Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Sanwood.lt | Viskas prasideda čia! |IP: samp.sanwood.lt


Aurelijus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Rebeka parašė:

Echhh, šiaip ką galiu pasakyt tai Aurelijau, Lukai lyčių neskiri :D šiaip gaila kaip prieš kokius 3-5 metus SA-MP'o platforma buvo gan tokia švari, visi darė savo darbus ( kopijuodavo bet ne taip, atkurdavo savaip ir pridėdavo savų idėjų ), o dabar pamačius tai šita platforma nea, žinai dėl ko? Nes tokie kaip tu visiškai ją sužlugdai kopijuotais darbais ( kuriuos tiesiog į lietuvių kalbą išverti ir viskas ), tos pačios sargo kopijos daugiau nieko nematyt SA-MP'e. Dabar SA-MP'o projektų tiek kiek COVID-19 sergančių ( neįžeidinėju ) viskas okey. Bet tiesiog iš tų begalės SA-MP'o projektų tik retas iškyla. Tavo projekto konkurencija 0 žinai kodėl? nes tavo sistemos visos apskritai kopijuotos tavo visas serveris yra paremtas anglišku kontentu. Aš tavo projekto nei įžeidžiu nei ką. Bet tiesiog kurk savo jeigu toks tikrai rimtas esi ant kodavimo. O šiaip tai malonu mano lytis moteriška ir norėčiau kad vadintai ne randomu, kuris ir t.t. o moteriškai kuri, kuriai, :) ir šiaip pats laikas subręst nes tikrai nesimato iš tavęs. Sakai projektas kylantis? Kad nesimato - dizainas ripintas iš nežinia kur ( cs servo visi sako ), modifikacija tas pats angliškas kontentas, ką dar sužinosim? :P

Sakei žinai iš kur paemiau tai dėk ko tu stabdai arklius? :DDD Kam tuščiai į ora kalbėt aš nesuprantu ką tu čia bandai įrodyt su fake accountu kažkokiu

Užregistruota prieš 7valandas tai ką tu čia :DD Nenustebsiu jeigu lapiaus acc :DDD jeigu taip tai nesistenk veltui tavo pastangos vergas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Aurelijus. parašė:

Sakei žinai iš kur paemiau tai dėk ko tu stabdai arklius? :DDD Kam tuščiai į ora kalbėt aš nesuprantu ką tu čia bandai įrodyt su fake accountu kažkokiu

Užregistruota prieš 7valandas tai ką tu čia :DD Nenustebsiu jeigu lapiaus acc :DDD jeigu taip tai nesistenk veltui tavo pastangos vergas

Kaip nebūtų gaila, bet tai ne kažkoks ,,Lapius" ir ne kažkoks fake, jeigu nori su manim susipažinti galiu tau duoti savo instagrama? Facebook? ar net Snapchata ;) kur galėsim susipažinti ir aprodyti tavo sistemas angliškame kontente :) be to noriu pasakyt kad galėtai bent prisipažint ir tema būtų greičiau uždaryta nu bet anyway boy ( neprisipažysti? tiesiog visi žino ir taip kad copy paste ir išvertimas pas tave konkuruoja ).

P.S. Jeigu tikrai nori? Galiu sukurti atskirą tema ir aprašyti visą visą informaciją :) bet prieš tai gerai pagalvok ar tikrai tau to reikia? Nes jei parašysiu tai nerašysiu tiesiog kelių sakinukų ir neįdėsiu :P tik tavo kopijuotų sistemų. Aš pasistengsiu viską aprašyt.

Be to nenoriu labai čia įsivelt į diskusijas, todėl rašau paskutinį savo pranešimą šioje temoje. Ir noriu pranešti tau Aurelijau, Lukai ir t.t. tavo vardų visų nežinau. Bet noriu pranešti jog projektas gan neblogas bet savininkas gan blogas :( nes save neigi žinodamas tiesą. Be to visi projektai visi projektai pasikartosiu dar sykį visi projektai šiek tiek kopijuoja anglišką ir kitokius kontentus todėl tu esi manau ir neišimtis bet tu esi ta išimtis kuri viską neigia ir ale tipo prisiima sau nuopelnus ?.

