Admin_Chilleris

[SA-MP] Reikia sugalvoti rangus mafijoms

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt lankytojai/nariai!

Gan ─»domiai skamba, bet man to reikia. xD

• Ie┼íkau:

Kas gal─Śtu pad─Śti sugalvoti rangus t.y ÔÇ×ImmortalÔÇť mafijai 8 rangus, ir ÔÇ×Cosa NostraÔÇť mafijai 8 rangus. Nelabai esu m─Śg─Śjas b┼źti mafijuose, tai net ne┼żinau kokius rangus jiems sugalvoti.┬á

Atsilyginta bus +REP, Forumo eurais.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Nenustatyta, geriausi rangai. Tikiuosi pas tave direktorius gal─Śs nustatyti rang┼│ pavadinimus.┬á

6 minutes prie┼í, Ricci para┼í─Ś:

Nenustatyta, geriausi rangai. Tikiuosi pas tave direktorius gal─Śs nustatyti rang┼│ pavadinimus.┬á

Ne padaryta pas mane, kad aš surašau rangus. 

7 minutes prie┼í, Admin_Bielka para┼í─Ś:

Ne padaryta pas mane, kad aš surašau rangus. 

Tai tada tikrai b┼źt┼│ ─»domiau jei gaujos lyderis gal─Śt┼│ pats nustatyti bei sugalvoti pavadinimus :)

7 minutes prie┼í, Gabison* para┼í─Ś:

Tai tada tikrai b┼źt┼│ ─»domiau jei gaujos lyderis gal─Śt┼│ pats nustatyti bei sugalvoti pavadinimus :)

Taip b┼źt┼│ neblogai, bet darau tokia modifikacija kurioje man reikalaujama pa─Źiam sukurti rangus nes ten stilius bi┼íkuti skirsis. :D

26 minutes prie┼í, Admin_Bielka para┼í─Ś:

Taip b┼źt┼│ neblogai, bet darau tokia modifikacija kurioje man reikalaujama pa─Źiam sukurti rangus nes ten stilius bi┼íkuti skirsis. :D

tai gal tiesiog nemoki sukurt sistemos

6 minutes prie┼í, mariusqw para┼í─Ś:

tai gal tiesiog nemoki sukurt sistemos

Sveikas, jeigu nemok─Śsiu a┼í para┼íysiu ─» SA-MP pagalbos skilt─», o auk┼í─Źiau turi pamatyti k─ů esu para┼í─Ös... Mann┬á

1. Naujokas 2. Pakrikstytas 3. Zemesnysis mafijozas 4. Aukstesnysis mafijozas 5. Boso patarejas 6. Zemesnysis bosas 7. Seimos bosas 8. Krikstatevis

Realiai net nematau kam yra reikalingi mafijai rangai? Uztenka lyderio, jo pavaduotojo bei paciu mafijozu, o kam cia taip gilintis prasmes nematau.

4 minutes prie┼í, Orion para┼í─Ś:

1. Naujokas 2. Pakrikstytas 3. Zemesnysis mafijozas 4. Aukstesnysis mafijozas 5. Boso patarejas 6. Zemesnysis bosas 7. Seimos bosas 8. Krikstatevis

Realiai net nematau kam yra reikalingi mafijai rangai? Uztenka lyderio, jo pavaduotojo bei paciu mafijozu, o kam cia taip gilintis prasmes nematau.

GI UNIKALIAU ATRODYS NEI KITUR XD (Ir bus atsakymas, kad jie unikalus xD)

1 minute prie┼í, xGlory para┼í─Ś:

Kaip tik visur ir yra tas pats... Suprantu kur ten dar 3 rangai, bet skirtumai bei galimybes matomi akivaizdziai. O dabar mafijozams 8 rangai, tai cmon... Ka tu turi tiek deti kazko naujo i kiekviena ranga, kad juos keltis butu apskritai prasminga? Nejaugi ties kiekvienu rangu gausi po papildoma viena ginkla ar papildoma masina? Juokinga :D. Si sistema yra kiekviename sg modifikaciju skilties s-servyje ir ka pats rangas prideda, tai tik teksta tavo info lenteleje. 0 prasmes ir 0 unikalumo, tik beprasmis grindinimas ir tiek.

