Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

CSWild.lt - Projektas jums!


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

9 minutes prieš, Exillumnet parašė:

Tu kvailas? Jo, šiaip sau pasijungė čytus, kad su jais nežaistų... Nebe juokink tiktais, prigavo vaikus išsipisinėjant, serveris iškarto užsidarys, jeigu adminai tokie nesąžiningi..

Niekas neišsipisinėja ir niekas nieko neprigavo, jei ten būtų žmonių ir aš prieš juos žaisčiau, šaudyčiau - tai suprasčiau, o dabar tai tik tavo kvaili teiginiai be jokių argumentų ir svarių įrodymų, nes nei demo, nei nieko neturi, jog aš žaidžiau prieš kokį nors žmogų, tuo tarpu buvau serveryje vienas ir žiūrėjau ar išbanina anti-cheat'inė automatiškai, kai įeini į serverį ar ne, taip, kad čia visiškai pofik man ta tavo tokia susidaryta kvaila nuomonė :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, N.1 parašė:

Niekas neišsipisinėja ir niekas nieko neprigavo, jei ten būtų žmonių ir aš prieš juos žaisčiau, šaudyčiau - tai suprasčiau, o dabar tai tik tavo kvaili teiginiai be jokių argumentų ir svarių įrodymų, nes nei demo, nei nieko neturi, jog aš žaidžiau prieš kokį nors žmogų, tuo tarpu buvau serveryje vienas ir žiūrėjau ar išbanina anti-cheat'inė automatiškai, kai įeini į serverį ar ne, taip, kad čia visiškai pofik man ta tavo tokia susidaryta kvaila nuomonė :).

Tu visų pirma melavai, jog nėra jokių čytų, jog čia tave šmeižia, o dabar maziniesi, kai jau pirštu parodžiau, kad vis dėl to naudoji :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Exillumnet parašė:

Tu visų pirma melavai, jog nėra jokių čytų, jog čia tave šmeižia, o dabar maziniesi, kai jau pirštu parodžiau, kad vis dėl to naudoji :)

Tai nes nėra jokių čytų, ką tu pirštu parodei? Užrašą? Tu debilas ar tik tokiu apsimeti? Tu pažaisk visų pirma su manimi, paspectink, demo išsisaugok, daryk cheatmovie ar dar kokį šūdą, man laikus surašyk kur aš prisigaunu, o ne tą patį per tą patį rašyk be jokių argumentų, aš tau aiškiai atrodo paaiškinau, susakiau viską detaliai su visais svariais argumentais, jog nenaudoju čytų, o tu čia man pisi toliau protą, eik iš tos temos lauk ir nesirodyk čia daugiau, nes tu niekam neįdomus, atsakau vien dėl to, kad tu susimąstytum ant kiek graudus esi, jog proto įgautum ir suvoktum, jog ne visada tu esi teisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, xGlory parašė:

Žmonės tokie nesuprantami , kaip 2007-8-6 metais pamenu visi su cheat įeidavo savo serverį testuoti tai noramlu buvo o dabar.. :D Viens kitam gerkle perplėšt nori.. 
TAI TIK ŽAIDIMAS, Į KURI JUS NEVERČIA EIT IR ŽAISTI 

ginat dabar vienas kitą, kai šikna nudegė. Serverio vardas sugadintas per pirmą dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Exillumnet parašė:

ginat dabar vienas kitą, kai šikna nudegė. Serverio vardas sugadintas per pirmą dieną.

Koks dar sugadintas serverio vardas? Jog tu rašai kažkokias blevyzgas? Tu pasižiūrėk į savo reputaciją, vien į tai užmetus akį jau galima sakyti, jog tu nieko vertas ir tavo žodžiai bereikšmiai (kas ir yra, jog jie bereikšmiai, tiesiog šneki, kad šnekėt), geriau patylėtum ir sėdėtum subinę suraukęs, o ne maltumeis pro forumą ir žiūrėtum kur kokią nesąmonę pakomentuot, taip ir renkiesi -rep'us, nes daužtas esi, todėl tavęs niekas ir nemėgsta, nes visada bandai įrodyti savo tiesą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, N.1 parašė:

Koks dar sugadintas serverio vardas? Jog tu rašai kažkokias blevyzgas? Tu pasižiūrėk į savo reputaciją, vien į tai užmetus akį jau galima sakyti, jog tu nieko vertas ir tavo žodžiai bereikšmiai (kas ir yra, jog jie bereikšmiai, tiesiog šneki, kad šnekėt), geriau patylėtum ir sėdėtum subinę suraukęs, o ne maltumeis pro forumą ir žiūrėtum kur kokią nesąmonę pakomentuot, taip ir renkiesi -rep'us, nes daužtas esi, todėl tavęs niekas ir nemėgsta, nes visada bandai įrodyti savo tiesą.

Tokie nevykeliai, čyteriai kaip tu sumetė tą reputaciją, čia porą durnelių paėmė ir ant visų postų sumaigė ;) tai dabar net tokia taisyklė yra, kad negalima taip daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), xGlory parašė:

Manęs neklausk:D  

Štai savininkai @INH ir @N.1

 

prieš 22 valandas(-ų), N.1 parašė:

Tikrai kokybiškas projektas, liaudis renkasi, kiek žaidęs, tai jokių vaikų nebūna, na, ateina vienas kitas 16-kinis, bet šiaip dauguma vyresnių renkasi. Visa sistema tvarkinga, serveriai tvarkingi, nemanau, jog rastumėte prie ko prikibti, taigi su malonumu kviečiu visus užsukti į public arba mix arenas ❤️ 

Bšk keista kai savininkas bando 'fake rekomendaciją' parašyt :D P.s. kaip gali būt žaidėjų ir kokybiškumo, kai net domeno nėra? Man labiau panašu į tuščiažodžiavimą..
Siūlyčiau bšk rimčiau padirbėt ir tada reklamuotis, kai bus ką parodyt :) Nes kaip mačiau dar rašėt kad tvarkot servą.