AŠ NESAKAU KAD VISI KOPIJUOJA, AŠ TIESIOG SAKAU KAD VISI PASIIMA IDĖJŲ IŠ TEN. BET TU GRYNAI KOPIJUOJI :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Rebeka parašė:

Kaip nebūtų gaila, bet tai ne kažkoks ,,Lapius" ir ne kažkoks fake, jeigu nori su manim susipažinti galiu tau duoti savo instagrama? Facebook? ar net Snapchata ;) kur galėsim susipažinti ir aprodyti tavo sistemas angliškame kontente :) be to noriu pasakyt kad galėtai bent prisipažint ir tema būtų greičiau uždaryta nu bet anyway boy ( neprisipažysti? tiesiog visi žino ir taip kad copy paste ir išvertimas pas tave konkuruoja ).

P.S. Jeigu tikrai nori? Galiu sukurti atskirą tema ir aprašyti visą visą informaciją :) bet prieš tai gerai pagalvok ar tikrai tau to reikia? Nes jei parašysiu tai nerašysiu tiesiog kelių sakinukų ir neįdėsiu :P tik tavo kopijuotų sistemų. Aš pasistengsiu viską aprašyt.

Be to nenoriu labai čia įsivelt į diskusijas, todėl rašau paskutinį savo pranešimą šioje temoje. Ir noriu pranešti tau Aurelijau, Lukai ir t.t. tavo vardų visų nežinau. Bet noriu pranešti jog projektas gan neblogas bet savininkas gan blogas :( nes save neigi žinodamas tiesą. Be to visi projektai visi projektai pasikartosiu dar sykį visi projektai šiek tiek kopijuoja anglišką ir kitokius kontentus todėl tu esi manau ir neišimtis bet tu esi ta išimtis kuri viską neigia ir ale tipo prisiima sau nuopelnus ?.

AŠ NESAKAU KAD VISI KOPIJUOJA, AŠ TIESIOG SAKAU KAD VISI PASIIMA IDĖJŲ IŠ TEN. BET TU GRYNAI KOPIJUOJI :( 

Laukiu tavo kontaktų, Rebeka labai įdomu ką parodysi ;DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O taip Lukai, Aurelijau tu turi gerą reputaciją, tu nekopijuoji sistemų, tu jų nevagi ir tu viską darai pats. Bet viska haliu paneigt su šia nuotrauka. Be to nori pasakau vieną dalyką kad tu viską vagi, reputacijos pas tave nėra visiškai ir tu esi gryna šiūkšlė. Gero tau vakaro, reputacijos aukštos asmenybe. Be to tavo sereris nėra unikalus - jis yra kopijuotas ir visiškai drįstu sakyt kad kopijuotas nuo angliško tikrojo serverio, tu viską pakeitei lietuviškai ir galvoji jis jau unikalus? ? graudu.  Tsg ateini i bet koki serveri ir pamatai kad tu reklamuoji ta savo niekam tikusi projekta

B7F539B2-D35E-44A6-B1C8-0A67E6C4A955.png

E255322B-0A93-4D0B-8684-C7B24B3B0FE9.png

Viskas tuo nepasibaigė, tokiu Lukas, Aurelijus ir kitu vardu naudotojas savo projekta ( su kuriuo jau nieko nepasieks ) nes reputacija minusinė reklamuojasi visuose projektuose. Echhh koks tu graudus esi. Ir kad nebandytai cia apsimetinet kad ne tu tai va ?dar is savininko paprasiau kad gmaila tavo pasakytu tai visa ss atsiunte ?? auri, luki ir nezine kas dar xD

5A8C02C5-6D89-4924-85C1-EF8F56A47065.png

4155DFC6-1A4B-40E7-BEC6-E66E3CC18817.png

Pranesame jog sanwood.lt lietuvoje pagal projekto savinika yra ? top1 pralenke net ir lv, gs ir visus kitus projektus !!!! Istrauka is pokalbio Lukas, Aurelijus ir jo draugai pries Roberta ??