prie┼í 13 valandas(-┼│), Admin_Bielka para┼í─Ś:

ka cia kliedi, prie ko cia kazkoks stilius? nemoki pasidaryt ir tiek

12 minutes prie┼í, Zero Two para┼í─Ś:

Zmogus stengiasi su samg gm padaryt sargo kopija, naujas trendas.

prie┼í 1 valand─ů, Zero Two para┼í─Ś:

Ar tau ─Źia reikia pergyventi, ar jis moka ar ne? man rodos kad tu geriau tik komentuoti moki per visas skiltys ┼żiopl─»...

prie┼í 1 valand─ů, #nanami para┼í─Ś:

┼Żmogus stengiasi ir ka┼żk─ů bando, o j┼źs tik ┼í┼źdus komentuoti ir sugebat, eiliniai Lietuviai gyvenimo prasm─Śs neturi...

prie┼í 3 valandas(-┼│), Zero Two para┼í─Ś:

Dar vienas durni┼íkas komentaras... moki/nemoki/nedaryk/┼żlugsi viska pasakei?┬á

Prie┼í 1 valand─ů, #Hooligan para┼í─Ś:

Ar tau ─Źia reikia pergyventi, ar jis moka ar ne? man rodos kad tu geriau tik komentuoti moki per visas skiltys ┼żiopl─»...

┼Żmogus stengiasi ir ka┼żk─ů bando, o j┼źs tik ┼í┼źdus komentuoti ir sugebat, eiliniai Lietuviai gyvenimo prasm─Śs neturi...

Taip tiesa pasakei, bet ne jiems ─Źia suprasti. ─îia buvo ir bus tokiu ┼żmoni┼│┬ánieko nepakeisim.┬á

prie┼í 3 valandas(-┼│), #nanami para┼í─Ś:

Taip ┼żmogus stengiasi a─Źi┼ź u┼ż pagyrim─ů! Man rodos n─Śra skirtumo kokia modifikacija naudosiu, jeigu ja moku susitvarkyti ir pasidaryti pagal save? pagal j┼źs kai kuriuos ┼żmon─Śs i┼íkarto sakau: ┼í┼źdservis comming.┬á

prie┼í 5 valandas(-┼│), Orion para┼í─Ś:

Kaip tik visur ir yra tas pats... Suprantu kur ten dar 3 rangai, bet skirtumai bei galimybes matomi akivaizdziai. O dabar mafijozams 8 rangai, tai cmon... Ka tu turi tiek deti kazko naujo i kiekviena ranga, kad juos keltis butu apskritai prasminga? Nejaugi ties kiekvienu rangu gausi po papildoma viena ginkla ar papildoma masina? Juokinga :D. Si sistema yra kiekviename sg modifikaciju skilties s-servyje ir ka pats rangas prideda, tai tik teksta tavo info lenteleje. 0 prasmes ir 0 unikalumo, tik beprasmis grindinimas ir tiek.

Taip tikrai tiesa pasakei, bet pagalvojau tavo id─Śja ir padarysiu taip kaip yra. :]

prie┼í 5 valandas(-┼│), xGlory para┼í─Ś:

Taip mes atrodysime pagal j┼źs unikalus ┼í┼źdservi┼│ projektai! ;)

prie┼í 5 valandas(-┼│), Orion para┼í─Ś:

A─Źi┼ź nors vienas protingas komentaras! Pad─Śjo sugalvoti rangus, ir dar net komentar─ů paliko. A─Źi┼ź tau darysiu kaip pakomentavai. :)

prie┼í 1 valand─ů, #Hooligan para┼í─Ś:

ne tame esme, esme, kad bando primesti kazka, o kai failina bando po kilimu pakisti

beto rasosi "┼żioply"┬á

7 minutes prie┼í, Zero Two para┼í─Ś:

ne tame esme, esme, kad bando primesti kazka, o kai failina bando po kilimu pakisti

