Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SA:MP Filmukų kūrimo paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1483 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Ką aš galiu pasiūlyti:

  • Serverio pristatymo kūrimas.
  • Serverio intro kūrimas.
  • Ir visus kitus video susijusius su SA-MP.

Mano patirtis:

  • Filmukų kūrimu užsiiminėju jau apie 3 metus. Filmukų režisieriaus pareigas turėjau,  tokiuose projektuose kaip EastCoast.lt , Sunside.lt , vLKG.LT , LMG.LT ir begalę kitų

Kita informacija:

  • Darbai atliekami per 3-4 dienas.
  • Kainos priklauso individualiai nuo darbo pobūdžio.
  • Darbai atliekami naudojant Sony Vegas pro 12 programą.
  • Palikus klaidą, ją bet kada ištaisysiu.
  • Darbus stengiuosi patiekti tik kokybiškus bei maksimaliai išdirbtus.
  • Jums pageidaujant darbas bus įkeltas į mano kanalą arba tik atsiųstas Jums.

Pavyzdžiai:

Mano kanalas - SPAUSTI ČIA

Keletas mano darbų

 

 

 

Kontaktai:

  • Skype - paslaugos.t
  • SuperGames.lt forumo PM 
  • Discord - Wilius#6640
Redaguota , nario Venturas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sueditinta visai gerai, iš vaizdinės pusės viskas ok. Tačiau pristatymo tūrinys, pavyzdžiui R-MG, vertas šūdo. Aš apie projektą norėjau sužinot, o ne kaip kažkoks pusnuogis žmogus skersgatvyje lengvinas ar žmonės mojuoja ranka.

Redaguota , nario Michael_Scott
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Sueditinta visai gerai, iš vaizdinės pusės viskas ok. Tačiau pristatymo tūrinys, pavyzdžiui R-MG, vertas šūdo. Aš apie projektą norėjau sužinot, o ne kaip kažkoks pusnuogis žmogus skersgatvyje lengvinas ar žmonės mojuoja ranka.

R-MG projekto pristatymas darytas prieš, grubiai paėmus, tris metus laiko. Manau per tiek laiko patobulėjau ir supratau ko reikia žiūrovui.

Sekantis aspektas, daug kas daroma pagal užsakovo norus, mano darbas tik tai nufilmuot, sumontuoti ir pateikti Jums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Arba man atrodos arba tu sumaišiai skaičius ir vietoje mėnesiu parašei metus Filmukų kūrimu užsiiminėju jau apie 2 metus. 

Nes realiai, atrodo kad su windows'u makeriu padaryti. Čia mano asmeninė nuomonė, ką galiu pasakyti toki "FILMUKA" sukurti gali kiekvienas, tau reikėtu tobulėti ties tuo... 

Įdomu kokias programas naudoji... Bet patarčiau naudoti after effectu daugiau, nes dabar nu nežinau juokas ... 
Čia tik mano nuomonė, ir žinoma kas ko nors nesupranta gal ir patinka tokie karpiniai ir panašiai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

39 minutes prieš, xGlory parašė:

Arba man atrodos arba tu sumaišiai skaičius ir vietoje mėnesiu parašei metus Filmukų kūrimu užsiiminėju jau apie 2 metus. 

Nes realiai, atrodo kad su windows'u makeriu padaryti. Čia mano asmeninė nuomonė, ką galiu pasakyti toki "FILMUKA" sukurti gali kiekvienas, tau reikėtu tobulėti ties tuo... 

Įdomu kokias programas naudoji... Bet patarčiau naudoti after effectu daugiau, nes dabar nu nežinau juokas ... 
Čia tik mano nuomonė, ir žinoma kas ko nors nesupranta gal ir patinka tokie karpiniai ir panašiai... 

Yra tiesios yra ir melo.

Žaidimas turi belenkiek metu ką tu nori tuose filmukuose matyt kaip kulkas trackina kai pašauna i kakta ar kaip, tai nėra keliu metų senumo ir neina išjo išspausti daug, o jis kiek pamenu naudoja sony vegasa editinimui.

Redaguota , nario manteli$
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Mahart parašė:

Kad jau niekam nebereikia tokiu paslaugu :D nebent savo malonumui daryti.

Klysti pažiūrėk kiek yra SA:MP projektų Lietuvoje bet kas gali tuom susigundyti tik aišku reikės mokėti pinigus sėkmės Viliau.

Redaguota , nario Photography
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Photography parašė:

Klysti pažiūrėk kiek yra SA:MP projektų Lietuvoje bet kas gali tuom susigundyti tik aišku reikės mokėti pinigus sėkmės Viliau.

;DDD sudserviams nereik, o rimtiems projektams taipogi, nes rimti uniikalus(neber tokiu) gali aprasymais sugundyti zaideja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1483 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...