Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

 

Sveiki suradau mergina iš kurios man reikėjo ne tik sekso ir jaučiau jai tikra meilė draugavom viskas buvo gerai sakė kad mane irgi myli po to atsitiktinai viena vakarą parašė sms kad aš tave ne mylėjau suradau kita ir aš jai nereikalingas dabar jau 2men negaliu ja pamiršti žiaurią depresija prasidėjo, nematau prasmės gyventi kai nueinu į univera pabunu tarp žmonių tai dar skausmas puse velniui pakenčiamas o kai ateinu namo būnu vienas tai neko negaliu daryti atsigeliu į lovą ir žiūriu į lubas ir taip visą vakarą jaučiu kad pradedu degraduoti tai kaip geriausiai atsistoti ir pradeti gyventi normalu gyvenima? Ir kaip greičiausiai pamiršti mergina? nes jaučiu kad tuoj isprotesiu iš to skausmo
 
Redaguota , nario Mitchelin
(redaguota)

Pamėgink narkotikus daugeliui padėda, padedo ir man!! 

O jai rimčiau tu jos nepamiršo ji tavo gyvenimo dalys, tik su laiku ji pradės tau vis mažiau ką reikšti, tau čia niekas nieko naudingo ne patars ypač šitame forume, jaigu patyrei dideli šoka apsilankyk pas psihologus(žinoma reikės pamokėt nes normalus psichologai kainuoja būk pasiryžes palikt bent jau kelis šimtus, paėmus ta faktą kad vienos konsultacijos neužteks) o dėl depresijos pasinaudok mano antru patarymu nes su laiku gali jį tau dar pasunket kol gyvenimas pradės ristis žemyn, arba bus taip jog net ne pastebėsi kaip viskas praėjo ir jau jauties vėl laimingas, o šiaip geriausias būdamas pamiršt ex susirask kita mergyna ir nebesuk galvos dėl tų bobų... Gyventi reikia dėl savęs o ne tam kad sukurtum šeima ar pasistatytum namą.. 

Redaguota , nario FoldYourLife
5 minutes prieš, Hoonz parašė:

Paskaysiu paprastai, bus laikas, atsiras ir toji vienintelė, ji kažkur yra, tad mažiau apsikrauk, veik kažką daugiau, užsiimk hobiu, susitelk į kažką ką mėgsti, kad nukreiptum mintis ir mažiau galvotum apie tai kas buvo.

Aš kaip tik siūlyčiau nebėgt nuo problemos, o ją spręst. 

Vienas iš būdų, manau, sukelt savo savivertę ir nenuvertint savęs. Jeigu pažaidė, pametė tave, ok, ačiū už sugaištą laiką, moovin'u aš toliau į pasaulį ir tarp šiukšlių pasistengsiu nebesimaudyt. Ne visos yra vertos būt surastos, jeigu ne pas tą papuolei, atsimink savo klaidas ir stenkis jų nebekartot. O jeigu ji "dėl tokių priežaščių" tave metė, patikėk, broli, gyvenimas jai geras nenusimato.

Žodžiu, manau, jog pats save gydyt turi. Draugai padeda, veiklos, kurios leidžia apmąstyt tolimesnius gyvenimo žingsnius. Būk pats sau geriausias draugas, o ne didžiausias priešas.

Pateiktas patarimas nėra auksinė taisyklė. Kiekvienas atvejis gali reikalauti individualių patarimų. Patarimas paremtas tik pagal pateiktą situaciją ir vadovaujasi visiškai asmenine nuomone. Todėl šį atsakymą įvertinti kritiškai.

Jeigu nemanai, kad turi šansų su ja vėl bendrauti. Paleisk ją. Tikėtina, kad geriausia bus, jeigu susipyksit. Užsiblokuosit vienas kitą ir nematysite vienas kito „Facebook“ srauto, nuotraukų, žinučių and so on. Jeigu suprasi, kad ji nėra verta Tavęs. Jeigu susirasi kitą merginą, kuri Tau iš esmės padės pamiršti šią buvusią. Ji nėra vienintelė.

Linkiu ramybės.

WfAF0eq.png

ARTacp

„Our whole life is solving puzzles“

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), Mitchelin parašė:

 

Sveiki suradau mergina iš kurios man reikėjo ne tik sekso ir jaučiau jai tikra meilė draugavom viskas buvo gerai sakė kad mane irgi myli po to atsitiktinai viena vakarą parašė sms kad aš tave ne mylėjau suradau kita ir aš jai nereikalingas dabar jau 2men negaliu ja pamiršti žiaurią depresija prasidėjo, nematau prasmės gyventi kai nueinu į univera pabunu tarp žmonių tai dar skausmas puse velniui pakenčiamas o kai ateinu namo būnu vienas tai neko negaliu daryti atsigeliu į lovą ir žiūriu į lubas ir taip visą vakarą jaučiu kad pradedu degraduoti tai kaip geriausiai atsistoti ir pradeti gyventi normalu gyvenima? Ir kaip greičiausiai pamiršti mergina? nes jaučiu kad tuoj isprotesiu iš to skausmo
 

Radau tau viena Jei ka parasyk man i pm

Redaguota , nario #Kentas#

Jeigu galutinai nuspresi nebendraut su ja, ismesk ja is visu socialiniu tinklu, tiek facebooko snapchato ar visu kitu appsu, kur tu ja gali matyti ar bendrauti, nes kiek kartu, tu ja pamatysi nebendraudamas ir jeigu ji tau reiskia daug, tu bandysi taikytis su ja, kalbetis ir po ilgo laiko tarpo, nes manysi jog yra dar tu sansu, taciau ironiskai pabandzius, suprasi, jog ju realiai nera ir reikia judet toliau, o visa esme yra, minciu kontroleje, susitvarkyk jas ir nebus bedu.

Nieko, nenumirsi, gyvenime bus dar ne vienas ir ne du kartai, kai taip nutiks(na jeigu nenutiks, tai sveikinu),  tačiau bus tikrai daug skaudesnių dalykų. Pirmiausia susitvarkyk su savimi, užsiimk kažkokia veikla, o laikas vienaip ar kitaip viską išgydo. jeigu nesugebi susitvarkyti su savimi, apsilankyk pas taip tikrus specialistus, nes tau reikia išsikalbėti. Na, kaip ir sakiau ateis ta diena ir užmirši, o iki tol turi viskas susigulėti.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...