Redaguota , nario Soundas_
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Soundas_ parašė:

 

Bšk keista kai savininkas bando 'fake rekomendaciją' parašyt :D P.s. kaip gali būt žaidėjų ir kokybiškumo, kai net domeno nėra? Man labiau panašu į tuščiažodžiavimą..
Siūlyčiau bšk rimčiau padirbėt ir tada reklamuotis, kai bus ką parodyt :) Nes kaip mačiau dar rašėt kad tvarkot servą.

Žmogau, tvarkomas Public serveris, o aš ten apie tai, jog liaudis renkasi - turėjau omenyje MIX serverį, kuris yra pilnai padarytas ir kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro sukasi MIX'ai arba bent jau nuo pietų, o dėl domeno, tai jis MIX serveriui nėra būtinas, todėl nes ir taip pas mus veikia .stats, .top ir pnš, tai kam tas forumas? + yra steam grupė kur net patogiau ir atstoja forumą, nebent dėl Public serverio kursime forumą :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), xGlory parašė:

Taigi Public serveris yra paleistas / atsidaręs visai neseniai, realiai dar tik 1 diena

 

prieš 9 valandas(-ų), MoonLight` parašė:

Jo su tuo meniu galėtu biški pasistengti geriau , kad ir LT raides padaryti jau būtu pradžia. :)

 

45 minutes prieš, INH parašė:

Padarytas kitas jau senai :)

Okay, i guess :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, N.1 parašė:

Žmogau, tvarkomas Public serveris, o aš ten apie tai, jog liaudis renkasi - turėjau omenyje MIX serverį, kuris yra pilnai padarytas ir kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro sukasi MIX'ai arba bent jau nuo pietų, o dėl domeno, tai jis MIX serveriui nėra būtinas, todėl nes ir taip pas mus veikia .stats, .top ir pnš, tai kam tas forumas? + yra steam grupė kur net patogiau ir atstoja forumą, nebent dėl Public serverio kursime forumą :).

Tai kam tada vadinatės "cswild"? Keista :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), N.1 parašė:

Žmogau, tvarkomas Public serveris, o aš ten apie tai, jog liaudis renkasi - turėjau omenyje MIX serverį, kuris yra pilnai padarytas ir kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro sukasi MIX'ai arba bent jau nuo pietų, o dėl domeno, tai jis MIX serveriui nėra būtinas, todėl nes ir taip pas mus veikia .stats, .top ir pnš, tai kam tas forumas? + yra steam grupė kur net patogiau ir atstoja forumą, nebent dėl Public serverio kursime forumą :).

"Tvarkomas", tai kam reklamuojamas nebaigtas projektas? Užeis žmonės, pamatys pilna bugų, nebaigtų galų ir išeis bei daugiau niekada nebe grįš.

prieš 13 valandas(-ų), N.1 parašė:

Žmogau, tvarkomas Public serveris, o aš ten apie tai, jog liaudis renkasi - turėjau omenyje MIX serverį, kuris yra pilnai padarytas ir kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro sukasi MIX'ai arba bent jau nuo pietų, o dėl domeno, tai jis MIX serveriui nėra būtinas, todėl nes ir taip pas mus veikia .stats, .top ir pnš, tai kam tas forumas? + yra steam grupė kur net patogiau ir atstoja forumą, nebent dėl Public serverio kursime forumą :).

"kiek žaidęs" rašai iš žaidėjo pozicijos, o esi savininkas, tai tikrai fake dar atsiliepimas. Rašo šešiolikiniai, bet pas pačius nei protelio daugiau, nei patirties. Tai bandėt čia priburti, primeluoti, bet supergames naršytojai ne tokie durni ir prisigavot.

prieš 8 valandas(-ų), cataclysmnative parašė:

Lagynas, arenos nestabilios, senoviniai reitai, renkasi visi kodai kurie yra atstumti ir isbaninti is normaliu projektu kaip godsgames ,mixailt. Nerekomenduoju.

ps. https://steamid.uk/profile/76561198316051877 savininko paskyra su vac.

Taigi jis su čytais žaidžia savo serveryje, tai nieko naujo, kad vac bane sėdi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Exillumnet parašė:

"Tvarkomas", tai kam reklamuojamas nebaigtas projektas? Užeis žmonės, pamatys pilna bugų, nebaigtų galų ir išeis bei daugiau niekada nebe grįš.

"kiek žaidęs" rašai iš žaidėjo pozicijos, o esi savininkas, tai tikrai fake dar atsiliepimas. Rašo šešiolikiniai, bet pas pačius nei protelio daugiau, nei patirties. Tai bandėt čia priburti, primeluoti, bet supergames naršytojai ne tokie durni ir prisigavot.

Taigi jis su čytais žaidžia savo serveryje, tai nieko naujo, kad vac bane sėdi.

Visų pirma ir rašau aš iš žaidėjos pozicijos viską, nes aš neesu savininkas, aš tik padėjau jam, pagalbininkas BUVAU ir paprašiau, jog pareklamuotų žinomas supergames.lt veidas, jog ateitų daugiau žmonių peržiūrėti, man atsiuntė fotkes, aprašymą trumpą jau buvau sugalvojęs, aš nusiunčiau xGlory ir jis parašė temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1481 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...