Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

TOP 100 Anime (Serialai, filmai, filmukai)


N.1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1497 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi nusprendžiau padaryti anime (serialų, filmų, filmukų) sąrašą ir pateikti Jums, nes gavau ne vieną prašymą kažkada seniau, klausimų ką žiūrėti iš anime, kas būtų įdomu ir t.t, tai va, prašau, aš asmeniškai esu peržiūrėjęs ne visus bet apie dauguma esu girdėjęs gerus atsiliepimus.

 

GERO ŽIŪRĖJIMO, JEI NESUNKU, PAŽIŪRĖJĘ - PARAŠYKITE ĮSPŪDŽIUS IR PATARKITE KITIEMS KĄ VERTA ŽIŪRĖTI!

 

  1. A Silent Voice,
  2. Naruto,
  3. Boogiepop Phantom
  4. Noragami (rekomenduoju),
  5. Jonvabalių kvapas,
  6. Širdies šnabždesys,
  7. Tokijo krikštatėviai,
  8. Sword of the Stranger,
  9. Patema aukštyn kojom,
  10. Berserk: The Advent,
  11. Appleseed,
  12. Prisiminimai apie Marnę,
  13. Orų mergaitė,
  14. Your Name,
  15. Nuo Aguonų kalvos viršūnės,
  16. Mano mažoji sesutė Mirai,
  17. Fate/Stay Night: Heaven,
  18. Summer Days with Coo,
  19. Mergina keliaujanti laiku,
  20. K: Missing Kings,
  21. Perfect Blue,
  22. Spalvinga,
  23. Akira,
  24. Liz and the Blue Bird,
  25. Žemjūrės pasakos,
  26. Dragon Ball Super: Broly,
  27. Princesė Monokė,
  28. Metropolis,
  29. Clannad,
  30. One Punch Man,
  31. Sword Art Online,
  32. I Hate Getting Hurt,
  33. SO I Put All My Skill Points Into Defense,
  34. Mob Psycho 100,
  35. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2
  36. Ishuzoku Reviewers,
  37. Kiss x Sis OVA,
  38. Shigurui,
  39. Isekai Cheat Magician,
  40. Ao no Exorcist,
  41. Angel Beats,
  42. Another,
  43. Code Geass,
  44. Toradora,
  45. Ghost Hound,
  46. Natsume Yuujinchou Roku,
  47. The Irregular at Magic High School,
  48. Tokyo Ghoul,
  49. Tate no Yuusha no Nariagari,
  50. One Piece,
  51. Grand Blue,
  52. Overlord,
  53. Sekirei,
  54. Prison School,
  55. Darwin's Game,
  56. BTOOOM,
  57. Grave of the Fireflies,
  58. Assasins Pride,
  59. Phantom ~Requiem for the Phantom~,
  60. Darker than Black: Kuro no Keiyakusha,
  61. Mirai Nikki,
  62. High School DxD,
  63. Fairy Tail,
  64. Kigeki,
  65. Totsukuni no Shoujo,
  66. Kemonozume,
  67. D.Gray-man,
  68. Vilko vaikai,
  69. 5 centimetrai virš per sekundę,
  70. Ponyo,
  71. Pakilo vėjas,
  72. Maksimalus greitis,
  73. A Letter to Momo,
  74. Ghost in the Shell,
  75. Haulo burtai: keliaujanti pilis,
  76. Paprika,
  77. Kaubojus Bibopas,
  78. Dangaus pilis laputa,
  79. Tūkstantmečio aktorė,
  80. Vaikai kurie vijosi žvaigždes,
  81. Kikės siuntų tarnyba,
  82. Vasaros karai,
  83. Žodžių sodas,
  84. Mano kaimynas Totoro,
  85. Džin-Roh Vilko brigada,
  86. Barefoot Gen,
  87. Animatrica,
  88. Kaliostro pilis,
  89. Mind Game,
  90. Garo vaikis,
  91. Katino sugrįžimas,
  92. Tik vakar,
  93. Porco Rosso,
  94. Stebuklingi Šihiros nuotykiai dvasių pasaulyje,
  95. Mushi-Shi Zoku Shou: Suzu no Shizuku,
  96. Nausikaja iš Vėjų slėnio.
  97. Mon Colle Knights
  98. Miami Guns
  99. Argento Soma

