Peršokti į turinį
Hubertas.

Dėl mikrofono

Recommended Posts

Sveikas @Hubertas., galima ir čia :) 
- Turiu šiuos du variantus kurie man rodos itilps i tavo suma Be čia su ausinėmis kartų xDDDD
STEELSERIES ARCTIS 7 - Kokybė įdeali.
TURTLE BEACH ELITE ATLAS AERO - Kokybė įdeali, ir kaina tikrai teisinga. 

Bet jei tau reikia tik Stalinio mikrafono tai prašau variantas bent jau aš toki nusipirkau beveik už 100 Svaru.  Ir tikrai kokybė gera, ir kol kas nieko blogo nesidaro. :)
https://www.bluedesigns.com/products/yeti/

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

labas, nepatikėsi, bet pats naudoju mikrafoną iš aliexpress'o. Kokybė puiki, atsiuntimo laikas į Lietuvą taipogi greitas, mikrafoną gavau per 14dienų omniva paštomatu ( China - Estonia - Lithuania ). Todėl labai greitai siunta pasiekė mane. Kaina taipogi visiems įkandama, o kokybė tikriausiai geriausia už tokią sumą.

aliexpress mikrafono nuoroda

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, worden parašė:

labas, nepatikėsi, bet pats naudoju mikrafoną iš aliexpress'o. Kokybė puiki, atsiuntimo laikas į Lietuvą taipogi greitas, mikrafoną gavau per 14dienų omniva paštomatu ( China - Estonia - Lithuania ). Todėl labai greitai siunta pasiekė mane. Kaina taipogi visiems įkandama, o kokybė tikriausiai geriausia už tokią sumą.

aliexpress mikrafono nuoroda

Dėkui už pasiūlyma, bet pats pirkau mikrofoną iš AliExpress BM-800, atlaikė gan gerai, bet po kokių gerų 1 metų, man jis sugedo.. Vistiek norisi tokio mikrofono kuris turėtų gerą kokybe ir ilgai atlaikytų.

Dalintis šį pranešimą

Hyperx quadcast. Daug apžvalgininkų giria šį mikrofoną. Kaip tik telpa į tavo biudžetą. Mano pažįstamas turi šitą mikrofoną ir streamina. Žiūrėjau jo streamą, tai balsas girdisi labai švariai ir aiškiai.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele