik kalbėt o veiksmų atlikt visiškai 0.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Rebeka parašė:

Tavo ne tik dizainas yra kopijuotas bet ir sistemos yra imtos iš kitų projektų Lukai, Aurelijau ir kitų daug turinčių vardų asmenybe. Visi tiesą žino ir tosėl pas tave niekas nežaidė nuo 2018 metų. Ir neapsimetinėk durnu, nes visi žino koks tu koduotojas - kuris nemoka pradinių darbų. Moki tik kalbėt o veiksmų atlikt visiškai 0.

Tai paprašiau įrodymu, bet matomai neturi ju. Del forumo jo sutinku nėra nieko idealaus naujoviško, bet aš kuriu samp projektą o ne sampo foruma taip, kad aiškinti man nereikia kas pas mane kaip. Beje pasakyk kada aš nemokejau kažkokio elementaraus dalyko? Mano vardas pavarde Lukas_Puma pradejo populiareti nuo 2015 metų todel nebūtinai ten buvau aš?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Aurelijus. parašė:

Tai paprašiau įrodymu, bet matomai neturi ju. Del forumo jo sutinku nėra nieko idealaus naujoviško, bet aš kuriu samp projektą o ne sampo foruma taip, kad aiškinti man nereikia kas pas mane kaip. Beje pasakyk kada aš nemokejau kažkokio elementaraus dalyko? Mano vardas pavarde Lukas_Puma pradejo populiareti nuo 2015 metų todel nebūtinai ten buvau aš?

Nu zinok nematyt kad pradejau populereti. O svetainiu tai nemetysiu nes gausi uzblokavima. Kas nores tam pateiksiu i pm ? p.s nesimato reputacijos tavo ? sorry

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Rebeka parašė:

Nu zinok nematyt kad pradejau populereti. O svetainiu tai nemetysiu nes gausi uzblokavima. Kas nores tam pateiksiu i pm ? p.s nesimato reputacijos tavo ? sorry

Tu išvis kažkoks randomas kuris niekam nereikalingas todel nematau tikslo su tavim rašinetis??Beje irodymu aš prašiau kažkaip tai nesiunti ? na suprantu juk neturi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Aurelijus. parašė:

Tu išvis kažkoks randomas kuris niekam nereikalingas todel nematau tikslo su tavim rašinetis??Beje irodymu aš prašiau kažkaip tai nesiunti ? na suprantu juk neturi

Echhh, šiaip ką galiu pasakyt tai Aurelijau, Lukai lyčių neskiri :D šiaip gaila kaip prieš kokius 3-5 metus SA-MP'o platforma buvo gan tokia švari, visi darė savo darbus ( kopijuodavo bet ne taip, atkurdavo savaip ir pridėdavo savų idėjų ), o dabar pamačius tai šita platforma nea, žinai dėl ko? Nes tokie kaip tu visiškai ją sužlugdai kopijuotais darbais ( kuriuos tiesiog į lietuvių kalbą išverti ir viskas ), tos pačios sargo kopijos daugiau nieko nematyt SA-MP'e. Dabar SA-MP'o projektų tiek kiek COVID-19 sergančių ( neįžeidinėju ) viskas okey. Bet tiesiog iš tų begalės SA-MP'o projektų tik retas iškyla. Tavo projekto konkurencija 0 žinai kodėl? nes tavo sistemos visos apskritai kopijuotos tavo visas serveris yra paremtas anglišku kontentu. Aš tavo projekto nei įžeidžiu nei ką. Bet tiesiog kurk savo jeigu toks tikrai rimtas esi ant kodavimo. O šiaip tai malonu mano lytis moteriška ir norėčiau kad vadintai ne randomu, kuris ir t.t. o moteriškai kuri, kuriai, :) ir šiaip pats laikas subręst nes tikrai nesimato iš tavęs. Sakai projektas kylantis? Kad nesimato - dizainas ripintas iš nežinia kur ( cs servo visi sako ), modifikacija tas pats angliškas kontentas, ką dar sužinosim? :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...