Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas rėmėjas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, 

Ieškome rėmėjo besikuriančiam serveriui. Prie serverio šiuo metu dirba 2 žmonės, t.y. aš ir savininkas. Rėmėjo reikia dėl forumo, bei kitų dalykėlių, daugiau galės paaiškinti savininkas.  Norėdami padėti serveriui - prašau rašyti į A.Ž. arba susisiekti per Discord: Beanie#9444. :)

Gero savaitgalio visiems! 

Redaguota , nario Snoop_John
  • Teigiamai 7
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Pablas parašė:

Kiek kalbėjom su tavim parodei savo su savininku pozicijas projektui, piešiamą ateitį, jei tik surasit kas investuos ir išpildysit viską gal ir gausis kažkas o dabar galiu tik palinkėti sėkmės , stiprybės ieškant remėjo , viskas jo rankose

Ačiū ir tik ateitis parodys viską. Vis gi kuriam ne dėl to, kad gautume pinigų, o dėl to, kad žaidėjus pritrauktume, būtų pasidžiaugti savaitgaliais. :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Ačiū ir tik ateitis parodys viską. Vis gi kuriam ne dėl to, kad gautume pinigų, o dėl to, kad žaidėjus pritrauktume, būtų pasidžiaugti savaitgaliais. :D

Tai kokia prasmė investuotoju tapti, kai daroma viskas iš idėjos? Be realios vizijos. O remti, kad gauti kažkokią privelegiją, tai yra absurdiška. Yra daug naujų serverių, kurie jau paleisti ir juose truputį parėmęs gautum viską ir iškarto. Tokie projektai, kaip čia rašai, toli nevažiuoja, jeigu išvis bent kiek važiuoja, nesugebat net forumo pasikurti, kas šiai dienai yra paprasta, gerai, gal nebus pats geriausias, bet ne forume esmė, o įdėtame įdarbyje, norite, kad kažkas už jus mokėtų žmogui, kuris darytų. Tai arba jūs mokat pinigus arba jūs ir kuriate. Niekam nereikalingas tarpininkas, jeigu jis nėra naudingas.

Redaguota , nario Exillumnet
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Exillumnet parašė:

Tai kokia prasmė investuotoju tapti, kai daroma viskas iš idėjos? Be realios vizijos. O remti, kad gauti kažkokią privelegiją, tai yra absurdiška. Yra daug naujų serverių, kurie jau paleisti ir juose truputį parėmęs gautum viską ir iškarto. Tokie projektai, kaip čia rašai, toli nevažiuoja, jeigu išvis bent kiek važiuoja, nesugebat net forumo pasikurti, kas šiai dienai yra paprasta, gerai, gal nebus pats geriausias, bet ne forume esmė, o įdėtame įdarbyje, norite, kad kažkas už jus mokėtų žmogui, kuris darytų. Tai arba jūs mokat pinigus arba jūs ir kuriate. Niekam nereikalingas tarpininkas, jeigu jis nėra naudingas.

Jis yra mums naudingas ir mes nesakom, kad "Galu gale, mes jam nieko nemokėsim ir išvysim iš darbo, špygą parodę". Mes kūrėme kaimelių serverį, ten jau patys buvome viską nusipirkę, bet dabar nebe užtenka pinigų. O dėl serverio kūrimo - niekas, nieko nežino, ar išeis ar ne. Kol kas viskas einasi sklandžiai, nors ir ką tik pradėjome. Idėjų yra daug, vizijos kol kas ne, nors tik įsivaizduojama, kad kitą vasarą projektas atsidarys, jei nesutrukdys kokie reikalai, pvz. mokslai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Exillumnet parašė:

Tai kokia prasmė investuotoju tapti, kai daroma viskas iš idėjos? Be realios vizijos. O remti, kad gauti kažkokią privelegiją, tai yra absurdiška. Yra daug naujų serverių, kurie jau paleisti ir juose truputį parėmęs gautum viską ir iškarto. Tokie projektai, kaip čia rašai, toli nevažiuoja, jeigu išvis bent kiek važiuoja, nesugebat net forumo pasikurti, kas šiai dienai yra paprasta, gerai, gal nebus pats geriausias, bet ne forume esmė, o įdėtame įdarbyje, norite, kad kažkas už jus mokėtų žmogui, kuris darytų. Tai arba jūs mokat pinigus arba jūs ir kuriate. Niekam nereikalingas tarpininkas, jeigu jis nėra naudingas.

Ponas, žiūrių eini ir komentuoji per visas temas, tai tiek pasakysiu turi 19 - rep, tai nemanau kad kažkam patinka tavo bereikšmiai žodžiai, nebesek tu litaniju ir neberink tu pranešimų + žmones bando kažka daryti "tokie projektai toli nenuvažiuoja" tai matau mažai projektų mates.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

4 minutes prieš, TheEND parašė:

Ponas, žiūrių eini ir komentuoji per visas temas, tai tiek pasakysiu turi 19 - rep, tai nemanau kad kažkam patinka tavo bereikšmiai žodžiai, nebesek tu litaniju ir neberink tu pranešimų + žmones bando kažka daryti "tokie projektai toli nenuvažiuoja" tai matau mažai projektų mates.