[PAPILDAU]:

[tepalas supergames nario rekomandacijos, rašau pavadinimus identiškai, kaip jis pateikė]:

  1. FMAB,
  2. Gintama,
  3. Steins: Gate,
  4. HxH,
  5. Monogatari,
  6. Rurouni Kenshin,
  7. Evangelion,
  8. GTO,
  9. Gundam.

[PAPILDAU]

[SOUWU supergames nario rekomandacijos, rašau pavadinimus identiškai, kaip jis pateikė]:

  1. Death Note,
  2. Bleach,
  3. Shiki,
  4. Initial.

P.S Sudomino? Patiko? JEI NEGAILA - mestelk +rep  ;]

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
18 minutes prieš, tepalas parašė:

Tipo, top sąraše įtraukei Highschool dxd, bet ne FMAB, Gintama, Steins;Gate, HxH, Monogatari?... :D

Klasikiniai must watch: Rurouni Kenshin, Evangelion, GTO, galbūt Gundam.

Na, nesiginčysiu su tavimi, galbūt daug ką praleidau bet nesakau, jog čia top 100 pagal reitingą ar panašiai, čia top 100 kurie man patiko ar bent apie kuriuos esu girdėjęs kažkokius atsiliepimus, asmeniškai esu peržiūrėjęs tik keletą iš šitų anime, net pusės nesiekia, tai žinai... įkėliau ką radau savo sąraše ir pagal kitų atsiliepimus apie šiuos anime, o tavo paminėtų aš neradau tarp tų pozityvių komentarų apie anime kuriuos skaičiau :D

P.S Paredagavau temą ir įkėliau / papildžiau tavaisiais anime :D.

8 minutes prieš, .dark parašė:

Dėkui tau ! negalvoji tokioje tematikoje, susikurti discord serverį? būtų viskas paprasčiau ir elementariau :)

Mintis gera bet sunkiai įgyvendinama, todėl, nes neturiu laiko šiuo metu sukurti tvarkingo, normalaus discord serverio su visais reikalingais botais kurie atliktų didžiąją dalį darbo už mane bei discord serverį reikia nuolat prižiūrėti dėl ten vykstančių konfliktų / barnių / vienas kito netoleravimo, įžeidinėjimų ir t.t, taigi manau čia viskas paprasčiau ir taip pat daug kas pamato, nereikia kviesti į jokį discord.

Redaguota , nario N.1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, souwu parašė:

Mjo, list'as nais, bet nustebau, kad nėra Death Note, Bleach, Shiki, to pačio paprikolu Initial D :D
Bėje, Jonvabalių kvapas, Širdies šnabždėsys, Silent Voice, Nausikaja iš Vėjų slėnio,  du kartus pasikartojo tope

Taigi žmogus sakė pacituosiu jo žodžius "galbūt daug ką praleidau bet nesakau, jog čia top 100 pagal reitingą ar panašiai, čia top 100 kurie man patiko ar bent apie kuriuos esu girdėjęs kažkokius atsiliepimus" Tai nereikia sakyt kad nėra t.t taigi žmogus pasakė kad kurie jam patiko o ne pagal kažkokius top'us t.t ;) O kad pasikartoją sutinku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), souwu parašė:

Mjo, list'as nais, bet nustebau, kad nėra Death Note, Bleach, Shiki, to pačio paprikolu Initial D :D
Bėje, Jonvabalių kvapas, Širdies šnabždėsys, Silent Voice, Nausikaja iš Vėjų slėnio,  du kartus pasikartojo tope

