Hubertas.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  46 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie Hubertas.

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Hubertas.

  Pagalbos del peles

  Bandei žaidimo grafikas pasimažint? Nes jeigu ne pelės problema, tai gali žaidimo.
 2. Sveiki, neišsirenku kuris geresnis dėl kokybės mikrofonas, vaizdo įrašų kėlimui ir tiesiog kalbėjimui su kitais. Ir jeigu tas, tai kuo jis geresnis? Blue Yeti Nano HyperX Quadcast Būsiu labai dėkingas, kurie padės išsirinkti.
 3. Sveiki, planuoju įsigyti naują telefoną, nelabai nusimanau apie tuos telefonus, neapsisprendžiu kurį, bus naudojamas žaidimam. (Kaip PUBG ir t.t) Xiaomi Redmi Note 8 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Xiaomi Note 8 Pro
 4. Sveiki, teikiu FiveM tekstūravimo paslaugas. Darau tr.priemonių dizainus, kaip policijos/medikų/taksi ir t.t Pavyzdžiai: POLICIJA - VW Passat https://imgur.com/a/72NcrF9 POLICIJA - Range Rover https://imgur.com/a/pLYFNEZ POLICIJA - Mercedes Vito https://imgur.com/a/W3QtkdI BOLT https://imgur.com/a/x9s2Qae
 5. Hubertas.

  Dėl mikrofono

  Dėkui už pasiūlyma, bet pats pirkau mikrofoną iš AliExpress BM-800, atlaikė gan gerai, bet po kokių gerų 1 metų, man jis sugedo.. Vistiek norisi tokio mikrofono kuris turėtų gerą kokybe ir ilgai atlaikytų.
 6. Sveiki, nežinau ar čia rašau ar ne, jeigu ne tai atsiprašau. Sugedo mikrofonas ir reikalingas naujas ir geras mikrofonas, galėtumėt gal kažką pasiūlyt iki kokių 120 EUR? Atsidėkosiu +rep Ausinių mikrofono nereikia.