Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškau kas parduoda Paypal paskyrą.


Egidijus.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Enderdroid parašė:

Umm, čia GTA:V, V:MP diskusijos?

kur galiu uzklaust,sorry newbie 

1 minute prieš, Crossfire parašė:

Kiek žinau tokios paskyros pardavinėti draudžiama - tai asmeninis bankas kuriame suvesti duomenis su asmens kodų ir t.t. Jeigu pačiam 18 metų, tai ir pats susikurk tą paskyrą - duok jiems savo tapatybės kortelės duomenis ir viskas.

Man nereikia jokiu banko duomenu, o tiesiog paypal paskyros,mano deja uzblokavo o del covid19 skambuciu centreas neveikia,butinai reikia paypal paskyros :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Egidijus. parašė:

kur galiu uzklaust,sorry newbie 

Man nereikia jokiu banko duomenu, o tiesiog paypal paskyros,mano deja uzblokavo o del covid19 skambuciu centreas neveikia,butinai reikia paypal paskyros :)

Tai gali susikurt kitą ant random vardo ir prisilinkit savo kortelę. Tapačią kortelę leidžia man rods per 3 skirtingas paskyras naudot, jei ne daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Egidijus. parašė:

Ieskau aged paypal,aciu uzpasiulyma

Neparduos tau niekas aged, jeigu ant savo vardo, kūrė paskyra. Su aged paskyrom lengvai galima gaut ogtus pinigus ir išsigrynint kažkur, poto gaus sąvininkas paskyros -2k chargeback'ą. Eik į darkwebo marketplace ten yra kas parduoda middleman accountus ir galės padėt aged padaryt su keliais pavedimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Egidijus. parašė:

kur galiu uzklaust,sorry newbie 

Man nereikia jokiu banko duomenu, o tiesiog paypal paskyros,mano deja uzblokavo o del covid19 skambuciu centreas neveikia,butinai reikia paypal paskyros :)

Atmazu nereikia, man neseniai atjunge numečiau ko prašė atsake per kelias darbo dienas ir viskas veikė reikia tik skaityti ko prašo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...