Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Muziką puslapyje - kodėl neveikia kodas?


Smizas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1533 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žodžiu į tūčia puslapį uždėjau logo nuotrauką ir pridėjau skripta į tarp 

</body>
</html>

Skriptas toks:
<div id="sound"><embed src="Coming Home.mp3" autostart="true" loop="false" width="0" height="0"></embed></div>

Daina įkėliau į domeno failus, taipogi jai pakeičių dydi ir ploti skripto į tarkim 200x200 atsiranda grotuvas ir tada paspaudus play groja, bet kodėl autostart neveikia?


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Ignas. parašė:

<audio controls autoplay>
  <source src="Coming Home.mp3" type="audio/mpeg">
</audio>

 

Vistiek atsiranda playeris ir automatiškai negroja, nei per chrome, nei per telefono naršyklę safari, niekur, visur atsiranda playeris kuri reikia paspausti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tiesa, tai ką minėjo ignas, tai autoplayink video ir paslėpk jį per css. (pridedu kodą iš savo puslapio, ten autoplay veikia, išsitrinsi nereikalingus tagus ir css pasislepsi video).

<video loop="" muted="" autoplay="" playsinline="" class="bgvideo">
        <source src="assets/media/bg.mp4" type="video/mp4">

    </video>

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), nebestumk gerai parašė:

Nedaryk tokiu sudu 2020 metais

Man rodos dydžiausias šūdas yra tavo komentaras, man realiai reikėjo tik pasidaryti kad veiktu, o veliau būtu naudojama ne daina, o balso įrašas su tam tikra žinutę.

 

prieš 22 valandas(-ų), NTQ parašė:

Prasta idėja automatiškai paleisti muziką. Visų skonis skiriasi muzikoje + naršyklės nustatymuose pats esu išjungęs autoplay, kadangi negaliu pakęsti kai paleidžia vaizdo įrašus/muziką automatiškai, kurie man nėra aktualūs.

Šitą suprantu, bet tiesiog kilo mintis vietoje tekstinio pranešimo, badaryti balso įrašo pranešimą. kad tik atėjus iškarto skambėtu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1533 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...