Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbininkas , o gal daugiau ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki žmonės , kurie nepatingėjot atsidaryti šią temą ir ją įdėmiai perskaityti bei kažką gal naudingo ir pasiūlyti.

Pradėkim nuo to , jog aš kreipiuos į tuos , kurie yra sukūrę savo serverį , turi forumą , ir gal trūksta kažkokio užpildo komandoje ties forumu.

Ką aš turiu omenyje ? Norėčiau prisidėti , kaip pagalbininkas ties forumu skilčių kūrymu , kaip patarėjas serveryje , kas mano atžvilgiu atrodytu geriau. Asmeniškai nieko negaliu daug ko pasiūlyti , nes praktiškai nieko nemoku , bet gal kas neturi laiko užsiimti ties forumu , t.y skilčių kūrymu , taisyklėmis , turiu omenyje pagalbinis operatorius.

Aišku , prisidėčiau ties finansais bei naudingais patarimais ties forumu bei žaidimo smulkiomis detalėmis.

Nebullyinkit per daug manęs , kad nemoku , tiesiog siūlau savo asmeninę pagalbą , tik tuom ką aš sugebu daryti geriausiai. Jei nori mano pagalbos parašyk man į PM arba Discord'ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu nei įžeist nei ką, tiesiog kaip sakai nieko nemoki ir panašiai, jau esu minėjęs tai, jog forumą tvarko savininkai bei paskirti skilčių moderatoriai ar kokie prižiūrėtojai, tai pareigos kurias reikia užsidirbti, o nesitikėti gauti už nieką paskelbus temą šiame forume. Pasakysiu tik tiek, kad nei vienas rimtas projektas tau nieko nepasiūlys, pasiūlys galbūt kokie besikūriantys ar nauji (nieko nenoriu įžeisti) Šūdserviai, daugiau nesitikėk. Bet galbūt tau tai bus į naudą, minėjai neturi nei patirties nei kažką moki, galbūt kokiam projektėlyje įgausi patirties ateičiai bei rimtesniam projekui.

Good luck, mate.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Gabison* parašė:

Nenoriu nei įžeist nei ką, tiesiog kaip sakai nieko nemoki ir panašiai, jau esu minėjęs tai, jog forumą tvarko savininkai bei paskirti skilčių moderatoriai ar kokie prižiūrėtojai, tai pareigos kurias reikia užsidirbti, o nesitikėti gauti už nieką paskelbus temą šiame forume. Pasakysiu tik tiek, kad nei vienas rimtas projektas tau nieko nepasiūlys, pasiūlys galbūt kokie besikūriantys ar nauji (nieko nenoriu įžeisti) Šūdserviai, daugiau nesitikėk. Bet galbūt tau tai bus į naudą, minėjai neturi nei patirties nei kažką moki, galbūt kokiam projektėlyje įgausi patirties ateičiai bei rimtesniam projekui.

Good luck, mate.

Kaip tik tokio ir ieškau. Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Nike_Eisma parašė:

rasyba.lt naudokis, suzinosi kur klaidas rasai, nes pas tave yra ju, kablelius tinkamai dek, tada skiltis galesi tvarkyt

Pažiūrėk visu pirma į savo rašyba xD
Ir plius jo aprašymas nėra toks blogas tik gal tik keli žodžiai xD

Redaguota , nario xGlory
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, xGlory parašė:

Pažiūrėk visu pirma į savo rašyba xD
Ir plius jo aprašymas nėra toks blogas tik gal tik keli žodžiai xD

as nesisiulau i tokias pareigas, as apie zodzius “kreipiuos”, “kūrymu”, “tuom”, “nebullyinkit”, ir kablelius. nenoreciau buti tokiam projekte kai skiltys su tragiskomis klaidomis. nieko blogo neturejau omeny, tik pasiuliau zmogui, mokslas yra sviesa.

Redaguota , nario Nike_Eisma
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Nike_Eisma parašė:

as nesisiulau i tokias pareigas, as apie zodzius “kreipiuos”, “kūrymu”, “tuom”, “nebullyinkit”, ir kablelius. nenoreciau buti tokiam projekte kai skiltys su tragiskomis klaidomis. nieko blogo neturejau omeny, tik pasiuliau zmogui, mokslas yra sviesa.

Nu bet gerai , nereikia įžeist žmogaus gal ir pats greitai rašė ar kažka tu nežinai , o pats tai irgi rašai ahuienai 10/10 gud luck.

Redaguota , nario SmokeDrift
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

Nu bet gerai , nereikia įžeist žmogaus gal ir pats greitai rašė ar kažka tu nežinai , o pats tai irgi rašai ahuienai 10/10 gud luck.

nu ar tu bukas ar kas, as nesisiulau i jokias pareigas, mano rastas turi but neidomus, ir niekas jo neizeidzia, pasiulyma daviau. vaikai, skaitykit knygas gal mastyt pradesit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1487 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...