beto rasosi "┼żioply"┬á

Apgail─Śtini man ┼żmon─Śs yra tie, kurie bando vienas u┼ż kit─ů protingesnius vaidint, sup*stus mokytojus, tokius kaip tu. B─Śk ─» pradin─Ö pamok┼│ vest, pedagogas. Jeigu jau taip visus mokai kaip ra┼íosi ┼żod┼żiai taisyklingai, lietuvi┼íkai, pra┼íau tav─Ös pa─Źio naudoti lietuvi┼íkas raides, kad b┼źt┼│ tvarkingiau ir pagal visas taisykles. Kai ─» s─ůsiuvin─» mokykloj ra┼íai, turb┼źt ra┼íai su lietuvi┼íkom, nes be j┼│ b┼źt┼│ netaisyklingai, tiesa? ─îia┬áirgi, daug klaid┼│ pridarei, kit─ů kart─ů pasitaisyk prie┼í ka┼żk─ů mokindamas, moli┼źg─Śli. ?┬á

Redaguota , nario Gabison*

1 minute prie┼í, Gabison* para┼í─Ś:

Apgail─Śtini man ┼żmon─Śs yra tie, kurie bando vienas u┼ż kit─ů protingesnius vaidint, sup*stus mokytojus, tokius kaip tu. B─Śk ─» pradin─Ö pamok┼│ vest, pedagogas. Jeigu jau taip visus mokai kaip ra┼íosi ┼żod┼żiai taisyklingai, lietuvi┼íkai, pra┼íau tav─Ös pa─Źio naudoti lietuvi┼íkas raides, kad b┼źt┼│ tvarkingiau ir pagal visas taisykles. Kai ─» s─ůsiuvin─» mokykloj ra┼íai, turb┼źt ra┼íai su lietuvi┼íkom, nes be j┼│ b┼źt┼│ netaisyklingai, tiesa? ─îia┬áirgi, daug klaid┼│ pridarei, kit─ů kart─ů pasitaisyk prie┼í ka┼żk─ů mokindamas, moli┼źg─Śli. ?┬á

as pataisiau tik pagrindini akcenta - izeidima, nes zmogus neskiria galininko nuo sauksmininko

also did you just assume my education?????? 

2 minutes prie┼í, Zero Two para┼í─Ś:

as pataisiau tik pagrindini akcenta - izeidima, nes zmogus neskiria galininko nuo sauksmininko

also did you just assume my education?????? 

sp─Śju su tokiais pataisymo postais ir susirinkai 4k+ post┼│, tiesa? Tiesa.┬á┬á

1.M─Śsa 2.Marozas 3.Vierchas 4.Baryga 5.Bahuras 6.Brolis 7.Pat─Śvis 8.T─Śvas

random susaudziau xd

33 minutes prie┼í, Zero Two para┼í─Ś:

beto rasosi "┼żioply"┬á

K─ů a┼í bandau primesti? jeigu sakau vir┼íuje yra para┼íyta tai kas man reikia, o ne tai k─ů tu ra┼íai... O d─Śl ┼żod┼żio ÔÇ×┼żiopl─»ÔÇť atsipra┼íau ne taip para┼íiau.

27 minutes prie┼í, Gabison* para┼í─Ś:

Buvo tokiu ┼żmoni┼│ ir daug─Śs j┼│ nes jie viska daro i┼í neapykantos - nori pakenkti kitiems ┼żmon─Śms, bet neimu ─» galv─ů tai man nieko baisaus, bet gaila kitu ┼żmoni┼│ kurie yra ne tokie i┼ítvermingi ir per tokius ┼żmon─Śs jie nuken─Źia kitaip.┬á

Dabar, Jaron para┼í─Ś:

1.M─Śsa 2.Marozas 3.Vierchas 4.Baryga 5.Bahuras 6.Brolis 7.Pat─Śvis 8.T─Śvas

random susaudziau xd

A─Źi┼ź labai, dar vienas prasmingas ┼żmogus. Pamat─Ś pagalba - nor─Śjo sura┼í─Ö nenor─Śjo pra─Śjo tema ir ramu.┬á

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.