Ačiū, jog pranešei, kad pasikartoja keli pavadinimai, kai atsikelsiu būtinai sutvarkysiu ir prirašysiu į sąrašą tavo minėtus pavadinimus tokiu pačiu principu kaip ir kito žmogaus čia komentavusio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), N.1 parašė:

Isekai Cheat Magician

tbh pats sudiniausias anime kuri teko matyt gyvenime, niekad neatsiliepdavau apie joki anime blogai, nu bet sitas tai perkope virsune, ne bereikalo myanimelist turi score 5.51

also, jau angliski pavadinimai yra blogai, o lietuviski dar blogiau, neina suprasti kur koks anime

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, Zero Two parašė:

tbh pats sudiniausias anime kuri teko matyt gyvenime, niekad neatsiliepdavau apie joki anime blogai, nu bet sitas tai perkope virsune, ne bereikalo myanimelist turi score 5.51

also, jau angliski pavadinimai yra blogai, o lietuviski dar blogiau, neina suprasti kur koks anime

Originalūs anime pavadinimai iš tam tikrų svetainių, tai kodėl tu man sakai, jog neina suprasti kur koks anime? Reikš pretenzijas šių anime kūrėjams tada, jog tokie keisti pavadinimai :D, o dėl to, jog čia kai kurie anime truputi shit, tai sutinku, ne visi įspūdingi bet yra ir gerų + visi turi skirtingą skonį, tau jis šūdiniausias kitam jis gal bus geriausias :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, N.1 parašė:

Originalūs anime pavadinimai iš tam tikrų svetainių, tai kodėl tu man sakai, jog neina suprasti kur koks anime? Reikš pretenzijas šių anime kūrėjams tada, jog tokie keisti pavadinimai :D, o dėl to, jog čia kai kurie anime truputi shit, tai sutinku, ne visi įspūdingi bet yra ir gerų + visi turi skirtingą skonį, tau jis šūdiniausias kitam jis gal bus geriausias :D

i lietuviu kalba isversti pavadinimai neaiskus, nezinau is kur tu juos istraukei

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Zero Two parašė:

i lietuviu kalba isversti pavadinimai neaiskus, nezinau is kur tu juos istraukei

Tai tau ir nereikia versti į LT kalbą originalių anime pavadinimų, eik įsivesk vieną iš šitų pateiktų pavadinimų į internetą ir kuo puikiausiai rasi bei galėsi žiūrėti EN kalba, jų daugumos net ir nėra LT kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, N.1 parašė:

Tai tau ir nereikia versti į LT kalbą originalių anime pavadinimų, eik įsivesk vieną iš šitų pateiktų pavadinimų į internetą ir kuo puikiausiai rasi bei galėsi žiūrėti EN kalba, jų daugumos net ir nėra LT kalba.

Tikriausiai ne taip tu jį supratai. Mano manymu, nereikėjo visiškai versti į lietuvių kalbą, nes žmonės, kurie žiūri anime, pripratę matyti orginalius japoniškus pavadinimus arba išverstus į anglų kalbą. Kažkaip nustebau, kad nematau nei vieno iš naujesnių ir populiaresnių anime, o jų yra nemažai, kurie verti dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, 5exyGuy parašė:

Tikriausiai ne taip tu jį supratai. Mano manymu, nereikėjo visiškai versti į lietuvių kalbą, nes žmonės, kurie žiūri anime, pripratę matyti orginalius japoniškus pavadinimus arba išverstus į anglų kalbą. Kažkaip nustebau, kad nematau nei vieno iš naujesnių ir populiaresnių anime, o jų yra nemažai, kurie verti dėmesio.

Na, galbūt ir ne taip supratau, nežinau, o, jei turi gerų anime pasiūlymų iš naujesnių, tai būtinai pateik čia, papildysiu sąrašą tuo pačiu principu kaip ir kitais žmonių anime papildžiau ( [PAPILDAU] ir žmogaus vardas kuris pateikė anime).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1497 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...