7AD9F48E-F1AD-4C93-8D92-F0C8A2E5EF85.png

Redaguota , nario Rebeka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Aurelijus. parašė:

385728271_Screenshot(380).png.c0a03b9ce7be553e4b4895d1ef386b85.png

 

Tai ką pasakysi į tai, kad pirmi pradedat? Kas iš jūsų čia neturi reputacijos? Ir išvis jūsų projektas su senu platintu gm taip, kad nėra jum ko įrodynėt nieko naujo ir gero neturit :D

Tai tu irodyk kad jie platina projekta. Jie irode kad tu platini xD db tu irodyk kad jie platina. Bmw 530 ir top1 samp serverio savininke lietuvoje 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Aurelijus. parašė:

385728271_Screenshot(380).png.c0a03b9ce7be553e4b4895d1ef386b85.png

 

Tai ką pasakysi į tai, kad pirmi pradedat? Kas iš jūsų čia neturi reputacijos? Ir išvis jūsų projektas su senu platintu gm taip, kad nėra jum ko įrodynėt nieko naujo ir gero neturit :D

nu šiaip modifikacija nėra platinta ir ji nėra sena, nežinau apie ką tu kalbi :D

Redaguota , nario Martis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Serveris žiauriai lievai atrodo, visi textdraw bugovi, daug sistemu pakibusiu, pvz kuras net nemažėja, minimap prigrūstas tais iconais, visur tuščia kaip vaiduoklių mieste, iš esmės kas buvo pateikta aprašyme galiu pasakyt neatitinka realybės, dauguma komandų neteisingai naudojant rodo kažkokius heroglifus.

f6cce79d7da8b8bd71178d09c282b1371000.png

žinau, kad gamemodas yra verčiamas iš rusų, bet bent jau galėjot viską pilnai peržiūrėt..

 

2. Serveris reklamuojasi po kitus projektus, gėda.

3. Serveris lūžta nuo 7 žaidėju??

Serveris nevertas lankytis..

Redaguota , nario #Andrius#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau iš pat pradžių jau matėsi kad nieko gero nesigaus. Galvoja pasiimsiu gm išsiversiu aš jį net netvarkysiu tik pakeisiu pavadinimus ir paleisiu ir gausiu eur už doneitus :D ir va parasisuksiu gerai. :D nes jau ir seniau iš jo nieko gero neišeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš sakiau Aurelijui, Lukui, Aurimui kad gm verstas bet jis sakė viską darė pats. Tai jūs nesakykit kad verstas gm ir t.t. Nes pasigaus dc, ts jus ir visaip išvadins. Jo serveris top1 Lietuvoje kaip sakė čia visiems. Tai va, vertėju vertė ir vertėjas pavedė !!! Bet geriau nesakykit jam kad vertė nes vyras sakė daug darbo dėjo, ir viską darė pats @raketa @#Andrius# geriau jis būna tegul tas top1 Lietuvoj nesugadinkit jam visko, nes dar uždarys projektą, nebus gero projekto ir nebus galimybės žaist.

Redaguota , nario Rebeka
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne pirmas ir tikrai ne paskutinis projektas, kuris bando laimę imdamas nelietuvišką modifikaciją įsiūlyti naują serverį į LT SAMP rinką. Gerai, pasiimk scratchą ar dar ką, jeigu sudėtinga, bet daryk savo. O ir šiaip.. užsienietiški serveriai yra kiek kitokie nei mūsų, tai ir šiaip netikiu, kad būtų kažkas pavykę, jeigu net gamemodas nekeistas.