Aš projektų turiu ir turėjęs per daugiau nei 10 metų. Tai žinau ką kalbu. Reputacija kaip supergames, kažkas nepatinka, įsižeidžia, iškarto deda minusą. Sakau tiesą, sakau kaip yra ir reikia mąstymą truputį keisti, jeigu nori, kad kažkas iš to išaugtų. "Žmonės bando kažką daryti" čia tas pats kas sakyti, kad tas žmogus nieko gero ir nepadaro. Reikia ne tik bandyti, o būtent ir daryti.

Redaguota , nario Exillumnet
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Exillumnet parašė:

 

Aš projektų turiu ir turėjęs per daugiau nei 10 metų. Tai žinau ką kalbu. Reputacija kaip supergames, kažkas nepatinka, įsižeidžia, iškarto deda minusą. Sakau tiesą, sakau kaip yra ir reikia mąstymą truputį keisti, jeigu nori, kad kažkas iš to išaugtų. "Žmonės bando kažką daryti" čia tas pats kas sakyti, kad tas žmogus nieko gero ir nepadaro. Reikia ne tik bandyti, o būtent ir daryti.

nebeklausyk tos dainos, "reikia kazka daryti o ne skaityti  "

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, TheEND parašė:

Seni, netau šis forumas. Bereikšmis žmonių užpuolimas ir tiek, kažką užsiimk ir tu gyvenime ir siek to, o ne komentuok po kiekvienos temos. Gero likusio penktadienio.

:D:D:D tai tu čia pats komentuoji mano komentarus ir aiškini, kad siekčiau. Nesijaudink siekiu ir neblogai sekasi. Ačiū, kad rūpinies, nepamiršk savimi pasirūpinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, TheEND parašė:

Tiek ilgai seniukai rašiai? + kur tavo pasiekimai? :D ogy nematyti.

Rašei* rašosi visų pirma, o dėl pasiekimų, tai jų man nereikia tau rodyti, neturiu nei tau kažką įrodynėti, nes visiškai esi nesvarbus mano aplinkai, mano gyvenimo ratui, kad kažką čia pasakočiau plačiau. Tu tik dar vienas nereikšmingas mechanizmo varikliukas, kurį priverčia kiti sukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Exillumnet parašė:

Rašei* rašosi visų pirma, o dėl pasiekimų, tai jų man nereikia tau rodyti, neturiu nei tau kažką įrodynėti, nes visiškai esi nesvarbus mano aplinkai, mano gyvenimo ratui, kad kažką čia pasakočiau plačiau. Tu tik dar vienas nereikšmingas mechanizmo varikliukas, kurį priverčia kiti sukti.

Gal prieš taisant kitų klaidas, pasitikrink savo rašyseną? O šiaip tai jau pradėjai nusišnekėti, būtai protingas, patylėtai. Galvojau ar man kištis ar ne, bet matosi, kad pats dar nelabai supranti ką rašai, kaip ir minėjo turi -19 rep'ų, tad manau ne mum vieniems tu nepatinki. Prieš aiškindamas kitiems, pradėk nuo savęs.

Redaguota , nario • Denas •
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, • Denas • parašė:

Gal prieš taisant kitų klaidas, pasitikrink savo rašyseną? O šiaip tai jau pradėjai nusišnekėti, būtai protingas, patylėtai. Galvojau ar man kištis ar ne, bet matosi, kad pats dar nelabai supranti ką rašai, kaip ir minėjo turi -19 rep'ų, tad manau ne mum vieniems tu nepatinki. Prieš aiškindamas kitiems, pradėk nuo savęs.

Galime pradėti gvildenti čia giliomis mintimis, visų pirma, "Būtai protingas, patylėtai", tai ko pats šneki? Matomai, taip pat neprotingas esi.  Tylėdamas protingesniu atrodysi, bet gali ir tik atrodyti. "Galvojau ar man kištis ar ne", prie ko čia išvis tu atsibudai, ne tau šitos žinutės adresuotos. Ar mažasis broliukas jau atsakyti nebe moka. Tai ta reputacija, tuoj bus -30, nes sumesit vaikai iš suvartymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Exillumnet parašė:

Galime pradėti gvildenti čia giliomis mintimis, visų pirma, "Būtai protingas, patylėtai", tai ko pats šneki? Matomai, taip pat neprotingas esi.  Tylėdamas protingesniu atrodysi, bet gali ir tik atrodyti. "Galvojau ar man kištis ar ne", prie ko čia išvis tu atsibudai, ne tau šitos žinutės adresuotos. Ar mažasis broliukas jau atsakyti nebe moka. Tai ta reputacija, tuoj bus -30, nes sumesit vaikai iš suvartymo.

ne, tiesiog nebeturiu laiko atrašynėtį į tavo beprasmes žinutes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1540 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...