Redaguota , nario Golden'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Lukas2K parašė:

o swx radau jūsų spawną

https://pastebin.com/jn7zB36T (kas norės tas pratestins)

Aš jo pasigailėjau ir nekėliau jo GM kuris konkuruoja užsienį, bet va @Aurelijus. yra žmonių kurie nepasigaili. Gal ir man kokia sidtemą įkelt tavo. Bet gal nekelsiu nes poto nuo Aurelijaus, Luko, Aurimo bus blogai prikvies čia draugų vėl įžeidinės, pasakys kad jo server top1 supergames ir pačioj samp sritį ir uždidosins mane... biškį lenda informacija apie tavo projektą, tuoj galutinai išlys visa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), #Andrius# parašė:

1. Serveris žiauriai lievai atrodo, visi textdraw bugovi, daug sistemu pakibusiu, pvz kuras net nemažėja, minimap prigrūstas tais iconais, visur tuščia kaip vaiduoklių mieste, iš esmės kas buvo pateikta aprašyme galiu pasakyt neatitinka realybės, dauguma komandų neteisingai naudojant rodo kažkokius heroglifus.

f6cce79d7da8b8bd71178d09c282b1371000.png

žinau, kad gamemodas yra verčiamas iš rusų, bet bent jau galėjot viską pilnai peržiūrėt..

 

2. Serveris reklamuojasi po kitus projektus, gėda.

3. Serveris lūžta nuo 7 žaidėju??

Serveris nevertas lankytis..

prikis cia tame kad is rusu kalbos verstas gm, kai zaidziu rusu srw pasidares esu tas raides, tai pvz parasius /phone, raso u vas net telefona, turbut ir taip aisku, tai tsg vertinys rusisku "noobrp"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Clororlind parašė:

prikis cia tame kad is rusu kalbos verstas gm, kai zaidziu rusu srw pasidares esu tas raides, tai pvz parasius /phone, raso u vas net telefona, turbut ir taip aisku, tai tsg vertinys rusisku "noobrp"

Kad verčiamas tai aš jau senai žinau prieš metus pakvietė draugas padėt koduot į jų projektą, bet pumai pagalbos nereikėjo, tai tiesiog atsijungiau ir nebegryžau, daugelis žinojo, kad esu sanwood forume su admin statusu, tiesa pasakius atnaujinimai normaliai atrodė žinau, kad ne jis darė sistemas, o tik vertė, atrodė, kad kažkas gero išeis, bet va po tiek laiko nieko naujo nepadarė tik vertė ir tai visko nesugebėjo išverst, kas ten ką sako man visiškai neįdomu ar kažkas gyręs kas #1 projektas ir pnš, neturiu nei neigiamo, nei teigiamo požiūrio, tiesiog nusivilimas, kad tiek ilgai užtruko ir gavos šūdas.

Redaguota , nario #Andrius#
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), #Andrius# parašė:

Kad verčiamas tai aš jau senai žinau prieš metus pakvietė draugas padėt koduot į jų projektą, bet pumai pagalbos nereikėjo, tai tiesiog atsijungiau ir nebegryžau, daugelis žinojo, kad esu sanwood forume su admin statusu, tiesa pasakius atnaujinimai normaliai atrodė žinau, kad ne jis darė sistemas, o tik vertė, atrodė, kad kažkas gero išeis, bet va po tiek laiko nieko naujo nepadarė tik vertė ir tai visko nesugebėjo išverst, kas ten ką sako man visiškai neįdomu ar kažkas gyręs kas #1 projektas ir pnš, neturiu nei neigiamo, nei teigiamo požiūrio, tiesiog nusivilimas, kad tiek ilgai užtruko ir gavos šūdas.

faktas kad neblogai viskas atrodė, bet žinai, kažkaip pradeda jau neblogai plėtotis ta mada "gerųjų skripterių" verstis tsg projektus, nu ką žn, ne pirmą vertinį jau matau ir kaip tik liūdna turbūt darosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...